Ανταλλαγή

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3849
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3849

Guest
Όποιος έχει πόλη με 40.000 points ++ και θέλει να την ανταλλάξει με 2 πόλεις στο www.the-west.net κόσμο 5 ας μου στείλει πμ στο game

wjbbwj.jpg
από την μαύρη γραμμή με αριστερά
 

DeletedUser

Guest
Τι ειναι οι πολεις?Αυτοκολλητα με ποδοσφαιριστες που τα ανταλλαζουμε με τα αλλα τα παιδακια?
Επισης στον net οποιος παιζει εχει ηδη πολη και δυσκολα θα βρεις καποιον να ανταλλαξετε...
 

DeletedUser

Guest
Εγω θελω,αλλα η πολη που εχω ειναι 39999 ποντους,οχι 40000.
Αλλα δεν πειραζει θα σου δωσω και τον exontia
 

DeletedUser3849

Guest
Τι ειναι οι πολεις?Αυτοκολλητα με ποδοσφαιριστες που τα ανταλλαζουμε με τα αλλα τα παιδακια?
Επισης στον net οποιος παιζει εχει ηδη πολη και δυσκολα θα βρεις καποιον να ανταλλαξετε...

αν θέλει κάποιος είπα φίλε μου όχι και με το ζόρι ... :p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Ρε φίλε κοίτα να δεις.
Πας στο φόρουμ και κάνεις ένα θεματάκι για να ανταλλάξεις τις πόλεις
Βλέπεις πως δεν ενδιαφέρεται κανείς
Βλέπεις πως σε κοροιδεύουν
Δεν προβληματίζεσαι
Συνεχίζεις να αναζητάς
Αύριο-μεθαύριο θα δεις πως δεν θα ενδιαφερθεί κανείς
Θα κάνεις και άλλα ποστ
Και τελικά δεν θα καταφέρεις τίποτα

By the way,θέλω και τον πόκεμον και τον γιουκιο μαζί με τις πόλεις
 

DeletedUser3849

Guest
Ρε φίλε κοίτα να δεις.
Πας στο φόρουμ και κάνεις ένα θεματάκι για να ανταλλάξεις τις πόλεις
Βλέπεις πως δεν ενδιαφέρεται κανείς
Βλέπεις πως σε κοροιδεύουν
Δεν προβληματίζεσαι
Συνεχίζεις να αναζητάς
Αύριο-μεθαύριο θα δεις πως δεν θα ενδιαφερθεί κανείς
Θα κάνεις και άλλα ποστ
Και τελικά δεν θα καταφέρεις τίποτα

By the way,θέλω και τον πόκεμον και τον γιουκιο μαζί με τις πόλεις

θα σε έβριζα αλλά θα φάω για 100 φορά ban στο φόρουμ και βαριέμαι να κάνω άλλο ακκ...
 

DeletedUser

Guest
aplagamo, φενεται δν εχεις καταλαβει τι παιχνιδι παιζεις. Πρωτον: αν εψαχνες λιγο θα εβλεπες οτι οι πολεις σε αυτο το κομματι του κοσμου 3 ειναι ελαχιστες, ε αν ψαχνεις και ανω των 40.000 ποντων δε θα βρεις ποτε σου καποιον που να θελει να ανταλλαξει μια τετοια. Δευτερον: τι ειναι οι πολεις και τις ανταλλαζεις; Παιχνιδακια; Ποσοι απο τους ιδρυτες των ελαχιστων εκει εβρισκομενων πολεων να ειναι αραγε γραμμενοι στο φορουμ, να εχουν χτισει την πολη τους μεχρι τους 40.000 ποντους, να παιζουν στον νετ και να θελουν να χασουν την πολη τους; Κανεις. Α, και δε μας ειπες ποσους ποντους εχουν οι δυο πολεις στον νετ. Επιπλεον εχεις προσεξει οτι εισαι λεβελ 29 και οτι η πολη σου δν εχει ουτε 25.000 ποντους; Μηπως θες λιγο πολλα; Κατσε καλυτερα και χτιζε αυτην που ηδη εχεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3849

Guest
aplagamo, φενεται δν εχεις καταλαβει τι παιχνιδι παιζεις. Πρωτον: αν εψαχνες λιγο θα εβλεπες οτι οι πολεις σε αυτο το κομματι του κοσμου 3 ειναι ελαχιστες, ε αν ψαχνεις και ανω των 40.000 ποντων δε θα βρεις ποτε σου καποιον που να θελει να ανταλλαξει μια τετοια. Δευτερον: τι ειναι οι πολεις και τις ανταλλαζεις; Παιχνιδακια; Ποσοι απο τους ιδρυτες των ελαχιστων εκει εβρισκομενων πολεων να ειναι αραγε γραμμενοι στο φορουμ, να εχουν χτισει την πολη τους μεχρι τους 40.000 ποντους, να παιζουν στον νετ και να θελουν να χασουν την πολη τους; Κανεις. Α, και δε μας ειπες ποσους ποντους εχουν οι δυο πολεις στον νετ. Επιπλεον εχεις προσεξει οτι εισαι λεβελ 29 και οτι η πολη σου δν εχει ουτε 25.000 ποντους; Μηπως θες λιγο πολλα; Κατσε καλυτερα και χτιζε αυτην που ηδη εχεις.

1ον) Η πόλη αυτή δεν είναι δική μου

2ον)και εγώ που νόμιζα πως το the -west είναι απλός ένα game!:eek:
 

DeletedUser

Guest
πως κανετε ετσι ρε παιδια.αφηστε τον ανθρωπο.αν δεν σας αρεσει μην ποσταρετε.και αναφερετε στον κοσμο 5 του νετ και οχι στον 3!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
εσύ πώς την κρίνεις την λογική?επειδή το τόπικ σου δεν είναι λογικό...
 

DeletedUser

Guest
μα καλα, εσυ νομιζεις οτι η ανταλλαγη πολεων ειναι λογικο πραγμα; τι αλλο θα μας πεις;
 

DeletedUser3849

Guest
μα καλα, εσυ νομιζεις οτι η ανταλλαγη πολεων ειναι λογικο πραγμα; τι αλλο θα μας πεις;

:eek::eek:sorry κιόλας!
εγώ νόμιζα λάθος! νόμιζα πώς το the west είναι ένα game και πώς η ανταλλαγή είναι φυσιολογική !
 

DeletedUser

Guest
οκ βρες μια παρατημενη πολη η χτισε αλλη........ δεν νομιζω κανενας να σου δωσει πολη για 2 πολεις στο νετ που δεν γραφεις καν ποσους ποντους εχουν.....!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή