Μεταφορά παιχτών από Dallas σε ενεργούς κόσμους !

*Darth Vader*

Νέο Μέλος
Καλησπέρα σε όλους !! έχω να προτείνω μιας που οι μεταφορές είναι πλέον της μόδας,με τον Dallas τι γίνεται ;; θα ανοίξουν και για μας να πάμε σε ενεργό κόσμο ;;
θα παρακαλούσα να το λάβει υπόψιν η διαχείριση και να το συζητήσει μιας που που τα άτομα πού ήρθαν Dallas ελπίζοντας για το καλύτερο ο κόσμος είναι το ίδιο..''νεκρός''

Κακά τα ψέματα 2 κόσμοι έχουν μείνει Colorado & hοuston ! ας ανοίξουν λοιπόν για εκεί ...
Έχω μιλήσει με αρκετούς φίλους μου από Dallas και αυτοί την ίδια ελπίδα έχουν να ανοίξουν οι μεταφορές !
 

Rosalind

Νέο Μέλος
Συμφωνώ με το Darth. Έφερα παίκτη στο Dallas από κ7 και δυστυχώς είναι ένας νεκρός κόσμος. Το Houston από ότι μου είπαν είναι ενεργός κόσμος και γίνονται μάχες. Ελπίζω να επιτραπούν οι μεταφορές μην πάνε χαμένοι παίκτες ετών.
 

HorrheAssasino

Μέλος
Καλησπέρα σε όλους !! έχω να προτείνω μιας που οι μεταφορές είναι πλέον της μόδας,με τον Dallas τι γίνεται ;; θα ανοίξουν και για μας να πάμε σε ενεργό κόσμο ;;
θα παρακαλούσα να το λάβει υπόψιν η διαχείριση και να το συζητήσει μιας που που τα άτομα πού ήρθαν Dallas ελπίζοντας για το καλύτερο ο κόσμος είναι το ίδιο..''νεκρός''

Κακά τα ψέματα 2 κόσμοι έχουν μείνει Colorado & hοuston ! ας ανοίξουν λοιπόν για εκεί ...
Έχω μιλήσει με αρκετούς φίλους μου από Dallas και αυτοί την ίδια ελπίδα έχουν να ανοίξουν οι μεταφορές !

Συμφωνώ μαζί σου
 

remington-13-

Μέλος
κατι πρεπει να γινει γενικα ειναι ωραια να εχετε 16 κοσμους και να ξωδευονται χρηματα σε ολους απο αυτους αλλα αμα κανεις 3 ανταγωνιστικους θα κερδιζετε 4 φορες περισοτερα....!ξερουμε οτι ειναι θεμα μαρκετινγκ ολο αυτο αλιως θα ειχατε μονο 1 κοσμο αλλα το παιχνιδη ειναι στα προθυρα καταρευσης των ενδιαφερόντων μας....θα ηταν τελειο να μας μαζεψετε ολους μαζι !να χαρουμε εμεις να κερδισετε εσεις...και επιδη βλεπουμε την διαχηριση ποιο ζεστη απο ποτε σας λεμε και ευχαριστω για οσα εχουν γινει το τελεφταιο καιρο!
 

KLaiD

Μέλος
Συμφωνω κι εγω. Ελπιζω συντομα να επιτραπει η μεταφορα σε καποιο ενεργο κοσμο απο τους νεους.
Εχασα ηδη παιχτη πολλων ετων απο το Μπαφαλο, γιατι δν μπορεσα να τον μεταφερω στους προτινομενους κοσμους, μιας και ειχα ηδη παιχτη σ αυτους.
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Όπως έχω ήδη αναφέρει και σε άλλα νήματα, όλες οι προτάσεις και οι ιδέες προωθούνται στην InnoGames, το ότι δε γράφω σε κάποιο δε σημαίνει ότι δεν το αναφέρουμε, αλλά το ότι προωθούνται δε σημαίνει ότι και την επόμενη ημέρα θα εφαρμοστούν. Υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις πάντα είτε αφορά μετακίνηση είτε αφορά κλείσιμο ενός κόσμου.
 

little5

Νέο Μέλος
Και εγω θα επιθυμουσα να γινει αυτη η μεταφορα διοτι ο κοσμος Dallas δεν εχει ζωη πλεον αν παμε σε εναν ενεργο κοσμο και εμεις ευχαριστηομαστε πιο πολυ το παιχνιδι και σε εναν ενεργο κοσμο υπαρχει μεγαλυτερη πιθανοτητα καποιος να ξοδεψει λεφτα για σετακια κτλ αφου ξερει οτι υπαρχει και ανταγωνισμος
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
Καλό θα είναι να κλείσουν σιγά-σιγά οι "νεκροί"-ανενεργοί κόσμοι και να μαζευτούμε όλοι στους ενεργούς. Δεν υπάρχει κανένα νόημα να μένει κόσμος εκτός παιχνιδιού, ενώ έχει αφιερώσει πόσο χρόνο/χρήμα στον παίκτη του. Ανοίξτε μεταφορές από Ντάλλας, αφήστε τον κοσμάκη να παίξει.
 

*El Profesor*

Παλαίμαχος
διαφωνώ να γίνει μεταφορά από τον dallas προς τον houston όλοι αναφέρατε ποσο καλο θα είναι να έρθουν οι ενεργή παίχτες όμως κανεις δεν ανέφερε ότι όσοι λογαριασμοί έρθουν από τον dallas θα έχουνε πολλές παραπάνω ικανότητες με διαφορα από έναν 150 επίπεδο που ανέβηκε στον houston από έναν 150 επίπεδο που ανέβηκε στον dallas επίσης όπως όλοι γνωρίζουμε ο dallas έχει και λογαριασμούς από κόσμους όπως ο arizona μιλάμε ότι αυτοί οι λογαριασμοί αν όλα αυτά τα χρονια κάνανε αποστολές θα έχουνε 300-400 ικανότητες διαφορα από έναν 150 που θα έχει ανεβεί στον houston
επίσης και να είναι εφικτή αυτή η μεταφορά είναι λάθος χρονική στιγμή το καλοκαίρι ευχαρίστως να γίνουν μεταφορές από όσους κόσμους χρειάζεται αυτό δεν σημαίνει ότι έχω διαφορετική άποψη για τις ικανότητες

με εκτίμηση el profesor
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
διαφωνώ να γίνει μεταφορά από τον dallas προς τον houston όλοι αναφέρατε ποσο καλο θα είναι να έρθουν οι ενεργή παίχτες όμως κανεις δεν ανέφερε ότι όσοι λογαριασμοί έρθουν από τον dallas θα έχουνε πολλές παραπάνω ικανότητες με διαφορα από έναν 150 επίπεδο που ανέβηκε στον houston από έναν 150 επίπεδο που ανέβηκε στον dallas επίσης όπως όλοι γνωρίζουμε ο dallas έχει και λογαριασμούς από κόσμους όπως ο arizona μιλάμε ότι αυτοί οι λογαριασμοί αν όλα αυτά τα χρονια κάνανε αποστολές θα έχουνε 300-400 ικανότητες διαφορα από έναν 150 που θα έχει ανεβεί στον houston
επίσης και να είναι εφικτή αυτή η μεταφορά είναι λάθος χρονική στιγμή το καλοκαίρι ευχαρίστως να γίνουν μεταφορές από όσους κόσμους χρειάζεται αυτό δεν σημαίνει ότι έχω διαφορετική άποψη για τις ικανότητες

με εκτίμηση el profesor

Το γεγονός ότι έχουν περισσότερες ικανότητες/ιδιότητες θα τους απαγορεύσει από το να παίξουν σε έναν ενεργό κόσμο; Να μείνουν, δηλαδή, εκεί όπου παίζουν μάχες οι 10 γιατί οι υπόλοιποι βαριούνται ή δεν παίζουν; Καμία σχέση δεν έχουν οι ικανότητες, εδώ μίλαμε για παιδιά που θέλουν να παίξουν και δεν μπορούν. Πιστεύω πως αν είχες λογαριασμό εκεί και ήσουν στην ίδια θέση με τα παιδιά, θα έκλαιγες κι εσύ τα λεφτά και τον χρόνο σου και θα ήθελες να στείλεις τον παίκτη σου σε έναν ενεργό σέρβερ.

Όσον αφορά την χρονική στιγμή, δεν καταλαβαίνω γιατί να έρθουν το καλοκαίρι. Να περιμένουν 6+ μήνες; Να κάθονται με σταυρωμένα τα χέρια και να κοιτάνε τον παίκτη τους μέχρι τότε;
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Συμφωνω μαζι σου Douzo ειδικα γι αυτο για τις ικανοτητες, ωστοσο συμφωνω κ με τον El Profesor για το καλοκαιρι γιατι επειδη ηρθανε τα παιδια απο Fargo ηδη υπαρχει θεμα με το δικαιο μοιρασμα παιχτων κ ακομα δεν εχουν ερθει ολοι οι παιχτες απο Fargo...
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
Συμφωνω μαζι σου Douzo ειδικα γι αυτο για τις ικανοτητες, ωστοσο συμφωνω κ με τον El Profesor για το καλοκαιρι γιατι επειδη ηρθανε τα παιδια απο Fargo ηδη υπαρχει θεμα με το δικαιο μοιρασμα παιχτων κ ακομα δεν εχουν ερθει ολοι οι παιχτες απο Fargo...

Το μοίρασμα των παικτών δεν έχει καμία σχέση με αυτό που συζητάμε. Δεν μιλάμε για την ισορροπία στον Χιούστον, μιλάμε για την μετακίνηση ενεργών παικτών από έναν ανενεργό σέρβερ. Δεν έχει σημασία πού θα πάνε τα παιδιά του Ντάλλας. Ας πάνε στον Κολοράντο, στον Ιντιάνα, στον Χιούστον, στον κ1. Ας πάνε τουλάχιστον κάπου που οι χαρακτήρες τους δεν θα είναι άχρηστοι.

Ο Χιούστον και ο Κολοράντο είναι, κατ' εμέ, οι καλύτεροι προορισμοί, μιας και είναι οι πιο ενεργοί σέρβερς, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας.
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Ναι καταλαβα τι εννοεις οπως το θετεις...κ γω αν ημουν στη θεση αυτων που παιζουν Dallas αυτο θα μ ενοιαζε... απο εναν νεκρο κοσμο να παω σ εναν ενεργο.
Απλα εχω τις επιφυλαξεις μου σχετικα με τις διαφορες που θα προκυψουν στις μονομαχιες κ κυριως στα οχυρα.
Το μονο σιγουρο ειναι οτι πρεπει να ανοιξουν οσο πιο συντομα γινεται οι μεταφορες στον Dallas, τωρα ποτε ακριβως θα γινει αυτο ή ποτε θα ειναι η ιδανικη χρονικη περιοδος μαλλον θα το κρινει η inno υποθετω...
 
Κορυφή