ΒΙΝΤΕΟ για την συμμαχία OMG-GNR

  • Δημιουργός θέματος nontas1
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3436

Guest
H G.T.P. προνταξιονς παρουσιαζει την επιτυχημενη κομωδια που εσπασε ταμια σε ζιμπαμπουε και τρινιταντ τομπακο:

OMG και 3 LoL

ελατε ολοι να την δειτε.θα το μετανιωσετε.



Εισοδος ελευθερη.Εξοδος 20 ευρω.
 

DeletedUser

Guest
Επειδή αυτή η συμμαχία έχει περάσει από πολλά κύμματα της άξιζε ένα βίντεο αφιερωμένη σε αυτήν και σε μερικά παληκάρια της.

http://www.dailymotion.com/video/xihtof_omg-poleis-kai-melon-poleon_videogames

αφιερωμένο λοιπόν σε όλα τα παιδά της OMG-GNR

Η συμμαχια που περασε απο 40 κυμματα βραδυ μεγαλης παρασκευης και ξυπνησε δεκαπενταυγουστο.Η συμμαχια που με τα παλαμαρια της εεε παλικαρια της ξεσηκωσε το κοινο του greek idol και εκανε την μπεζεντακου να παραμιλαει.Η συμμαχια λεγω που αφησε αναυδο τον Παπανδρεου οταν τον πηραν τηλεφωνο καλοκαιρι να του πουν τα καλαντα.Γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε?Τουτο δω το πραμα (ακα συμμαχια) χρειαζεται πολλα μπραβο.Για αυτο λοιπον....

Υ.Γ.: Σακη τα σπας...
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πολυ ωραιο το video ...αλλα δεν ειδα καμμια αναφορα στις αερογραμμές ΦΑΠΑ Airlines που σας μεταφερουν δωρεαν εδω και καιρο ... αχαριστια :p
 

DeletedUser

Guest
εντάξει καταλάβαμε οτι ζηλεύετε! δεν χρειαζόταν να γράφετε τόσα για να το καταλάβουμε βρε παιδιά! θα μπορούσατε να το πείτε με τρεις λέξεις....: "ΖΗΛΕΥΩ ΤΗΝ OMG".. τι κάθεστε και μιλάτε με γρίφους?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
... ποσα θα ζησουμε ακομα... facebook θα γινουμε!

Επισης ξεχασατε μερικα πραγματα, οπως:

Μια interactive συμμαχια!!!
Μια συμμαχια που κανει τα παντα να ειναι πρωτη! (τα παντα ομως, μεχρι και συνεργασια με Ενωση :blk)
Μια συμμαχια που εχει και τη κουτση Μαρια μαζι της γτ εχουν οχυρα να καλυψουν! (OMG -Mexico :lfχαχαχαχα)
Μια συμμαχια που και εσυ θα ηθελες να εισαι και να σε λενε "παλικαρι μου" και να βαλης την αρχιμουτσουναρα σου σε video! (ελα πες, σου αρεσει εεε? :gl)
Μια συμμαχια μα τι συμμαχια! (δεν μου ηρθε τπτ καλητερο :w)

Παντα κανετε κατι παντος για να ασχολουμεσε μαζι σας. Μπραβο!
Τωρα ξερουμε και φατσες... διευθηνσης στο επομενο.

(Νομιζω οτι ειναι και λιιιιγο off-topic)
Να γτ καποιοι το περνουν προσωπικα.... για να ειναι μεσα στο video!
ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ WP . ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΑΧΕΙΕΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΣ ΜΑΧΕΣ ΟΧΥΡΟΝ.

Edit by El Telehi -> Παρακαλώ μην γράφετε με κεφαλαία. Φαίνεται σαν φωνάζετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οποιος θελει διευθυνση να μου στειλει μνμ στο παιχνιδι να του την πω!!!!!δεν εχω τετοιο προβλημα ειμαι κοινωνικος....

Εμεις απλα γραφουμε ιστορια
- ~ - ~ -
Εσεις παιξτε με τnν Barbie σας!!!!!
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
εντάξει καταλάβαμε οτι ζηλεύετε! δεν χρειαζόταν να γράφετε τόσα για να το καταλάβουμε βρε παιδιά! θα μπορούσατε να το πείτε με τρεις λέξεις....: "ΖΗΛΕΥΩ ΤΗΝ OMG".. τι κάθεστε και μιλάτε με γρίφους?

χαχαχαχαχα ετσι σου λεει η μαμακα σου?οταν σου λενε κακα πραματα για σενα οτι ζηλευουνε?δεν ειναι ετσι αγορακι.δεν ειναι παντα ζηλια.μερικες φορες ειναι απλα για την γελοιοποιηση μιας ιδεας ωστε να φανεις εξυπνος και κουλ μπροστα στους υπολοιπους οι οποιοι ακομα γελανε με τα αστεια και πρωτοφανεις για τα δεδομενα του φορουμ ποστ σας
 

DeletedUser

Guest
Καταρχην τα ελληνικα τα σκοτωσαμε.
Εγω τα βιντεο της OMG δεν μπορεσα να τα δω γιατι εχω κατι προβληματακια με τα νεφρα μου και τα γελια επιδεινωνουν την κατασταση.
Γι αυτο το εδειξα στον γαιδαρακο μου , και δειτε τι ειπε...

http://www.youtube.com/watch?v=PAzbYVSqY3k&feature=related
 

DeletedUser3788

Guest
Μπράβο παιδιά βλέπω το 'χετε πιστέψει...
Να ρωτήσω μπροστά στο pc κάθεστε ντυμένoι ινδιάνοι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καταρχην τα ελληνικα τα σκοτωσαμε.


Η φράση κατ' αρχήν (που γράφεται πια και καταρχήν) αντιστοιχεί στο λατινικό in principio (αγγλ. in principle) και σημαίνει «ως θέμα αρχής, για λόγους αρχής»

Επομένως, το «κατ' αρχήν» δεν σημαίνει κατ' αρχάς, στην αρχή, εν πρώτοις, όπως καταχρηστικά χρησιμοποιείται ενίοτε. Με τη σημασία «πρώτα-πρώτα, εν πρώτοις, αρχίζοντας» χρησιμοποιείται η φράση κατ' αρχάς (και καταρχάς) ή στην αρχή.

Επειδη μιλησες για ελληνικα, χωρις καμια διαθεση ειρωνιας, παντα φιλικα!
 

DeletedUser3273

Guest
Καταρχήν (κατ’ αρχήν) ή καταρχάς (κατ’ αρχάς); Εδώ έχουμε να κάνουμε με δυο εκφράσεις που χρησιμοποιούνται λανθασμένα, ακόμα κι από ανθρώπους των γραμμάτων. Πρόκειται για δυο εντελώς ως προς την σημασία τους εκφράσεις. «Καταρχάς» σημαίνει το πρώτο στη σειρά, αρχικά, πρώτο απ’ όλα. Π.χ. «καταρχάς είμαι κουρασμένος και κατά δεύτερον δεν έχω χρόνο να πάμε για καφέ». «Καταρχήν» σημαίνει κατά κανόνα, κατά νόμο. Π.χ. «καταρχήν είσαι παράνομος, αφού πέρασες το φανάρι με κόκκινο».

αλλά ο οτιναναι είναι δικτάτωρ :p δεν ξέρω αν το ήξερες ....:w
 

DeletedUser

Guest
Το "καταρχήν" είναι ο ενικός του "καταρχάς". Το "καταρχήν" είναι καθαρευουσιάνικο, δεν υπήρχε στην ελληνική. Η δημοτική το έκανε ταυτόσημο του "κατ' αρχάς". Η χρήση του "καταρχήν" ως τροπικό επίρρημα, είναι κατά την γνώμη μου, λανθασμένη. Δεν υπάρχει κάτι στο "κατ' αρχήν" που να δηλώνει "στην βάση μιας αρχής". Το "καταρχήν" χρησιμοποιείται με την έννοια του τροπικού επιρρήματος, σε φράσεις όπως "καταρχήν συμφώνησαν", που σημαίνει "συμφώνησαν στα βασικά σημεία". Στην πράξη, το "καταρχήν" δεν κρύβει τέτοια έννοια· είναι χρονικό επίρρημα και ορθώς χρησιμοποιείται αντί του "καταρχάς".

άχρηστοι :p:p:p:w
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν το ηξερα και δεν μπορουσα να το καταλαβω αφου δεν χρησιμοποιησε την γραφικη καθαρευουσα του γνωστου δικτατορα!!!

***************************************

Edit by El Telehi -> Αφαίρεση link
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Βλεπω μπηκαμε ολοι στην ιδια ιστοσελιδα....!!!

Αλλα αυτο δεν αναιρει το γεγονος οτι το ηξερα για να το ψαξω!!!

:wk
 
Κορυφή