Απώλεια ενίσχυσης της δουλειάς

  • Δημιουργός θέματος Buffalo Peter
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Έχω το εξής πρόβλημα το οποίο πολλές φορές με έχει κάνει να χάσω ενίσχυση της δουλειάς: θέλω να κάνω μία δουλειά και έχω πάρει ενίσχυση από αντίστοιχο αντικείμενο. Την ώρα που πάω να διαλέξω την δουλειά, τυχαίνει να κοιτάω σε άλλο τομέα του χάρτη από εκεί που είμαι. Διαλέγω την δουλειά και ανακαλύπτω ότι την έχω βάλει σε πολύ μακρινή απόσταση κατά λάθος. Όταν όμως θα πάω να ακυρώσω την δουλειά, η ενίσχυση που είχα βάλει για την δουλειά έχει καταναλωθεί χωρίς να φθάσω εκεί που είναι η δουλειά. Δεν θα μπορούσε να γίνει μία ρύθμιση ούτως ώστε να μην χάνεται η ενίσχυση αν ακυρώσεις την δουλειά, τουλάχιστον πριν φθάσεις εκεί. Αυτό άλλωστε συμβαίνει στην ενέργεια η οποία αναπληρώνεται αν σταματήσεις τη δουλειά ακόμα και αν έχεις ήδη ξεκινήσει την δουλειά και έχεις ολοκληρώσει και μεγάλο μέρος της! Το σφάλμα βέβαια είναι δικό μου που βάζω μακριά την δουλειά, αλλά γιατί να με τιμωρεί με απώλεια της ενίσχυσης;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5084

Guest
Δικιο εχεις, θα μπορουσε να σεταριστει καταλληλα ωστε να καταναλωνεται η ενισχυση οταν ολοκληρωθει η εργασια ή τουλαχιστον μολις ξεκινησει η αντιστροφη μετρηση. Αυτά όμως είναι ψιλα γραμματα...
 
Κορυφή