Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για την Εκδήλωση Οκτόμπερφεστ 2021

MeliodaS

Παλαίμαχος
Ειδικα για τους νεους κοσμους, πολυ καλα κ χρησιμα σετ...μπραβο
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Τέλεια σετ για νέους κόσμους, την θήκη με λάφυρα όμως είναι άχρηστη εκτός και αν θα αναβαθμιστούν τα σετ των περιπετειών
 

snag

Νέο Μέλος
Έρχεται το Οκτόμπερφεστ επαναληψιμη
Η αποστολή κόλησε στην μέση και δεν συνεχίζεται
Υπάρχει κάποιο bug;
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Παραδοσιακές φορεσιές (Έρχεται το Ομτομπερφεστ) .. εξαφανίστηκε η αποστολή και δεν την βρίσκω πουθενά , για κάποιον λόγο άνοιξε η αποστολή με τα νομίσματα που δίνει τα όπλα θεριστή στον Τζον.
 

Hombre

Μέλος
έχει αναφερθεί και στους νετ κόσμους, μετά την αναβάθμιση εξαφανίστηκε η αποστολή, σ'εμένα ενώ είχα πάρει απ την μάγια το δέμα με ρούχα πριν την αναβάθμιση, τώρα δεν υπάρχει στα αποθέματα μου και δεν μπορώ να το εξοπλίσω για να συνεχίσω την αποστολή.
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
έχει αναφερθεί και στους νετ κόσμους, μετά την αναβάθμιση εξαφανίστηκε η αποστολή, σ'εμένα ενώ είχα πάρει απ την μάγια το δέμα με ρούχα πριν την αναβάθμιση, τώρα δεν υπάρχει στα αποθέματα μου και δεν μπορώ να το εξοπλίσω για να συνεχίσω την αποστολή.
και εμενα το ιδιο , απλα σε εμενα εξαφανηστικε η Αποστολη του Χενρυ που λεει να εξοπλισω το δεμα ( το δεμα το εχω παρει )
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Εγω θα ηθελα πολυ να μαθω απο τη διαχειριση γιατι σε καθε λοταρια η default επιλογη ειναι τα σβολια...
λες κ υπαρχει καποιος παιχτης που ενω εχει πρετσελ θα προτιμουσε να ξοδεψει πρωτα τα σβολια του

τι να πω...σε καθε λοταρια το ιδιο

τοσο πολυ πονταρουν στο missclick μας για να ξοδεψουμε τα σβολια μας ετσι ασκοπα ? :rolleyes:

Υ.Γ Ας γινει μια δημοσκοπηση να δουμε τι πιστευουν ολοι οι παικτες του West γι αυτο το θεμα
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Εγω θα ηθελα πολυ να μαθω απο τη διαχειριση γιατι σε καθε λοταρια η default επιλογη ειναι τα σβολια...
λες κ υπαρχει καποιος παιχτης που ενω εχει πρετσελ θα προτιμουσε να ξοδεψει πρωτα τα σβολια του

τι να πω...σε καθε λοταρια το ιδιο

τοσο πολυ πονταρουν στο missclick μας για να ξοδεψουμε τα σβολια μας ετσι ασκοπα ? :rolleyes:

Υ.Γ Ας γινει μια δημοσκοπηση να δουμε τι πιστευουν ολοι οι παικτες του West γι αυτο το θεμα
Η απάντηση είναι προφανής. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να γίνει δημοσκόπιση για κάτι τετοιο. Στην τελική υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα αν θέλουν να διορθώσουν/αλλάξουν.
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Χαιρομαι που συμφωνεις @Anthraxos , αφου η απαντηση ειναι προφανης, μπορει να γινει καποια αιτηση ΜΠΑΣ ΚΑΙ το διορθωσουν καποια στιγμη ?
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Προβλημα σιγουρα δεν ειναι, αλλα ειναι ενα χαρακτηριστικο του παιχνιδιου που δυσαρεστει χρονια τωρα πολλους παικτες...αν μπορει ας γινει κατι παρακαλω
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Προβλημα σιγουρα δεν ειναι, αλλα ειναι ενα χαρακτηριστικο του παιχνιδιου που δυσαρεστει χρονια τωρα πολλους παικτες...αν μπορει ας γινει κατι παρακαλω
Θα το ξανα αναφέρουμε.
 

Mastermind

Μέλος
Νομίζω υπάρχει η επιλογή άμα πατήσεις καταλάθος να σου επιστρέψουν τα σβολια αν το αναφέρεις στην υποστήριξη. @MeliodaS
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Προβλημα σιγουρα δεν ειναι, αλλα ειναι ενα χαρακτηριστικο του παιχνιδιου που δυσαρεστει χρονια τωρα πολλους παικτες...αν μπορει ας γινει κατι παρακαλω

Υπάρχουν μεγαλύτερα προβλήματα στο παιχνίδι δεν νομίζω να κάτσουν να ασχοληθούν το γιατί είναι σε default επιλογή τα σβόλια, οσες φορές και να τους το αναφέρουν. Υπάρχει και η πιθανότητα το να μην μπορούν καν να το αλλάξουν τόσο παλιό που είναι το παιχνίδι και ο κώδικας που είναι γραμμένος.
 
Κορυφή