Λουνα Παρκ 2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3157
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6152

Guest
Οπως θα ταιζεις την ΙΝΝΟ ταισε και την μαιμου για να μην εχει παραπονο. :lf

Σε καμια γυρα δεν ειδα κατι σπανιο.Μονο χαζομαρες εχει.Οποτε τσαμπα λεφτα δινετε. :gl
 

DeletedUser4530

Guest
και το ωραιο ειναι οτι απ τις 5 θεσεις μου εχει τυχει αρκετες φορες να εχει στις 3 η στις 2 το ιδιο αντικειμενο!!! ειπαμε αλλα οχι και τοσο κοροιδια! στο τελος θα βαλουν και στις 5 το ιδιο για να μην εχουμε παραπονο αν θα μας πεσει!!!
ασε που μετα απο τοσες κληρωσεις που εχω κανει (και σε ολους τους κοσμους) σημερα μου εκατσε 1η φορα αντικειμενο του σετ... ολο διπλα (και καλα) εσκαγε!
δουλεμα ψιλο γαζι λεγετε!
και να δουμε με το περασμα των 7 ημερων που θα μετακομισει σε αλλη πολιτεια και θα θελει χτισιμο παλι απ την αρχη..........
 

DeletedUser5555

Guest
εδωσα καπου στα 50 υλικα και πηρα 7 ομολογα.....σιγα που θα με ξαναδει με τετοια αναλογια
 

DeletedUser6152

Guest
Εγω παντως δεν εχω δει αντικειμενο περα απο τα συνηθισμενα.
 

DeletedUser5084

Guest
Και που την βρησκεις την μαιμου να την ταισεις?

Στην εικόνα που απεικονίζει το λουνα παρκ, δεξιά της πορτοκαλοκίτρινης τεντας, σχηματίζεται μια μαϊμού (με ουρακοτάγκο μοιάζει περισσότερο...)

Κλικαρεις το εικονίδιο της και ξεκινά η αποστολή
 

DeletedUser

Guest
Εγώ πάντως σήμερα είχα καλό ντρόπ (free). Βρήκα μια εξαιρετική επιστολή που σήμερα τυγχάνει να είναι στα πολύ σπάνια :p:p
 

DeletedUser6152

Guest
Τι γινετε με την μαιμου?
Εχει βρει κανενας πως τελειωνει η αποστολη?
Μηπως η Ο.Δ. μας δωσει ενα χερακι βοηθειας περα απο το κλειδωμα των ποστ?
 

DeletedUser

Guest
Η μαϊμού είναι απλά μια κοροϊδία.Μην δίνετε άδικα προϊόντα σε αυτήν.Έχουν δοκιμαστεί τα πάντα και δεν δέχεται τίποτα.Είναι προφανώς η ατραξιόν του τσίρκου για να σου κλέβει και τίποτα επιπλέον :D

Όσο για τα παράπονα που όλοι κάνετε οτί δεν τυχαίνετε καλά πράγματα από το τσίρκο, έχετε στο νου σας ότι είναι μόνιμο κι όχι για περιορισμένο χρονικό διάστημα.Σε αυτήν την περίπτωση(προσωπικά έστω) δεν με χαλάει καθόλου να παίρνω 2 δωρεάν πράγματα από αυτό ακόμα κι αν πρόκειται για χαζομάρες. Είναι δωρεάν...

Προσωπικά έχω τύχει πράγματα από την κατηγορία των συνηθισμένων και των ασηνύθιστων μόνο και πότε δεν έχω δει κάτι καλύτερο σε αυτά που δεν πέτυχα(τα άλλα 4 δώρα που δίνει) άρα μάλλον έχεις κανα ποσοστό 0.01% για σπάνιο και 0.0001& για πολύ σπάνιο :p Μην περιμένετε όσοι παίζετε με σβόλους να πάρετε κανά σετ από δω.Του τσίρκου ίσως κι αυτό στις 100 προσπάθειες
 

DeletedUser4530

Guest
θα ελεγα οτι δεν ειναι εντελως δωρεαν. απαιτει εναν αριθμο προιοντων (που σημαινει χασιμο ενεργειας και χρονου για ευρεση τους) καθε 7 ημερες για χτισιμο + ενεργεια για να χτιστει, σε ανταλλαγμα μερικα ομολογα που τα περνεις σε 1-2 μερες απο εργασιες και ημερησιες.
φυσικα δεν ειναι κακο να περνουμε κατι δωρεαν μετα το χτισιμο, αλλα θα το προτιμουσα ενα χτισιμο και να ειναι μονιμα!
 

DeletedUser

Guest
θα ελεγα οτι δεν ειναι εντελως δωρεαν. απαιτει εναν αριθμο προιοντων (που σημαινει χασιμο ενεργειας και χρονου για ευρεση τους) καθε 7 ημερες για χτισιμο + ενεργεια για να χτιστει, σε ανταλλαγμα μερικα ομολογα που τα περνεις σε 1-2 μερες απο εργασιες και ημερησιες.
φυσικα δεν ειναι κακο να περνουμε κατι δωρεαν μετα το χτισιμο, αλλα θα το προτιμουσα ενα χτισιμο και να ειναι μονιμα!

Κανείς δεν σε αναγκάζει να το χτίσεις ούτε να βάλεις προιόντα. Κάθε μέρα στις 3π.μ. αν δεν κάνω λάθος εφόσον το τσίρκο είναι υπο κατασκευή συμπληρώνει μόνο του το 7% των προιοντών και άρα σιγά σιγά χτίζεται και μόνο του
 

DeletedUser4530

Guest
Κανείς δεν σε αναγκάζει να το χτίσεις ούτε να βάλεις προιόντα. Κάθε μέρα στις 3π.μ. αν δεν κάνω λάθος εφόσον το τσίρκο είναι υπο κατασκευή συμπληρώνει μόνο του το 7% των προιοντών και άρα σιγά σιγά χτίζεται και μόνο του

αυτο δεν το γνωριζα και δεν ξερω αν ισχυει επισημα. θα ηθελα τοποθετηση πανω σ αυτο της διαχειρησης αν ισχυει.

παιδια μην εχουμε απαιτησεις τετοιες μερες! μην ξεχναμε οτι πολλοι βρησκονται σε δικοπες και πιθανον να μπαινουν περιστασιακα η για λογους αναγκης απο εκει που ειναι και να μην ειναι καθολου ευκολο! υπομονη γενικα μεχρι τον σεπτεμβριο που λιγο-πολυ θα επανελθουμε στα φυσιολογικα!
 

DeletedUser

Guest
Κανείς δεν σε αναγκάζει να το χτίσεις ούτε να βάλεις προιόντα. Κάθε μέρα στις 3π.μ. αν δεν κάνω λάθος εφόσον το τσίρκο είναι υπο κατασκευή συμπληρώνει μόνο του το 7% των προιοντών και άρα σιγά σιγά χτίζεται και μόνο του

Ισχύει πως δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να χτίσει το λουνα παρκ και να βάλει προϊόντα για αυτό. Απλά όποιος το κάνει, όταν ανοίγει το λουνα πάρκ λαμβάνει και κάποια ομόλογα ως ανταμοιβή.
Το δεύτερο που λες carolos αν θες πες μας που το είδες να αναφέρεται.
 

DeletedUser6152

Guest
Τι να πω!!!

Τους 10 ποντους ποινη μου τις εριξες. Να μας πεις για την μαιμου δεν μπορεις ομως. Ειναι κρυφη αποστολη? Ο Νικητης παιρνει 1 ολοκληρο καλαμποκι? :lf
 

DeletedUser

Guest
οσο αφορα τα δωρα απο το τσιρκο δεν ειναι απιθανο να σας τυχει κατι σπανιο πχ εγω σημερα επαιξα στον αριζονα το παιχνιδι με τα νουμερα διαλεξα το 5 ειχε μια ενισχυση απο πισω ομως στο τεσσερα κρυβοταν μια πρεμιουμ θηκη παρακαλω!!!
και πριν λιγο στο μπαφαλο κρυβοτα μια μοναδικη επιστολη πισω απο το τεσσερα αλλα για αλλη μια φορα η τυχη δεν ειναι με το μερος μου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5084

Guest
Το Λουκά παρκ πότε ξεκινάει στη δευτερη κομητεια;
 

cord

Ex-The West Team
Το Λουνα Παρκ θα μετακινηθει στην επομενη κομητεια μεσα σε 7-14 ημερες απο τη ληξη του στην προηγουμενη κομητεια απο οσο εχουμε ενημερωθει.
 
Κορυφή