Ανασχεδιασμός αντικειμένων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5745
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5745

Guest
Οσοι εχουν μαζειψει π.χ καποια υποδηματα και τους λειπουν 2-3 για να παρουν τις μποτες συλλεκτη αν προστεθουν κι αλλα υποδηματα θα πρεπει να μαζεψεις και ολα τα υπολοιπα?
Με το να γινει προσθηκη νεων αντικειμενων ( Θα υπαρχουν 250 περιπου νεα αντικειμενα στο παιχνιδι)και διπλασιαζοντας τις τιμες σε καποια ηδη υπαρχοντα οι ελπιδες που ειχες να αποκτησεις το σετ συλλεκτη εξαφανιζονται πληρως... λογικα ,αν δεν κανω λαθος
Οσοι εχουν μαζειψει π.χ καποια υποδηματα και τους λειπουν 2-3 για να παρουν τις μποτες συλλεκτη αν προστεθουν κι αλλα υποδηματα θα πρεπει να μαζεψεις και ολα τα υπολοιπα?
 

DeletedUser2993

Guest
Aν και δεν ειμαι σιγουρος, η λογικη αυτο λεει.
Οντως ειναι λιγο αδικο αν σκεφτεις οτι πολλοι εχουν ηδη το σετ που εσυ θα χρεαστει να αγορασεις 100-200 παραπανω ρουχα για να το αποκτησεις + οσα ηδη υπαρχοντα που σου λειπουν με ανεβασμενες τιμες, αλλα χρειαζονται θυσιες για να υπαρξει προοδος :dl
 

DeletedUser6152

Guest
Οι τιμες σε καποια αντικειμενα πηγαν στην τριπλασια τιμη.
Ξερει κανεις αν θα ανεβει η τυχη και στα ντροπ?Γιατι αν παραμεινει η ιδια δεν το βλεπω να πεφτει τιποτα.
 

DeletedUser

Guest
εγώ εχω άλλη απορία, στα καταστήματα πριν είχαμε κάποια αντικείμενα, τώρα τα νέα θα μπουν ως επιπλέον ή κάποια απο τα παλιά θα φύγουν για να μουν τα καινούρια, και κάτι άλλο αμα έχω μαζέψει ολες τις μπότες ιππασίας θα πρέπει να μαζέψω και τις καινούριες για να μου το ξαναβγάλει οτι τις μάζεψα?
 

DeletedUser3504

Guest
Απ'οτι προσεξα στα επιτευματα αν και εχουν προστεθει τα νεα ρουχα τα επιτευματα δεν ακυρωθηκαν απλα υπαρχουν και καποια ακομα (αχνα) που πρεπει και αυτα να τα ολοκληρωσουμε
 

DeletedUser3541

Guest
Μόνο σε εμένα φαίνονται κακάσχημα και εντελώς κιτσαριό τα νέα περίεργα και φανταχτερά ρούχα??? Απλά χάλια!
 

DeletedUser5084

Guest
Απ'οτι προσεξα στα επιτευματα αν και εχουν προστεθει τα νεα ρουχα τα επιτευματα δεν ακυρωθηκαν απλα υπαρχουν και καποια ακομα (αχνα) που πρεπει και αυτα να τα ολοκληρωσουμε

Συμφωνοι, αλλα με τα αντικείμενα που χρειαζονται για να αποκτισεις το σετ συλλεκτη, τι γινεται? Αυτο ρωτανε τα παιδια σε προηγουμενα ποστς και αυτο ειναι που "ποναει"
 

DeletedUser4530

Guest
ερωτηση σχετικη ασχετη για να μην ανοιγω νεα νηματα.
με τον ανασχεδιασμο των υπαρχοντων αντικειμενων εχουν αλλαξει καποια πραγματα οπως και τα επιπεδα που απαιτουνται. αν καποιος φορουσε ηδη ενα αντικειμενο και δεν το βγαλει και που ειναι για μεγαλυτερο επιπεδο απο οτι ειναι, θα μετρανε τα μπονους που δινει η απλα ειναι διακοσμητικο πανω στον χαρακτηρα και ειναι σα να μην το φοραει;
 

DeletedUser5084

Guest
Αν σε βρηκε η αναβαθμιση με ρουχα των οποιων το επιπεδο αλλαξε προς τα πανω, θα λαβεις ένα μήνυμα/επιγραφη του στυλ «το αντικείμενο αυτό δεν υπάρχει», προσπαθοντας να φορεσεις ένα αντικειμενο εξοπλισμου διχως να πληρεις τις προυποθεσεις του λεβελ, θα λαβεις προειδοποιηση ότι «το αντικειμενο αυτό απαιτει να εισαι λεβελ τάδε»

Χωρις να ειμαι σιγουρος, πιστευω πως αν φορας ένα αντικειμενο του οποιου το λεβελ αλλαξε, δεν ξεγελας το συστημα και προφανως δεν το υπολογιζει καν. Είναι σαν να μη το φορας.
 
Κορυφή