Βαριέμαι με...

DeletedUser

Guest
Βαριέμαι να μην έχω internet για 2 μήνες και βαριέμαι να βγάλω το κινητό από την πισινα οποτε ferawell mobile phone.
 

DeletedUser

Guest
....σκεφτώ τι μπορεί να εννοείς...:confused::confused:

βαριεμαι να σου εξηγησω τι εννοω αλλα θα σου εξηγησω

1. δεν έχω ίντερνετ κι ούτε θα έχω ως τον σεμπτέμβρη οπότε είμαι στο σπίτι ενός φίλου μου

2. το κινητό μου έπεσε στην πισίνα του φίλου μου οπότε τώρα δεν έχω κινητό
 

DeletedUser

Guest
βαριεμαι να σου εξηγησω τι εννοω αλλα θα σου εξηγησω

1. δεν έχω ίντερνετ κι ούτε θα έχω ως τον σεμπτέμβρη οπότε είμαι στο σπίτι ενός φίλου μου

2. το κινητό μου έπεσε στην πισίνα του φίλου μου οπότε τώρα δεν έχω κινητό

βαριέμαι να σου πω ότι χαίρομαι που δεν έχεις internet και κινητό
 

DeletedUser3884

Guest
βαριέμαι να μην βαριέμαι να λέω οτι βαριέμαι...
 

DeletedUser3473

Guest
βαρεθηκα να ακουω τον σκουτερ να κλαψουριζει για το κινητο που επεσε στην πισινα...
ας προσεχες...που ειχες το μυαλο σου? τι κοιτουσες εκεινη την στιγμη? κωλ...κια???
θελω λεπτομερειες η φωτο αν γινετε... :cool:
 

DeletedUser

Guest
βαρεθηκα να ακουω τον σκουτερ να κλαψουριζει για το κινητο που επεσε στην πισινα...
ας προσεχες...που ειχες το μυαλο σου? τι κοιτουσες εκεινη την στιγμη? κωλ...κια???
θελω λεπτομερειες η φωτο αν γινετε...

δεν κλαψουρίζω!!!!!!!!!:mad::p

Να ασπούμε (απλώς) πως έβαλα το κινητό μου στην τζέπη του μαγιού κι ύστερα ψέχασα να το βγάλω :p Με αποσπούσαν ιδιαίτερα τα κωλαράκια, που λες, κι ξέχασα:p

Βαριέμαι να φάω κι όμως πεινάω ιδιαίτερα
Βαριέμαι να σκέφτομαι το pass μου στο facebook για να γραφτώ στο westwars.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser637

Guest
βαριεμαι να διαβαζω τοσα πολλά που γραφεις...
γραφε πιο λιγα.. :p
 

DeletedUser

Guest
Βαριέμαι να γράφω πιο λίγα, έχω δικαίωμα να εκφράζω τα αισθήματα μου κι έχω πληρή ελευθερία λόγου!! Σε ελεύθερο νησί μένω, δεν ξέρω για την Ελλάδα πάντως αλλά εδώ γίνεται να λέμε ότι θέλουμε! Γενικά γίνεται να κάνεις ότι θες εδώ περα:p Αρκεί να έχει γνωστούς, μπορείς να κάνεις ότι θες:D Εκτός του να @υν@ν1ζ3σ@ι δημόσια αυτό απαγορέυεται! (την έριξα την @@ μου πάλι αλλά αυτή είναι η δουλειά μου τέλος πάντων)
 

DeletedUser637

Guest
βαριεμαι να σε ρωτησω αλλα τεσπα..

απο ποιο νησι εισαι;
 

DeletedUser3436

Guest
βαριεμαι να βαριεμαι και βαριεμαι να ερχομαι εδω να γραφω πως βαριεμαι να βαριεμαι
 
Κορυφή