Μια καλοπροαιρετη παρατηρηση!!!

kosrs

Νέο Μέλος
Διαφορα λοιπον πραγματα που εχουν πεσει στην αντιληψη μου ,,ειναι ο λογος αυτου του μηνυματος!!!
Ειμαι ενας παικτης που εχω μια διαφορετικη αποψη για καποια πραγματα ,,που συμβαινουν στον χωρο αυτο,,
Οπως κι εσεις γνωριζεται καλυτερα, εκτος απο τις μονομαχιες ,,μεγαλο ρολο στο παιχνιδι παιζουν οι μαχες,,πρωτον γιατι υπαρχουμε σαν παρεα μεσα απο τις συμμαχιες ,,ειτε ανταλλασουμε αποψεις για ρουχισμο η τον τροπο παιξιματος,κλπ κλπ κλπ..
Ας παρουμε λοιπον εμενα σαν παραδειγμα,,εγω σαν μονομαχος ,,και με πριμιουν χαρακτηρα στανταρ ,κανοντας κριτικαλ,,στις μαχες συνηθως παιρνω 4000+ εμπειρια,,και πανω απο 14ομολογα .μεχρι 25.
Ομολογουμενως λοιπον παιρνω απο τα καλυτερα των μαχων..
Οι αλλες κατηγοριες παικτων για να φτασουν τετοια νουμερα πρεπει να γινει μεγαλη προσπαθεια ,,,και αν συμβει θα συμβει σπανια.
Ομως αυτο δεν φτανει κυριοι ,,παλαιοτερα παιζαμε και περναμε ειτε τσαντες ειτε θηκες κλπ κλπ κλπ
ΚΑΘΕ ΜΑΧΗ που πηγαιναμε στο τελος γινοταν πανικος,,ειχε περισσοτερο ενδιαφερον για ολους ,,
Πολυ περισσοτερο απο το να περνουμε ποντους εμπειριας..
Μπορω να το πλατιασω πολυ ακομα ,,αλλα θα σας κουρασω..
Εξεφρασα ενα παραπονο μου στα πλαισια τις αγαπης μου για το παιχνιδι ,,,και του οτι στεναχωριεμαι να το βλεπω να ερημωνει..
Ας γινει κατι,,ειναι κριμα..
Καλοπροαιρετα παντα ,,και με διαθεση να βοηθησω,,,,
Κωστας kosrs

υγ,,το μηνυμα,,ειναι αντιγραφη του μηνυματος που εστειλα στην υποστηριξη του παιχνιδιου,και σαν απαντηση με προετρεψαν να το κοινοποιησω και εδω..
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή