ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΥΣΟ COLT

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6730
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6730

Guest
Καλησπερα Σας.εδω και πολυ χρονικο διαστημα προσπαθω να βγαλω το χρυσο κολτ...εχω φτασει στο σημειο που ζηταει να κανεις γεωτριση παιτρελεου,εχω κανει πανω απο 100 φορες σηνολικα και δεν μου το γιαλυζει..μηπος με την νεα εκδοση εγιναν καποιες αλλαγες στην αποστολη;πρεπει να την κανω απο την αρχη την αποστολη;διοτι με την παλια εκδοση την ξεκινησα την αποστολη.μηπος παιζει ρολο αυτο;παντως αν γινεται βοιθηστε με.πειτε μου την γνωμη σας.:sad
 

DeletedUser6734

Guest
Γριβα απο οτι βλεπω εισαι 65 λεβερ, λογικα δεν υπαρχει θεμα θα σου το βγαλει καποια στιγμη,παρολο που γραφει οτι το σκονισμενο περιστροφο στο δινει στο 70λ(με την καινουρια εκδοση),εγω θα ελεγα να αφησεις(για να μην τσατιζεσε) 2-3λεβερ να περασουν και προσπαθεις ξανα μετα!!!!
 

DeletedUser6730

Guest
OK EYXARISTO FILE...POY LEEI OTI MPOREIS NA TO VGALEIS STO 70 LEVEL??EXEI KAPIO LINK NA TO PSAKSO LIGO?
 

DeletedUser5934

Guest
Εγω ειμαι πολυ μεγαλυτερο λεβελ και εχω το ιδιο προβλημα στο ιδιο σημειο

Κατι πρεπει να παιζει παιδια

Εχω φαει 6 μερες με 15" με 10' και με 1 ωρα και τιποτα
 

DeletedUser

Guest
επισης και εγω ενα παρομοιο προβλημα (στον αριζονα βεβαια) ψαχνω πολυ πολυ πολυ πολυ καιρο αλλα δεν βρισκω κατι :grr
 

DeletedUser5612

Guest
γιατι ο τσαρλατανος σας καθαριζει ευκολα τη λεπιδα για το χρυσο σπαθι τωρα? πανω απο 200 ωρες κολοραντο και τπτ! (120 επιπεδο με ολες τις αποστολες ολοκληρωμενες , κολησα στο σπαθι.... αμαρτια)
 

DeletedUser

Guest
xriso kolt

pedia edo kai treis vdomades kano geotrisi petreleoy kai to oplo den katharizei.exo kanei pano apo 500 geotrisis.ti na kano;zhto thn vohtheia sas
 

DeletedUser

Guest
χρυσο κολτ

παιδια εδω και 3 εβδομαδες κανω γεωτρηση πετρελαιου και το οπλο δεν καθαριζει,εχω κανει [ανω απο 500 γεωτρισεις.βοηθειστε με λιγο τι αλλο να κανω΄΄
 

DeletedUser6734

Guest
Ριξε σβωλους πολλους και κατι θα γινει

Κοιταξτε σε αυτο το λινκ:tw-db.info/?strana=guest&serie=gs_54_a#o4 σε αυτο λεει για τα 70 λεβερ που σου το δινει το σκονισμενο.Τωρα γενικα για το χρυσο οπλο να εχεις υπομονη, στο κολοραντο εκανα κοντα στις 180 φορες μεταφορα πυρομαχικων (101+ εξαιρετικες)στην παλια εκδοση.Ειχα ανεβασει αρκετες φορες το κινητρο απο το 0 στο 45% και μετα παλι κατω για να το παρω.Πιστευω να σε βοηθησα.
 

DeletedUser

Guest
Η αποστολή με το κολτ θεωρείται μυστική και για αυτό το λόγο δεν γινεται να σου δώσουμε κάποια πληροφορία πέραν των όσο είπαν οι συμπαίχτες σου!

Από την εμπειρία μου ως παίχτης πρέπει να σου πω....ΥΠΟΜΟΝΗ!!!
 

DeletedUser

Guest
αποστολη κολτ

Να ενα λινκ φιλε γριβα για το κολτ :) Επισης πιστευω οτι στα 70 παιρνεις το σκονισμενο περιστροφο. και εγω προσπαθω να το κανω απο νωρις τα πρωτα 2 βηματα με τα 2(κομματι λασπης και το αλλο)

Οπως λενε και οι αλλοι: ΥΠΟΜΟΝΗ:))
 
Κορυφή