Αυτοματισμός ένδυσης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5084
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5084

Guest
Ως γνωστόν κάθε καρτέλα εργασίας που ανοίγουμε μας προτείνει τον ιδανικό εξοπλισμό για αυτή την εργασία. Τις περισσότερες φορές «απαιτεί» την αντικατάσταση πολλών αξεσουάρ του εξοπλισμού μας ή ενδεχομένως και ολόκληρου του εξοπλισμού (εφόσον κινούμαστε σχεδόν πάντα με σετ ινδιάνου…)

Έχω σκεφτεί πολλές φορές, τι ωραία που θα ταν σε αυτή τη καρτέλα κάτω δεξιά να είχε ένα κουμπάκι το οποίο με ένα μόνο "κλικ" να μας έντυνε με τον προτεινόμενο (ιδανικό) εξοπλισμό για τη συγκεκριμένη εργασία. :))

Για όποιον δεν επιθυμεί να εξοπλιστεί με την ιδανική ενδυμασία, θα μπορεί να αλλάζει ρούχα με τον κλασικό χειροκίνητο τρόπο.

Πως σας φαίνεται να το προτείνουμε στα κεντρικά?
 

DeletedUser6787

Guest
Εγώ δεν έχω πρόβλημα με αυτό βάζω σετ ινδιάνου βάζω τη κίνηση, μετά αλλάζω ρούχα για να έχω καλύτερη απόδοση στην εργασία... το κάνω ανανέωση και ο χρόνος μένει ίδιος...:))
 

DeletedUser2993

Guest
Δηλαδη τι προτεινεις, να υπαρχει ενα κουμπι με το οποιο να φορας με την μια τα προτεινομενα ρουχα καθε εργασιας προκειμενου να γλιτωνεις 5-6 κλικ ? :p
Δεν υπαρχει λογος πιστευω
 

DeletedUser

Guest
το ίδιο περίπου κάνει και το πρίμιουμ του αυτοματισμού οπότε δεν νομίζω να υπάρχει πιθανότητα να βάλουν κάτι τέτοιο εφόσον υπάρχει στα πρίμιουμ..
 

DeletedUser3157

Guest
Ειναι πολυ καλη ιδεα, συμφωνω απολυτα!
 

DeletedUser1129

Guest
Ναι να το προτεινεις, λεω 'γω!
καλή ιδέα, γλιτώνεις χρόνο.
 

DeletedUser7079

Guest
Δηλαδη τι προτεινεις, να υπαρχει ενα κουμπι με το οποιο να φορας με την μια τα προτεινομενα ρουχα καθε εργασιας προκειμενου να γλιτωνεις 5-6 κλικ ? :p
Δεν υπαρχει λογος πιστευω


Να και ένας σωστός άνθρωπος !
 

DeletedUser4530

Guest
+1
μερικες φορες μου εχει τυχει να κυνηγαω τους χρονους κι επειδη εφαγα μερικα δευτερα παραπανω για τα κλικ που μερικες φορες δεν πιανουν αμεσως και πρεπει να κανεις επαληθευση στο αν οντως εχει παρει αυτα που πρεπει, χανω η προσπερναω τελικα λογο χρονου δευτερων και πρεπει να επανερχομαι. τωρα αν υπαρχει ηδη σε πρεμ το βλεπω χλωμο να το βαζουν αλλα ας το προτεινουμε!
 

DeletedUser7079

Guest
Μπορεις χωρις πρεμ να φτιαξεις 2 σετακια ( σετ εξοπλισμου ) .
Δηλαδη αν μια δουλεια την κανεις πολυ αλλα ειναι μακρια απο την πολη σου κανεις ενα σετακι "ταχυτητα" το βαζεις , βαζεις μια ακυρη δουλεια στο job point της δουλειας που θελεις , βαζεις το 2ο σετακι π.χ. "κασινο" η ¨"πλανοδιος" ακυρωνεις την 1η ακυρη δουλεια και κανεις φ5 και τελος ...

Απο κει και περα με το πρεμ φτιαχνεις αλλα 8 -η συνολο 8- σετακια οποτε αυτο που λες δυσκολο να γινει
 

DeletedUser

Guest
Ανούσιο το βλέπω.Βάλτε στα 2 σετάκια ένα για ταχύτητα, ένα για μονόμαχιες κι είστε μια χαρά :D

υ.γ. Με τον αυτοματισμό έχεις 20 σετάκια όχι 8 ;)
 

DeletedUser5084

Guest
Δίπλωμα Ευρεσιτεχνίας

Τι αποζημίωση λαμβάνω για την φανταστική ιδέα μου, που υλοποίησε η Ιννο έπειτα από 2 σχεδόν έτη?

Με Δωρεάν full premium για όλο το 2016 είμαι καλυμμένος πάντως. Σκεφτείτε το, ενημερώστε τους Γερμανούς και ίσως σας αποκαλύψω την επόμενη τεράστια ιδέα μου (με ορίζοντα υλοποίησης το 2024) :p
 
Κορυφή