εκπτωσεις black "fake" friday

remington-13-

Μέλος
καλησπέρα σας κύριοι.....

θα κανω το μεγαλο παραπονο μου για της εκπτωσεις των αντικειμενον που θελετε να βαλετε στο black friday και εβαλα το "fake" γιατι οι εκπτωσεις σας ειναι προσβλιτικα κακες το 5% ασ πουμε για παραδειγμα....ειναι δυνατον εν οψη convit-19 με τοσα προβλιματα οικονομικα να προσπαθησετε να μας δελεαζετε με τοσο κακες τιμες.???βαλτε τα ποιο φθήνια ειναι απαραδεκτο κατα την ταπεινη μου αποψη...50 euro για να αγορασω τα οπλα τρυφιλη....???? εγω ειμουνα νοσοκομειο και εχασα την αποστολη ας πουμε ειναι πολυ αδικο.....για το 40% τον διαφορων αντικειμενο νομιζω ειναι κατι καλυτερο.....βαλτε και το υπολοιπα σε τετοια προσφορα των 40%....

λυπαμαι πραγματικα και συγνωμη αν φανω καπου τοξικος δεν το θελω,απλα δηλώνω την απογοητευση μου θεωρω οτι ειναι πολυ ακριβα!!!

καλη συνεχεια σε ολους με εκτίμηση remington-13-
 

Red Harlow

Νέο Μέλος
Θα συμφωνήσω με τον Remington, η έκπτωση 5% μοιάζει περισσότερο με κοροϊδία παρά με προσφορά. Το να πωλούνταν στο 100% της τιμής τους θα φαινόταν πιο αξιοπρεπές από το -5% το οποίο παρουσιάζετε σαν προσφορά.
 

LeBron23

Μέλος
αρχικα οι εκπτωσεις black friday δεν ειναι ουτε 5% ουτε 20,30,40,50 ειναι 90%και πανω αλλιως μην το λετε καν black friday ειναι αστειο,απλα γινεστε οπως τα υπολοιπα ελληνικα ηλεκτρονικα καταστηματα σε ελλαδα.Πειτε το ντοματες εβεντ ειναι προτιμοτερο
 

Chief *Kounelos*

Μέλος
O remi στις 27 του μηνός.. ;p

remi.png
 
Αλλη μια φορά η inno μας έδειξε ότι την νοιάζει μόνο το κέρδος. Μόνο που αν ήταν όντως έξυπνοι πρωτον θα έβαζαν πιο πρόσφατα σετ πχ σεφ Ράιτ κλπ δευτερον τα παλιά σετ όπως αυτό τ μοναχικού καουμπόι θ έμπαιναν πολύ μα παρα πολυ πιο φτηνά καθώς πλέον χρησιμευουν ΜΟΝΟ για συλλογή κ ΤΊΠΟΤΑ άλλο. Ας μην αναφέρω την ύψιστη κοροϊδία της 5% έκπτωσης, ακόμα γελάω απο τ μεσημέρι που τ διαβασα. Με κάτι τέτοια έχουμε απογοητευτει όλοι. Εκτός βέβαια κ αν έχουν σαν στόχο να κλείσει τ west οπότε πάω πάσο.
Επίσης, μια κίνηση καλης θέλησης θα ήταν κ αν έμπαινε κάποιο prem για τν περίοδο τς καραντίνας όπως κανατε και τον Μάρτιο. Κλείνοντας να θυμάστε τα εξής:
1) αν θέλετε ενεργους παίκτες ν ακουτε τη γνώμη μας
2) ΔΕΝ ΕΊΜΑΣΤΕ κινούμενα πορτοφόλια, αμα στις πωλήσεις βαζετε βλακειες δεν θα αγοράσει ΚΑΝΈΝΑΣ
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
1)Χωρις να ειμαι απολυτα βεβαιος, εχω την εντυπωση οτι οταν ειχε πρωτομπει το χρυσο αλογοσελο το 2018
ΝΟΜΙΖΩ κοστιζε 800αλογο + 400σελα = 1200αλογοσελο σβολια και υπηρχε η δυνατοτητα να τα αγορασεις ξεχωριστα κιολας
αν γινεται καποιος παιχτης ή ακομα και η ιδια η διαχειρηση ας το ψαξει γιατι εγω μπηκα στον κοπο και το εψαξα
και βρηκα αυτο https://prnt.sc/vpmnw8

και μην μου πειτε οτι ειναι πιο ακριβο επειδη θα εχει κ τα 3 avatars για το προφιλ :D ,γιατι προφανως οποιος αγορασει το σεντουκι θα το κανει για το χρυσο αλογοσελο κ οχι για τα 3 avatars (αλλα ακομα κ ετσι να ειναι κ τοτε 1500 σβολια κοστιζε κ τωρα 1500 σβολια κοστιζει, που ειναι η εκπτωση λοιπον ?)

2)Τα J.Fry τι εκπτωση εχουν ακριβως ? γιατι ΠΑΛΙ βλεπω τις ιδιες ακριβως τιμες με οταν μπηκαν τον Αυγουστο του 2020 https://forum.the-west.gr/index.php?threads/Πώληση-j-fry.8746/

Οχι απλα ΔΕΝ μιλαμε για εκπτωσεις, αλλα μιλαμε για κοροιδια βασει στοιχειων

μηπως υπαρχει καποιο λαθος στις τιμες ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

manerman

Νέο Μέλος
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο, μπορείτε να εκφράζεστε και με κόσμιο τρόπο.
Αν και μου αρέσει το παιχνίδι αυτό,έχω χάσει κάθε ενδιαφέρον,σχετικά με αποστολές και αγορά σετ ρούχων από τα διάφορα δρώμενα,γιατί αυτά που δίνουν,είναι ---
Άρα ούτε 1 σεντ από ευρώ δεν θα βάλω στο παιχνίδι αυτό πια,εκτός αν σεβαστούν εμάς τούς καταναλωτές και μας φτιάξουν πραγματικές προσφορές και ωραία σετ ρούχων,με την έννοια της χρηστικότητας και τα δώρα να μην είναι άλλες ----,φτάνει πια .
Στο κάτω κάτω αγοράζουμε γραφικά και αέρα και όχι κάτι αληθινό,έλεος πια.Εμείς όλοι με την επιμονή μας και τους δεσμούς που έχουμε κάνει στο παιχνίδι,κρατάμε ζωντανό το West.
Φτάνει πια η κοροϊδία σας,δεν είμαστε πρόβατα,καταναλωτές είμαστε με μυαλό
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

crime

Νέο Μέλος
Aγαπητη INNO Δεν εχουμε τους ιδιους μισθους με γερμανια πραγματικα τι ακριβως θελετε να κανετε με τους ελληνικους σερβερ;σας ενδιαφερει;η εχετε ριξει ολο σας το βαρος στους υπολοιπους σερβερ μη ελληνικους ξερεις αγαπητη ΙΝΝΟ περανενε την ωρα τους πλεον οχι μονο παιδια αλλα κ αρκετα μεγαλης ηλικιας ατομα θα ελεγα αν δεν μπορειτε να κοροιδεψετε ολα αυτα τα παιδια μην περιμενετε να κοροιδεψετε κ τους μεγαλητερους εν μεσο covid που μας εφερεραν και μας κλεισανε μεσα παλι ζουμε ο καθενας την φυλακη του μεσα στο σπιτι του δεν εχουμε δουλεια αρα δεν εχουμε χρηματα και τα λιγα που υπαρχουν πανε σε σουπερ μαρκετ ρευμα φαγητο λογαριασμους κλπ κλπ ξερω σας κουρασα αλλα ειναι η αληθεια θελετε να εχετε ενα μεριδιο απο αυτα τα λιγα χρηματα που μας εχουν μινει;καντε τιμιες προσφορες και οχι fake το μυαλο μας ακομα δουλευει ευχαριστω για το χρονο σας καλη συνεχεια.
 

sniperjohn2

Μέλος
Καλημερα.
Σε οποιο μαγαζι και να μπεις και του κανεις παζαρια θα παρεις για πλακα ενα 5 η 10 % εκπτωση. Στις κανονικες εκπτωσεις βρισκεις προσφορες 40- 50 - 60- 70% . Τωρα στην black friday που εβαλε η inno παει το δουλεμα συννεφο . Θελετε χρηματα ? Να κανουμε εναν ερανο να σας βγαλουμε το κατι τι σας. Ενταξει ειναι χοντρο δουλεμα. Να βαζατε κανενα σετακι με εκπτωση 70 η 80 η 90 % και τα αλλα να τα εχετε 5 η 10% αντε να το φαμε. Αλλα τετοιο δουλεμα ? Ουτε στην αραπια.
Δηλαδη το lock down των γερμαναραδων να το πληρωσουμε εμεις?
Εδω οι γερμανοι βγαινουν εξω και πληρωνουν ρεφενε ακομη και τα ζευγαρια. Αμα πεις σε κανενα να τα πληρωσει ολα θα του ερθει εγκεφαλικο . Ζηταμε και εκπτωση αχχααχχααχαχαχαχ
ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ . Δεν ειναι εκπτωση αυτη . ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ
 
Τελευταία επεξεργασία:

astepop2

Νέο Μέλος
αν αυτο ειναι black friday...τοτε καποιος κανει λαθος...η εμεις που ασχολουμαστε η εσεις που τα εχετε μπερδεμενα...το 5% ουτε σε εκπτωση σε μπακαλικο!!
για σκεφτειτε το λιγο...δεν θελει κοπο...θελει τροπο!!! :) :) :)
 

astepop2

Νέο Μέλος
1)Χωρις να ειμαι απολυτα βεβαιος, εχω την εντυπωση οτι οταν ειχε πρωτομπει το χρυσο αλογοσελο το 2018
ΝΟΜΙΖΩ κοστιζε 800αλογο + 400σελα = 1200αλογοσελο σβολια και υπηρχε η δυνατοτητα να τα αγορασεις ξεχωριστα κιολας
αν γινεται καποιος παιχτης ή ακομα και η ιδια η διαχειρηση ας το ψαξει γιατι εγω μπηκα στον κοπο και το εψαξα
και βρηκα αυτο https://prnt.sc/vpmnw8

και μην μου πειτε οτι ειναι πιο ακριβο επειδη θα εχει κ τα 3 avatars για το προφιλ :D ,γιατι προφανως οποιος αγορασει το σεντουκι θα το κανει για το χρυσο αλογοσελο κ οχι για τα 3 avatars (αλλα ακομα κ ετσι να ειναι κ τοτε 1500 σβολια κοστιζε κ τωρα 1500 σβολια κοστιζει, που ειναι η εκπτωση λοιπον ?)

2)Τα J.Fry τι εκπτωση εχουν ακριβως ? γιατι ΠΑΛΙ βλεπω τις ιδιες ακριβως τιμες με οταν μπηκαν τον Αυγουστο του 2020 https://forum.the-west.gr/index.php?threads/Πώληση-j-fry.8746/

Οχι απλα ΔΕΝ μιλαμε για εκπτωσεις, αλλα μιλαμε για κοροιδια βασει στοιχειων

μηπως υπαρχει καποιο λαθος στις τιμες ?
απλα δεν περιμεναν οτι καποιος θα το εψαχνε η θα θυμοταν τοσο καλα...που να ξεραν που εμπλεξαν !!! χαχαχαχαχχα
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Έπειτα από διευκρίνηση που στάλθηκε προς την εταιρεία, οι τιμές του πίνακα δεν αντιπροσωπεύουν τις τιμές με τις εκπτώσεις αλλά την αξία που έχουν. Στο κατάστημα θα εφαρμοστεί η έκπτωση που αναφέρει η ανακοίνωση.
 

LeBron23

Μέλος
μισο, η εκπτωση θα γινει με βαση την τιμη που ηταν πριν 2 χρονια;δλδ αυτα τα 2 χρονια δεν εχει χασει καθολου αξια σε σβολια το σετ;εννοω ειναι 2 χρονων σετ σιγουρα η αγοραστικη του αξια δεν ειναι η ιδια
 

remington-13-

Μέλος
Να τους πείτε μπράβο στην ιννο προσφορά λέει το τυχερό σετ που κάποιοι έβγαλαν με αποστολή άλλοι πρέπει να το αγοράσουν 80 εύρος τώρα τραγικό.......δεν ξαναβάζω ούτε μισό εύρο στο παιχνίδι αυτό..... εκμεταλλευτές!
 

sniperjohn2

Μέλος
Τραγικο....... Σημερα ειναι black friday και υπαρχουν εκπτωσεις που ξεπερνουν κατα πολυ τις προσφορες που γινοται σε περιοδο εκπτωσεων . Για το The West περα βρεχει . Σημερα βρεχει παντου τρελλες προσφορες και εσεις κρατατε ομπρελα. Μαυρες εκπτωσεις βαλατε . Ουτε σε περιοδο εκπτωσεων τετοια χαλια . Σετ απο αποστολη πουλιεται . Να μια πρωτοτυπια του παιχνιδιου. Υπεροχα συνεχιστε ετσι και φτιαξτε μεγαλες τσεπες .....................ΝΤΡΟΠΗ Τιποτε αλλο.
 

tsili7

Νέο Μέλος
Έπειτα από διευκρίνηση που στάλθηκε προς την εταιρεία, οι τιμές του πίνακα δεν αντιπροσωπεύουν τις τιμές με τις εκπτώσεις αλλά την αξία που έχουν. Στο κατάστημα θα εφαρμοστεί η έκπτωση που αναφέρει η ανακοίνωση.
pws pws pws.jpg
 
Κορυφή