Ήρθε το τέλος του κόσμου!

  • Δημιουργός θέματος Crazy Shooter
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
2aglzqs.png


Από πότε είναι δυνατόν να βρεις 5 από το ίδιο προϊον σε μια δουλειά;:eek:m
 

DeletedUser2993

Guest
Όντως :dr
Εδώ έχουν βρεθεί 4 εργαλειοθήκες σε μια ωρα , το ταμπακο δεν θα βρισκοταν ? :D
 

DeletedUser

Guest
skoyps you noob, δεν εννοώ αυτό -.-

Εγώ ποτέ δεν βρήκα πάνω από 4 από το ίδιο προϊόν μέσα σε ένα δίωρο! Νόμιζα ότι 4 ήταν το όριο D: Δεν νομίζω να ήταν από πάντα...
 

DeletedUser2993

Guest
-.- μιλισε ο pro τωρα :lf :p

Δεν ξέρω ποιο ειναι το οριο αλλα δεν νομιζω να το αλλαξαν...
 

DeletedUser

Guest
4 ειναι τα περισσοτερα που μπορεις να λαβεις κατω απο κανονικες συνθηκες.
Ο 5ος καπνος, ειναι λογο της αποστολης του πρωταρη.
Αυτη η εργασια ειναι σχεδιασμενη ετσι, μιας που ειναι η μονη που εχει 1,5/3 λεπτη επιλογη εργασιας.
 

DeletedUser

Guest
4 ειναι τα περισσοτερα που μπορεις να λαβεις κατω απο κανονικες συνθηκες.
Ο 5ος καπνος, ειναι λογο της αποστολης του πρωταρη.
Αυτη η εργασια ειναι σχεδιασμενη ετσι, μιας που ειναι η μονη που εχει 1,5/3 λεπτη επιλογη εργασιας.

oh cool, τι μου λέτε τότε πως από πάντα μπορεις να βρεις 5 από το ίδιο το προϊον? -.-
 

DeletedUser

Guest
Xμμμμ..Τρολλς ?
Αν υπαρχουν τρολλς μεσα στην κοινοτητα καλυτερα να τους απομακρυνετε γιατι προκαλουν κακο στα θεματα του φορουμ..Ομως αληθεια (?) υπαρχει κατι το οποιο προσδιοριζει καποιον ως τολλ στις παραπανω κουβεντες ...?
Σε οφ τοπικ θεμα?
Συγνωμη αν καπου το χανω και η παρατηρηση μου δεν ειναι ευστοχη αλλα πραγματικα θα ηθελα καποιος να διευκρινίσει αν μη τι αλλο να ξεκαθαρισει αν δεχομεθα κακοβουλες επιθεσεις απο αυτα τα τριχωτα πλασματα η μηπως παιρνουμε μερικα θεματα πολυ στα σοβαρα ??
Αρχιζω να ανησυχω....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Οπως πολυ σωστα ειπες, το θεμα ειναι offtopic, αρα η παρατηρηση σου ειναι αστοχη.

Αν και τα τρολλς θα απομακρυνθουν οντως, με πισσα και πουπουλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

melenmaria

Μέλος
Ήρθε το τέλος του κόσμου τελικά ή όχι?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser3473

Guest
θα ξαναρθει? η τζαμπα εκανα μπανιο? :blk
 

DeletedUser

Guest
Σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου, αν συνεχίστει η αύξηση του μέγιστου αριθμού του ίδιου προϊοντως που μπορείς να βρεις μέσα σε ένα δίωρο, ο κόσμος θα έρθει στο τέλος του σε 1 χρόνο, 2 μήνες, κι 1 μέρα ακριβώς. 21/12/2012

Υ/γ λολ 1 χρόνος 2 μήνες κι 1 μέρα, 121, 1 λέβελ περισσότερο από το μέγιστο επίπεδο στο game τυχαίο δεν νομιζω
 

DeletedUser

Guest
μπορει να είναι το θεμα στο off topic αλλά μπορεί κάλιστα να κλειδώσει πριν αρχίσουν να πέφτουν οι προειδοποιήσεις.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή