ΑΜΑΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΖΩΝΕΣ!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4530
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4530

Guest
- τι θα γινει με αυτες τις ζωνες;! θα φυγουν καμια φορα απο τις προσφορες; το κοππα αμερικα περασε. το γιουρο επισης.... πηξαμε στις ζωνες. αντε να παρει και τιποτα αλλο σειρα τοσους μηνες τωρα!

- παιζω σε 9 κοσμους και σχεδον καθε μερα ανοιγω μια θηκη λοταριας σε καθε κοσμο στο επιπεδο 3. με εχει πηξει στην θηκη! τιποτα αλλο δεν εχει;! για να βρω σακακι η παντελονι ειναι θαυμα! και καμια φορα δεν εχει περασει στο επομενο επιπεδο (4) σαν μπονους οπως απο το 1 στο 2 και απο το 2 στο 3. τετοια τυχη;! ουτε μια;! με τετοια ποσοστα και να θελω να βαλω χρηματα πεταμενα θα πανε.

μεταφερετε παρακαλω τις δυσαρεσκειες μου στην εταιρεια.
ευχαριστω!
 

DeletedUser6210

Guest
+1

Έχεις απόλυτο δίκιο θαύμα είναι να πάρεις από τέτοιες λοταρίες παλτό/παντελόνι.
Εκτός αυτού κι εγώ παίζω λίγο στο τρίτο επίπεδο. Έχω ένα τσουβάλι θήκες στα αποθέματά μου από τα μπλε και όπως ανέφερες ΠΟΤΕ σε καμία λοταρία ούτε εγώ δεν έχω φτάσει το 4ο επίπεδο μέσω του 3ου...
 

DeletedUser7103

Guest
οντως ετσι ειναι...παρολο που ειχε ειπωθει οτι βελτιωθηκε αυτο το θεμα σε μια απο τις αναβαθμισεις των διακομιστων...μου φαινετε χειροτερα εγινε...
 

DeletedUser7442

Guest
Έχεις απόλυτο δίκιο. Θα μπορούσαν τουλάχιστον τις θήκες που μπορεί κάποιος να τις αγοράσει και από το SHOP αν θέλει να μην τις είχανε και στην λοταρία σε κανένα επίπεδο.
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Έχεις απόλυτο δίκιο. Θα μπορούσαν τουλάχιστον τις θήκες που μπορεί κάποιος να τις αγοράσει και από το SHOP αν θέλει να μην τις είχανε και στην λοταρία σε κανένα επίπεδο.

Δεν νομιζω οτι ειναι το θεμα η θηκη...θα γκρινιαζαμε για οτιδηποτε αλλο ηταν στη θεση του..Ετσι και αλλιως δεν ειναι και φθηνες εδω που τα λεμε αν θελει καποιος να αγορασει απο το shop...

Αλλα γενικα το παρατηρησα και εγω φετος αυτο..επαιξα πανω απο 20+ της τριτης βαθμιδας(9000 ρουκετες) και τα πραγματα ειναι απογοητευτικα..ΠΟλλες θηκες και μπορει να μου καθοταν και 2-3 θηκες συνεχομενες...

Και νομιζα οτι ημουν ο μονο ατυχος αυτης της λοταριας :p

Και θεωρητικα οταν εισαι στην μπλε κατηγορια εισαι πιο κοντα στο να σου κατσει κατι απο την κιτρινη..ε ποτε δεν γινεται αυτο..Ισα ισα πιο ευκολα οσυ καθεται κιτρινη απο free παρα απο μπλε..σε εμενα τουλαχιστον :p
Δεν εχει λογικη αυτο το πραγμα...

Θα ηθελα και εγω να μαθω πως περιπου λειτουργει το συστημα των ανταμοιβων απο την συγκκεριμενη λοταρια...οχι για να ξερουμε πως να παιζουμε απο την επομενη φορα,απλα να ξερουμε τι μας γινεται..αν εμεις ειμαστε τοσο ατυχοι η υπαρχει καποια κλιση απο το συστημα προς στις θηκες.
 

DeletedUser7442

Guest
Αναφερόμενος στις θήκες εννοούσα ότι δεν υπάρχει κάποιος που περιμένει τη λοταρία για να τις πάρει επειδή είναι ακριβές στο SHOP. Απλά θα μπορούσαν τουλάχιστον να τις περιορίσουν σε 2 κατηγορίες (αν και πιστεύω ότι ο λόγος που μπαίνουν είναι γιατί δεν πουλιούνται αλλιώς).
Αντ' αυτών θα μπορούσαν να βάλουν άλλα αναλώσιμα όπως φίλτρα, οδηγίες κλπ.
Σε ότι αφορά τον μηχανισμό λειτουργίας δεν νομίζω ότι θα τον μάθουμε ποτέ.
Τέλος σε ότι αφορά το θέμα των παλτών και τών παντελονιών στις 2 τελευταίες λοταρίες και σε σύνολο 4 κόσμων με πάνω από 10 φορές στην τρίτη κατηγορια για τον κάθε κόσμο πέτυχα μόνο ενα παλτό.
 
Κορυφή