Απαράδεκτη κατάσταση με τις μάχες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5064
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser5064

Guest
Έχει καταντήσει απαράδεκτη η κατάσταση στον Arizona από κάποια άτομα που παίζουν σοβαρά σε άλλους κόσμους και χαλάνε τον Arizona με τις πολλαπλές μάχες που βάζουν.

Και το χειρότερο είναι πως το παραδέχονται με τα λεγόμενα τους εδώ στο foroum καθώς και στο προφίλ τους στον κόσμο Arizona.

Πότε θα το καταλάβουν οι διαχειριστές πως πολλοί παίχτες παρατάνε το παιχνίδι με αυτήν την κατάσταση??

Συγνώμη που δεν το ξέραμε το παιχνίδι πιο παλιά και δεν ξεκινήσαμε να παίζουμε σε άλλους κόσμους και είμαστε στον Arizona.
 

DeletedUser4509

Guest
Ποια μαχη χαρακτηρηζεται "πολλαπλη"?
 

DeletedUser5064

Guest
Αυτό είναι κάτι που το γνωρίζουν όσοι τις δέχονται ή τις κάνουν. Περιμένω σοβαρές απαντήσεις και να βρεθεί κάποια λύση από άτομα που τους απασχολεί το θέμα.
 

DeletedUser4509

Guest
Σοβαρες απαντησης θα παρεις αν εισαι και εσυ σοβαρος. Το να λες "Περιμένω σοβαρές απαντήσεις και να βρεθεί κάποια λύση από άτομα που τους απασχολεί το θέμα." δεν καταλαβα, εγω αυτοματος αποκλιομε? Ακομα δεν ειπα τπτ. Και αν ειναι ετσι γιατι δεν μιλατε μεταξυ σας παρα καθεστε στο φορουμ και μιλατε ψαχνοντας για "σοβαρες απαντησης"
Και εγω αν θες να ξερεις με ενδιαφερει το θεμα και γραφω οσο πιο σοβαρα μπορω.

Και για αρχη κοιτα πια ειναι η διαφορα μας.
Εγω δεν δεχομαι πολλαπλες επειδη δεν εχω δυναμη να εχω 10 οχυρα και εχω μονο ενα!
Εσυ ποσα οχυρα εχεις και δεχεσε "πολλαπλες"?
 

DeletedUser5064

Guest
Και 2 οχυρά να έχω αν τα χτυπήσουν ταυτόχρονα το θεωρώ πολλαπλή.

Μην πιάνεσε από τη λέξη αυτή. Το θέμα είναι πως οι αυτοί που κάνουν τις επιθέσεις θα διαλέξουν ένα από τα 2 οχυρά και σε αυτό θα γίνει καλή μάχη ασχέτως αποτελέσματος, και στο άλλο όσα άτομα έχουν πάει για άμυνα θα απογοητευτούν γιατί ούτε καλή μάχη θα γίνει ούτε XP θα πάρουν και σιγά σιγά σταματάνε να έρχονται σε μάχες και στη συνέχεια παρατάνε και το παιχνίδι εξ' ολοκλήρου.
Όπως απογοητεύονται και τα λίγα άτομα που πάνε επίθεση στην άλλη μάχη για τον ίδιο λόγο.
 

DeletedUser

Guest
τα εχουμε ξανασυζητησει και στο παρελθον αυτα και δε βγηκε ακρη , τωρα ειναι αργα .
Καλη συνεχεια σε οσους απομεινουν
 

DeletedUser5064

Guest
Τι πάει να πει δε θα βρούμε άκρη;;. Προσπαθούμε να βρούμε και μόνο εσύ και μερικοί άλλοι δε θέλετε να βρεθεί λύση και χαλάτε το παιχνίδι γι πολλούς άλλους. Θεωρώ απαράδεκτη αυτή την απάντηση και τη νοοτροπία. Αν δε θέλεις ή δεν μπορείς να βρεις λύση άσε τους υπόλοιπους να την βρούμε αλλά μη πυροδοτείς την κατάσταση.
 

DeletedUser4428

Guest
οταν μιλαει ο ειδικος σε πολλαπλες

Οταν μιλαει ο ειδικος στις πολλαπλες να τον ακουτε!
Ξερει αυτος ε λακορα?
Μ αρεσετε γιατι ξερετε να χανετσαι.
Ηδη εχασα 5 κιλα και ειμαι διατεθημενη να χασω και 10 και 20 και 30 μεχρι να εξαφανιστω .
Η ιννο ειναι διατεθημενη να χασει ατομα και σβολους ?
Θα πρεπει να σε ευγνωμονει η ινο εσενα και τους φιλους σου που κανετε τετοιες μαχες και θα χανει λεφτα.χιχιιχ
θα σε κανει ηρωα αλλα δεν ξερω σε τι ...
Αυρα οπως βλεπεις θα παρεις πολυ σοβαρες απαντησεις ..ετοιμασου για ξενυχτια διαιτες και διαιτολογους και τετοιες χαζομαρουλες.
Καλο πασχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εδω δε θα πω τιποτα αλλο , αν θελετε να βρουμε ακρη φτιαξε τιγρακι ενα φορουμ στη πολη σου , προσκαλεσε μας και οσες αλλες πολεις θελεις να το κουβεντιασουμε να βριστουμε να κανουμε οτι γουσταρετε τελως παντων γιατι αυτο θελετε , εδω δε μας παιρνει
 

DeletedUser5064

Guest
Τόσο δύσκολο είναι να μιλήσουμε κόσμια και να βρούμε μία λύση εδώ;
Και να βλέπουν όλοι τις απόψεις του καθενός;

Αλλά σε ορισμένους αρέσει αυτή η κατάσταση και ωθούν τους διαχειριστές να κλειδώνουν τα θέματα κάθε φορά.
 

DeletedUser4428

Guest
Καλο πασχα

Ναι ξερω λακορα θα το εκανα ευχαριστως αλλα εδω και ενα χρονο μιλαω με ατομα που δεν κρατανε το λογο τους και δεν κρατανε τιποτα απο συμφωνιες!
Γιατι να το ξανακανω ? Ειπαμε υπαρχουν και ορια.
Μονο σ εσας δεν υπαρχουν ορια στις πολλαπλες .
Εγω θελω να βλεπω την ΙΝΝΟ να σας παρακολουθει εσας με τις πολλαπλες και να σας χειροκροτει με μειωμενους σβολους γιατι εξαιτιας σας παρατανε το παιχνιδι πολλοι,ειτε συμμαχοι ειτε απο την αλλη πλευρα.
Καλο πασχα
 

DeletedUser

Guest
ε γιαυτο λεω αμα δε θελετε να μας κλειδωσουν , φτιαχτε ενα φορουμ μεσα στο παιχνιδι , να τα λεμε χωρις τους μπαμπουλες , αλλα απο την ωρα που κανεις δε κραταει το λογο του τοτε τι το συζηταμε και ανοιγουμε ανουσια θεματα ?

ΥΓ δε ξανα απανταω εδω για να μη λετε οτι εγω φταιω που κλειδωθηκε , ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

αν θελετε καντε αυτο που σας ειπα , φορουμ μεσα στο παιχνιδι , αν οχι εμενα δε με νοιαζει καθολου γιατι δεν εχω οχυρα , μιληστε με τους αλλους που εχουν πολλα και τους ενδιαφερει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4428

Guest
Μπαμπουλες?

Δεν θεωρω οτι υπαρχουν μπαμπουλες εδω.
 

DeletedUser5064

Guest
Με σένα Lakora δεν έχω να πω απολύτως τίποτα, από τη στιγμή που κάνεις αυτό ακριβώς που λέω πιο πάνω.

Σε θεωρώ ένα από τα άτομα που δε θέλεις να βρεθεί λύση και κοιτάς πως θα καταφέρεις να κλειδωθεί το θέμα καταδικάζοντας ολόκληρο το Arizona και τα άτομα που θέλουν γεμάτες με κόσμο μάχες.
 

DeletedUser482

Guest
Μάλλον δεν καταλάβατε αυτό που σας είπε ο CoMa...
Δεν καταλαβαίνετε πως δημιουργείτε πρόβλημα στο φόρουμ...

Το θέμα κλειδώνει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή