Αντίο West Wind 1

DeletedUser3157

Guest
Η πόλη μας - West Wind 1 μετά από πολύωρες διαπραγματεύσεις αποφάσισε την συμμαχία με την οικογένια των CCP. Οι όροι τους ήταν απλοί και ξεκάθαροι, να αλλάξουμε το όνομα μας σε CCP West Wind 1.
Toargopistoli ήταν απόλυτος να γίνει αυτή η συμφωνία παρά την έντονη διαφωνία μου για αυτό σαν ένδειξη διαμαρτυρίας αυτού του άθλιου συμβιβασμού αποφάσισα να πατήσω διαγραφή.
Αυτό είναι το τελευταίο μου μήνυμα, θα συνεχίσω μόνο στον Κ4 που δεν παίζει Toargopistoli. Φαντάζομαι σε λίγες ώρες θα διαγραφεί ο λογαριασμός μου.
Καλή συνέχεια σε όλους, εγώ έκανα ότι μπορούσα.
 

DeletedUser

Guest
Η πόλη μας - West Wind 1 μετά από πολύωρες διαπραγματεύσεις αποφάσισε την συμμαχία με την οικογένια των CCP. Οι όροι τους ήταν απλοί και ξεκάθαροι, να αλλάξουμε το όνομα μας σε CCP West Wind 1.
Toargopistoli ήταν απόλυτος να γίνει αυτή η συμφωνία παρά την έντονη διαφωνία μου για αυτό σαν ένδειξη διαμαρτυρίας αυτού του άθλιου συμβιβασμού αποφάσισα να πατήσω διαγραφή.
Αυτό είναι το τελευταίο μου μήνυμα, θα συνεχίσω μόνο στον Κ4 που δεν παίζει Toargopistoli. Φαντάζομαι σε λίγες ώρες θα διαγραφεί ο λογαριασμός μου.
Καλή συνέχεια σε όλους, εγώ έκανα ότι μπορούσα.

Στον δρομο που ανοιξε ο Serra ολοι μας.
Οπως εκανα και εγω στον κ1,οπως εκανε και η City Of God Aris στον κ4,πηγαινοντας με τους MAFIA.
Μπραβο παιδια,καλη συνεχεια και...
Καλο Μηνα
 

DeletedUser

Guest
Ελα μωρε πώς κανεις ετσι. Θα ειστε/ειμαστε ccp αλλα θα εχουμε και συμμαχια με USN και BP. Τοσοι και τοσοι φωστηρες το κανουν Τι χαλιεσαι????
 

DeletedUser

Guest
Α και ΤΑΚΑ μη κανεις καμια βλακεια και διαγραψεις τον λογαριασμο σου..
Δωστον σε εμενα. Ξερω το κολπο να παρακαπτω τα εργαλεια των admin και να παιζω με πολλαπλους χαρακτηρες. Αυτη τη στιγμη εχω ηδη αλλους 6 μονο στο κ2
 

DeletedUser

Guest
α και τακα μη κανεις καμια βλακεια και διαγραψεις τον λογαριασμο σου..
δωστον σε εμενα. ξερω το κολπο να παρακαπτω τα εργαλεια των admin και να παιζω με πολλαπλους χαρακτηρες. αυτη τη στιγμη εχω ηδη αλλους 6 μονο στο κ2

μονο 6?εχεις πεσει σε αποδοση...
και στο θεμα μας,τοσοι και τοσοι ηταν οι προδοτες και ζησαν μια χαρα,μερικοι παραπανω δεν κανουν ζημια...
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε τι γινεται εδω?

πλακα μας κανετε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παλι καλα που εχουμε πρωταπριλια γιατι θα ειχα παθει συγκοπη
 

DeletedUser

Guest
πραγματικα δεν μου περασε καν απο το μυαλο!
 

DeletedUser

Guest
Κάτι υποψιάστηκα, αλλά τώρα περιμένω απάντηση της vayias και δε σκέφτομαι τπτ άλλο.
 
Κορυφή