Ίδρυση Υπερσυμμαχίας

  • Δημιουργός θέματος Udaba
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
CA-EZLN-UNI-TSK
γραφή Συμμαχίας
CA = Crazy Alliance
EZLN = Ejército Zapatista de Liberación Nacional
UNI
TSK = TSAKALIA

Είμαστε η μεγαλύτερη συμμαχία (έτσι θέλω να πιστεύω) :gl:gl
 

DeletedUser4433

Guest
και με ποιους θα κανετε μετα μονομαχιες...με 3 ποκερ πολεις???αντι να κοπουν οι συμμαχιες και να χτυπιεστε ολη την ωρα εχουμε γινει το μικρο σπιτι στο λιβαδι...μονο οτι κανει ο κ1 απο μονομαχιες...ολοι οι αλλοι εντελως πεθαμενοι κοσμοι.
 

DeletedUser

Guest
είναι οι S.A. με LG ... έχουν μπόλικα οχυρά
 

DeletedUser5080

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΤΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 5 ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ WestPower
θελουμε μια συμμαχια!:grr
 

DeletedUser933

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΤΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ 5 ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ WestPower
θελουμε μια συμμαχια!:grr

MC δεν ειστε; :p



είναι οι S.A. με LG ... έχουν μπόλικα οχυρά

2 oχυρα εχουνε :w

παντως ειλικρινα πιστευω οτι best συμμαχια ειναι η SA...και μετα νταξ CA-EZLN-TSK-UNI
 

DeletedUser

Guest
για μενα με αυτα που κανουνε κ5 εχουν χαλασει τον κοσμο 2 υπερσυμμαχιες με νουμπακια που δεν ξερουν γουεστ στην διοικηση..
 

DeletedUser

Guest
φιλε πιστευεις οτι αλλαξε η βασικη διοικηση των ca?οχι βεβαια απλα προσχορησατε στην συμμαχια τους και σας εκαναν την χαρη να αλλαξουνε ονομα *δεν ειμαι υπερ των ca κατα τους ειμαι
 

DeletedUser3788

Guest
για μενα με αυτα που κανουνε κ5 εχουν χαλασει τον κοσμο 2 υπερσυμμαχιες με νουμπακια που δεν ξερουν γουεστ στην διοικηση..

τι να κάνουμε ξέρεις μόνο εσύ...καλή ιδέα να φτιάξεις την δικιά σου
 

DeletedUser

Guest
Οι SA έχουν οχυρά και έχουν πολύ καλές πόλεις, έχουν καλούς παίχτες μέσα.
Είναι τυπικά ή άτυπα δεν ξέρω τα προσωπικά τους, σύμμαχοι με την LG που είναι υπολογίσιμη δύναμη.

Εμείς ώς CA επειδή απο την αρχή δεν είχαμε πολλές πόλεις θέλαμε συμμάχους για να μπορούμε να αντιμετωπίσουμε τα 600+ άτομα των SA και LG.

Τα παιδιά απο την EZLN, ήταν τα πρώτα που ήρθαμε σε επαφή και επειδή γουστάραμε και οι δύο πλευρές σύναψη συμμαχίας, προχωρήσαμε.

Τώρα πια ανήκουμε όλοι στην υπερσυμμαχία CA-EZLN-UNI-TSK που δεν έχει κάποιον συγκεκριμένο αρχηγό, καθώς είμαστε υπερσυμμαχία με πολλά κεφάλια.

Απλά ότι χρειαστεί να γίνει, αποφασίζουμε όλοι με δημοσκόπηση.
Ο σκοπός της υπερσυμμαχίας, είναι να είμαστε πολλά άτομα ώστε να έχουμε καλές μάχες οχυρών.
Επίσης επιλέξαμε το πλήρες όνομα αυτό, για να μην υπάρχουν και μονομαχίες μεταξύ μας.
 

DeletedUser3788

Guest
απλά προς ενημερωσής σας οι SA δεν είναι σύμμαχοι με LG.
Δεν ξέρω πως έχει δημιουργηθεί αυτοή η εντύπωση.
Οι SA στηρίζονται αποκλειστικά στα άτομα της συμμαχίας.
 

DeletedUser

Guest
δεν με αφορά αυτό .... δεν έχω προσωπικά με κανέναν
 

DeletedUser933

Guest
Καποια εποχη ομως ημασταν LG και υπηρχε θεμα για να ενωθουν με SA...
Αφήστε που δεν έχουν πολλά οχυρά και επικρατεί και ψιλο-χάος...
 
Κορυφή