Ανοιξιάτικη Πώληση 2021/Καλοκαιρινό σεντούκι πνευμάτων

Πατατας

Νέο Μέλος
Να πω αν τίθεται κάποιο θέμα σχετικά με την πώληση σχετικά με τον κόσμο που είναι και ο νεότερος στους ελληνικούς σέρβερ.

Η πώληση δεν κρίνω αν καλώς ή κακώς βγήκα αλλά μαζί με αυτή βγήκε το καλοκαιρινό σεντούκι πνευμάτων...

Το σεντούκι είναι τόσο δυνατό που όποιος το πάρει στον κόσμο δεν θα τρώει ζημιά σε μάχη

Δεν θα ήταν λογικότερο και πιο δίκαιο προς τους υπόλοιπους που δεν είναι ζωές να είχε βγει ένα σετ έστω όπλων ζημιάς για παράδειγμα να είναι πιο ίσες οι μάχες?
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
καλησπέρα πατάτα . στον κόσμο αυτόν ο οποιος είναι και ο νεότερος υπάρχουν εδώ και καιρό τα σετ του mosey , μουριέτα , και καπετάνιου είναι από τα πιο καλά σετ που υπάρχουν αυτήν την στιγμή

όσο για τα πνεύματα είναι δυνατά αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα τρώνε βολές ήδη υπάρχει το σετ cortina και πάλι κάνουνε ζημιες οι μονομάχοι στον καινούριο κόσμο

ο μονομάχος έχει το μπόνους του όπου μπορεί να βγάλει το 10% τις ζωή του αντιπαλου χωρίς προνομιακό
 

Πατατας

Νέο Μέλος
καλησπέρα πατάτα . στον κόσμο αυτόν ο οποιος είναι και ο νεότερος υπάρχουν εδώ και καιρό τα σετ του mosey , μουριέτα , και καπετάνιου είναι από τα πιο καλά σετ που υπάρχουν αυτήν την στιγμή

όσο για τα πνεύματα είναι δυνατά αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα τρώνε βολές ήδη υπάρχει το σετ cortina και πάλι κάνουνε ζημιες οι μονομάχοι στον καινούριο κόσμο

ο μονομάχος έχει το μπόνους του όπου μπορεί να βγάλει το 10% τις ζωή του αντιπαλου χωρίς προνομιακό

Σετ όπως κορτίνα/λιβινγκστον στον κόσμο από όσο έχω προσέξει υπερτερούν τα Μόσευ/καπετάνιου είναι περισσότερα

Επίσης, για το μουριέτα που είναι το μόνο σετ με αλογόσελο το έχει μόνο 1 άτομο...οπότε αλογόσελο ζημιάς δεν υπάρχει στον κόσμο

Το σετ κορτίνα με τα 3 αντικείμενα σετ πνευμάτων δίνει 412.5 αντίσταση πράγμα ασύγκριτο σε πχ Ρούχα/όπλα Μόσευ με αλογόσελο Moroz?Hombre?

Ακόμα παίκτες σαν εργάτες έχουν μπόνους 20% αποφυγής...
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
Δεν θα ήταν λογικότερο και πιο δίκαιο προς τους υπόλοιπους που δεν είναι ζωές να είχε βγει ένα σετ έστω όπλων ζημιάς για παράδειγμα να είναι πιο ίσες οι μάχες?


δηλαδή τι όπλο πρέπει να βγάλουν σύμφωνα με την γνώμη σου και ποσο ζημια να κάνει πως το σκέφτηκες θέλω να πω ?


αυτά που λες δεν βγάζουν νόημα αγορίνα με όλο τον σεβασμό που σου έχω από την στιγμή που υπάρχουν στον κόσμο μπορούν να τα αξιοπισουν οι παίχτες τώρα αν δεν τα έχεις εσύ οι τα έχει κάποιο άλλο παιδί αυτό δεν νομίζω να είναι πρόβλημα
 
Κορυφή