πρωταθλημα melee μονομαχων

  • Δημιουργός θέματος APOELLI
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εδώ θα μιλάμε για το θέμα αυτό!

μέχρι αύριο θα σημειώσω τις συμμετοχές και τους κανόνες!

σημειώνω ότι το τουρνουά είναι ανεπισημο για να μην έχω προβλήματα με τους διαχειριστές τους οποίους εκτιμώ για τη δουλεία που κάνουν!
 

DeletedUser

Guest
λοιπόν οι συμμετοχές είναι:
1. kor4
2. poumplios
3. narnia
4. takanola
5. imbakos
6. virginkiller
7. tiesto30
8. apoelli3
 

DeletedUser

Guest
μαρια το πρωτάθλημα είναι μόνο για melee παίχτες!
 

DeletedUser

Guest
λοιπόν, οι κανόνες...

το πρωτάθλημα θα έχει τη μορφή βαθμολογίας και οχι τουρνουά νοκ αουτ.

οι 8 συμμετέχοντες θα μονομαχήσουν απο 2 φορές με τους υπολοιπους. άρα σύνολο 14 μον. ο καθένας.

η νίκη παίρνει 3 βαθμούς η ήττα 1.

οι μονομαχίες που θα είναι εγγυρες θα είναι αυτές που θα έχουν συμφωνηθεί απο πρίν μεταξύ των 2 παιχτών και θα μου αποστέλλουν και οι 2 τις αναφορές.

την βαθμολογία θα την κρατάω εγώ και θα την ανανεώνω σε αυτό το θέμα.

ο κάθε παίχτης πρέπει να κάνει 1 και μονο 1 μονομαχία για το πρωτάθλημα κάθε 2 μέρες αφού συντονιστεί με άλλο συμμετέχοντα.

σε περίπτωση λυποθυμου παίχτη παίρνει παράταση 2 μέρες.

μέχρι το τέλος θα πρέπει να εχει κάνει ο καθένας απο 2 με τους άλλους 7 που συμμετέχουν.

ο νικητής θα λάβει δώρο $1000 από τον καθένα μας που συμμετέχει. (θα σας εξηγήσω πως με π.μ.)

παρακαλώ τα σχόλια-παρατηρήσεις-βρισιές :)) σας εντός της ημέρας!!!
 

DeletedUser3504

Guest
μαρακι ειναι ευκαιρια να το γυρισεις σε σθενος!
 

DeletedUser

Guest
μαρία, ναι, οι απο πάνω είναι μελεε. οι λόγοι είναι ευνόητοι...
 

melenmaria

Μέλος
αλλαγή ιδιοτήτων και ικανοτήτων
τρέχουσες δαπάνες:$ 494320

και αλλαζω!
 

melenmaria

Μέλος
$ 494320 - 732 = 493588$
κοντευω...! περιμενετε με ε!
αντε σταματαω γιατι θα μου πουν οτι κανω σπαμ!
καλες μονομαχιες να εχετε. θα ερχομαι να σας χτυπαω πριν...
 

DeletedUser3504

Guest
Μαρακι πουλα το σπαθι στη kor4 και μη το καις για 500 xp
 

DeletedUser3157

Guest
έλα, να μην ξεφεύγουμε απ το θέμα!

φαίνονται εντάξει οι κανόνες αποελλί, να μπει και η περίπτωση ισοπαλίας ότι χάνει ο επιτιθόμενος.
θα ταλαιπωρηθούμε αρκετά με τις λιποθυμίες. αν θέλουμε και μας σεβαστούν οι υπόλοιποι πάμε σε ένα απόμακρο μέρος (όπως την πόλη μου) και κτυπίομαστε εκεί.
επίσης πρέπει να δεις να είναι απο διαφορετική πόλη όλοι για να μπορούν να κτυπάνε όλους.
 

DeletedUser

Guest
οκ ισοπαλία είναι νίκη του αμυνόμενου
όσο αφορά τις διαφορετικές πόλεις έιναι θέμα των παικτών, να οργανωθούν να είναι εκεί που πρέπει.
για τις λυποθυμίες, ας αρχίσουμε και βλέπουμε, αν προκύψει μεγάλο πρόβλημα θα κάνουμε κατι σαν αυτό που προτείνεις

να πώ ότι μέχρι αύριο το μεσημέρι έχετε να πείτε τις απόψεις σας και θα τις λάβω υπ΄οψη. μετά θα δώσω οδηγίες έναρξης...

charlie δυστυχώς οχι...

υ.γ. τακανολα ευχαριστώ για τα σχόλια
 

DeletedUser

Guest
φίλε η φάση ήταν με προσκλήσεις στους 8 καλύτερους της κατάταξης. εσύ είσαι πολύ πιο κάτω. δεν μπορώ να το οργανώσω με περισσότερους παιχτες γιαυτο απολογούμαι σε ολους που έχουν μείνει εξω!!!
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
χαχχα... ναι ρε φιλε αλλα εγω επαιζα εργατης!!! απο τους πιο πανω μονο 2-3 με κερδιζουν ακομη και οχι για πολυ!!! ομως οκ, το δεχομαι... καλο τουρνουα και τα λεμε στο επομενο!!!
 

DeletedUser5555

Guest
τσαμπιονς λιγκ ηταν εδω ε?
2 ομιλοι. οι πρωτοι 2 περνανε, ο 3ος σε καθε ομιλο παει γιουροπα και ο τεταρτος παει στο καλο.
 
Κορυφή