ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΠΟΧΗ ΣΤΗΝ ******* ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4530
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4530

Guest
για αλλη μια φορα στοχος τους η τσεπη μας. φυσικα τι αλλο σκεφτηκανε... μια λοταρια! που σπροχνωντας τα λιγοστα μας ομολογα αλλα και πληθωρα σβολων (τουτεστιν ευρωπουλα), μπορουμε να παιρνουμε αντικειμενα και φυσικα το μεγαλυτερο κοροιδο ανα κοσμο θα παρει ΚΑΙ τα 3(!!!) νεα σετ που δημιουργηθηκανε.
να θυμησω οτι παλιοτερα γινονταν διαφοροι διαγωνισμοι που οι νικητες περνανε υποδεεστερα δωρα αλλα... περνανε. ποσο καιρο εχουμε να δουμε κατι τετοιο;
αντι λοιπον οι κυριοι κυριοι να κατσουν να διωρθωσουν τα αμετρητα μπαγκς που υπαρχουν (αληθεια ποσα χρονια θα περασουν για να διορθωθει το σωστο μετρημα τον ποντων απο τα επιτευγματα; ) ακομα κι απο προηγουμενες εκδοσεις, αντι να σκεφτουνε κατι για να κρατησουν ενεργους τους κοσμους στην ουσια του παιχνιδιου, κρατωντας τους παικτες στο παιχνιδι, καθονται και σκαρφιζονται εποχιακες κοροιδιες προς εκμεταλευση φυσικα, αδιαφοροντας για την ουσια του παιχνιδιου. αδιαφοροντας για τα τα θελω των παικτων (αληθεια που ειναι οι μετακινησεις παικτων σε αλλους κοσμους; ) αδιαφοροντας για τα αμετρητα ευρω που εχουμε σπρωξει μεχρι τωρα λιγο πολυ οι περισσοτεροι. αδιαφοροντας κι εκμεταλευοντας καθε τι!
προτεινω για την περιοδο των χριστουγεννων να σταματησουμε καθε κινηση αγορας, σβολων με οποιονδηποτε τροπο για να καταλαβουν ετσι οτι πρεπει να "σκαφριστουν" κατι ουσιαστικο κι οχι το πως θα μας γδυνουν καθε φορα αδιαφοροντας για ουσιαστικα προβληματα παιχνιδιου και παικτων.

για να μην παρεξηγηθω (παλι) ακομα μου αρεσει το παιχνιδι (παρολο που εχω λιγα πραγματα να κανω). δεν τα βαζω με το παιχνιδι αλλα με την αντιμετωπιση της εταιρειας προς εμας τους παικτες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4509

Guest
Οποιος θελει δινει μαν μου.

Εγω προσωπηκα δεν εχω δωσει ταλιρακι ουτε προκητε, αλλα δεν θα απαιτρεπα τον αλλον αμα θελει και εχει να βαλει τα λεφτα του στο game. Και φυσικα αυτος που βαζει λεφτα για να στηριξει την εταιρια ανταμηβεται. Αν θες να ανταμηφθεις και εσυ βαλε λεφτακια :p

Παλιοτερα η εταιρια ειχε αλλες πρακτηκες, τωρα πλεον απο'τι φαινεται εμαθε στα ευρο μας και δεν τις κακοπεφτουν! Αν ολων αυτον τον καιρο οι σβολοι ειχαν πτωση στης πωλησεις η Ιννο θα σκαρφηζοταν κατι τετοιο νομιζεις. Ειναι θεμα προσφορας και ζητησης... Εξαλου μην ξεχναμε οτι οι σερβερς της Ιννο ειναι σε 15-20 χωρες οπου ισχιουν τα ιδια και εκει. Προφανος ο κοσμος αγοραζει...

Εξαλου μπορεις να κανεις και την ολη δουλεια με ομολογα τα οποια εχουν 0 κοστος!:gl
 

DeletedUser3436

Guest
Η εταιρια απο παλια ειχε ως σκοπο το κερδος.Και φυσικα θα ειχε αυτο διοτι μια εταιρια φτιαχνεται με στοχο το κερδος.Τωρα εμενα δεν με πειραξε.Λογικοτατη η τιμη των 20 σβολων για καθε παραπανω lottary pick.Πρόταση ******.Ενα σας λεω.Για να εχετε πιθανοτητες για σπανιο οπλακι πχ σκοφιλντ χρειαζεσαι 150 σβολους.....

edit by bazel:Η ανακοίνωση ήταν ξεκάθαρη!
Μπορείτε όμως να βελτιώσετε την πιθανότητα να πάρετε ένα σπάνιο αντικείμενο ξοδεύοντας επιπλέον σβόλους. Με την καταβολή επιπλέον σβόλων μπορείτε να εξαιρέσετε κατηγορίες αντικειμένων από τα διαθέσιμα.
Για παράδειγμα: Για 25 σβόλους μπορείτε να αποκλείσετε όλα τα συνηθισμένα αντικείμενα και θα είστε σίγουροι πως θα πάρετε ένα ασυνήθιστο, σπάνιο ή πολύ σπάνιο αντικείμενο.
Μπορείτε πάντα να βλέπετε ποιες κατηγορίες αντκειμένων έχουν μείνει στις πιθανότητες σας κάνοντας κλικ στο κουμπί Πληροφορίες ή στα χρωματιστά κουτιά δώρων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2993

Guest
Ενταξει , παντα υπηρχε αυτο..Ουτε εγω εχω βαλει πρεμιουμ καθολου..Απλα συμβιβαζεσε οτι θα παιζεις περισσοτερο απο τους αλλους και θα ανεβαινεις πιο αργα.. ειδικα σε εναν full prem κοσμο..:p
Απο την στιγμη που σου δινει την ευκαιρια να παιξεις και με ομολογα , εστω και με λιγοτερη τυχη δεν με χαλαει..απλα για αλλη μια φορα οσοι βαζουν λεφτα θα περασουν πολυυυ πιο μπροστα :gl
 

DeletedUser3328

Guest
ναι ..το σωστο ειναι ομως αυτα τα αντικειμενα που δινει η λοταρια στο μελλον τουλαχιστον τα σετ να μπορουν να δωθουν εστω ειτε απο δουλειες ειτε απο αποστολες..ειτε στο φιναλε απο θηκες μεσω ομολογων
 

DeletedUser

Guest
για αλλη μια φορα στοχος τους η τσεπη μας. φυσικα τι αλλο σκεφτηκανε... μια λοταρια! που σπροχνωντας τα λιγοστα μας ομολογα αλλα και πληθωρα σβολων (τουτεστιν ευρωπουλα), μπορουμε να παιρνουμε αντικειμενα και φυσικα το μεγαλυτερο κοροιδο ανα κοσμο θα παρει ΚΑΙ τα 3(!!!) νεα σετ που δημιουργηθηκανε.
να θυμησω οτι παλιοτερα γινονταν διαφοροι διαγωνισμοι που οι νικητες περνανε υποδεεστερα δωρα αλλα... περνανε. ποσο καιρο εχουμε να δουμε κατι τετοιο;
αντι λοιπον οι κυριοι κυριοι να κατσουν να διωρθωσουν τα αμετρητα μπαγκς που υπαρχουν (αληθεια ποσα χρονια θα περασουν για να διορθωθει το σωστο μετρημα τον ποντων απο τα επιτευγματα; ) ακομα κι απο προηγουμενες εκδοσεις, αντι να σκεφτουνε κατι για να κρατησουν ενεργους τους κοσμους στην ουσια του παιχνιδιου, κρατωντας τους παικτες στο παιχνιδι, καθονται και σκαρφιζονται εποχιακες κοροιδιες προς εκμεταλευση φυσικα, αδιαφοροντας για την ουσια του παιχνιδιου. αδιαφοροντας για τα τα θελω των παικτων (αληθεια που ειναι οι μετακινησεις παικτων σε αλλους κοσμους; ) αδιαφοροντας για τα αμετρητα ευρω που εχουμε σπρωξει μεχρι τωρα λιγο πολυ οι περισσοτεροι. αδιαφοροντας κι εκμεταλευοντας καθε τι!
προτεινω για την περιοδο των χριστουγεννων να σταματησουμε καθε κινηση αγορας, σβολων με οποιονδηποτε τροπο για να καταλαβουν ετσι οτι πρεπει να "σκαφριστουν" κατι ουσιαστικο κι οχι το πως θα μας γδυνουν καθε φορα αδιαφοροντας για ουσιαστικα προβληματα παιχνιδιου και παικτων.

για να μην παρεξηγηθω (παλι) ακομα μου αρεσει το παιχνιδι (παρολο που εχω λιγα πραγματα να κανω). δεν τα βαζω με το παιχνιδι αλλα με την αντιμετωπιση της εταιρειας προς εμας τους παικτες.

σωστος φιλε ηδη ο μπαφαλο εχει λιγοτερα ατομα απο τον κ1!!!δεν τους ενδιαφερει τιποτα μονο το χρημα στο τελος θα μεινουν 100 παιχτες απο ολους τους κοσμους που λυπουνται να λεφτα που εχουν βαλει και γι αυτο συνεχιζουν
 

DeletedUser4530

Guest
οπως θα καταλαβατε λογοκρινανε την επικεφαλιδα του θεματος!
προτεινω μαλιστα πριν βγει ενα ποστ να περναει απο ελενχο κι αν θιγει τους υπευθυνους να πετιεται η τροποποιειται ετσι ωστε να γινεται καλυτερο προς τα εκει... τωρα αν θιγομαστε εμεις δε θα λεμε τιποτα τετοιο, αλλα θα λεμε οτι φταιει το μηχανημα, ο διπλανος μας, ο γειτονας, η γατα του γειτονα... και τελος παντων οποιοσδηποτε αλλος εκτος απο....!!!
εγω πηρα προειδοποιηση για το ποστ μου! να προσεχετε τι λετε και με ποιον συμφωνειτε... υπαρχουν και μαυρες λιστες!
προσεχετε λοιπον!!! :p

υγ οποιοι ειναι στις 5 πρωτες θεσεις τις μαυρης λιστα κερδιζουν 2 ομολογα για να τα μοιραστουνε κι ο 1ος στην μαυρη λιστα κερδιζει μια πυλη για να μεταφερθει σε αλλο παιχνιδι!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4530

Guest
Η εταιρια απο παλια ειχε ως σκοπο το κερδος.Και φυσικα θα ειχε αυτο διοτι μια εταιρια φτιαχνεται με στοχο το κερδος.Τωρα εμενα δεν με πειραξε.Λογικοτατη η τιμη των 20 σβολων για καθε παραπανω lottary pick.Πρόταση ******.Ενα σας λεω.Για να εχετε πιθανοτητες για σπανιο οπλακι πχ σκοφιλντ χρειαζεσαι 150 σβολους.....

edit by bazel:Η ανακοίνωση ήταν ξεκάθαρη!
Μπορείτε όμως να βελτιώσετε την πιθανότητα να πάρετε ένα σπάνιο αντικείμενο ξοδεύοντας επιπλέον σβόλους. Με την καταβολή επιπλέον σβόλων μπορείτε να εξαιρέσετε κατηγορίες αντικειμένων από τα διαθέσιμα.
Για παράδειγμα: Για 25 σβόλους μπορείτε να αποκλείσετε όλα τα συνηθισμένα αντικείμενα και θα είστε σίγουροι πως θα πάρετε ένα ασυνήθιστο, σπάνιο ή πολύ σπάνιο αντικείμενο.
Μπορείτε πάντα να βλέπετε ποιες κατηγορίες αντκειμένων έχουν μείνει στις πιθανότητες σας κάνοντας κλικ στο κουμπί Πληροφορίες ή στα χρωματιστά κουτιά δώρων.

και γιατι bazel να μην μπαινουν και ομολογα οπως ειχαν πει στην αρχη;!!! αυτα ειναι τσαμπα και δεν συμφερει εε;!!
 

DeletedUser4530

Guest
Ζήτω η επανάσταση!

δεν ειναι θεμα επαναστσης ντογκ... ειναι θεμα αξιοπρεπειας και κοροιδιας!
ας λενε απ την αρχη τουλαχιστον τι σκοπους εχουν και να μην αλλαζουν στην πορεια μεχρι την υλοποιση τους... (απ την εταιρεια μιλαω παντα. οι διαχειρηστες φανταζομαι οτι ενημερωνονται λενε!)
 

DeletedUser555

Guest
ισονομία :)

οπως θα καταλαβατε λογοκρινανε την επικεφαλιδα του θεματος!
προτεινω μαλιστα πριν βγει ενα ποστ να περναει απο ελενχο κι αν θιγει τους υπευθυνους να πετιεται η τροποποιειται ετσι ωστε να γινεται καλυτερο προς τα εκει... τωρα αν θιγομαστε εμεις δε θα λεμε τιποτα τετοιο, αλλα θα λεμε οτι φταιει το μηχανημα, ο διπλανος μας, ο γειτονας, η γατα του γειτονα... και τελος παντων οποιοσδηποτε αλλος εκτος απο....!!!
εγω πηρα προειδοποιηση για το ποστ μου! να προσεχετε τι λετε και με ποιον συμφωνειτε... υπαρχουν και μαυρες λιστες!
προσεχετε λοιπον!!!

Εδώ φίλε μου δεν έχουμε Δημοκρατία και ισονομία στην Χώρα μας και εσύ θες να έχεις σε ενα Γερμανικό παιχνίδι με στόχο τα χρήματα !!!
Απλώς πιστεύω άσχετα απο το αν πληρώνει κανένας ή οχι (εγώ προσωπικά δεν έχω βάλει δεκάρα και παίζω απο όταν πρώτο βγήκε το παιχνίδι Κοσμο1) Το παιχνίδι τους ξέφυγε τελείως καθώς κάποιος χωρίς να έχει ξοδέψει καθόλου χρόνο παίρνει μόνο με λεφτά σετ που κάποιος που παίζει ορθόδοξα δεν μπορεί να τον ανταγωνιστεί (Π.Χ. κάποιος που παίζει 2 χρόνια σε ένα κόσμο είναι κατώτερος απο κάποιον που παίζει μόνο 2-3 μήνες και βάζει λεφτά) !!!
Πλέον ο αποστολές δεν γίνονται για να τρέχεις στον χάρτη και να λύνεις μυστήρια αλλά
Στο τέλος της Χριστουγεννιάτικης Λοταρίας ο παίχτης με τους περισσότερους γύρους/παιξίματα σε κάθε κόσμο θα λάβει όλα τα τρία νέα σετ αντικειμένων ως ειδική ανταμοιβή, δωρεάν.
αυτό τα λέει όλα...
Με λίγα λόγια το παιχνίδι τους ξέφυγε και ολα αυτά για την ΔΟΞΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ !!!
Καλές γιορτές !!! :w
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4530

Guest
μαλιστα! να προσεχετε τι λετε και το λεω για αλλη μια φορα!!!!
εφαγα και κοκκινη καρτα απ τον μπαζελ γιατι ειπα μια αληθεια που ισχυει αλλα ειναι κατα της εταιρειας! συντομα θα ειμαι εκτος φορουμ! καποιους δεν τους βολευει να ειμαι εδω! αυτα για να μαθαινετε!...

κριμα!... ενα τοσο ωραιο παιχνιδι να πεφτει τοσο χαμηλα απο κακους χειρισμους κι επιλογες μερικων, που καποιοι μοχθησαν για να το φτασουν εκει που εφτασε!
 

DeletedUser

Guest
μαλιστα! να προσεχετε τι λετε και το λεω για αλλη μια φορα!!!!
εφαγα και κοκκινη καρτα απ τον μπαζελ γιατι ειπα μια αληθεια που ισχυει αλλα ειναι κατα της εταιρειας! συντομα θα ειμαι εκτος φορουμ! καποιους δεν τους βολευει να ειμαι εδω! αυτα για να μαθαινετε!...

κριμα!... ενα τοσο ωραιο παιχνιδι να πεφτει τοσο χαμηλα απο κακους χειρισμους κι επιλογες μερικων, που καποιοι μοχθησαν για να το φτασουν εκει που εφτασε!

Την κόκκινη κάρτα την λάβατε όχι για αυτά που λέτε αλλά για τον τρόπο που τα λέτε. Διαφορετικά το post σας θα είχε αφαιρεθεί, όπως όμως βλέπετε αυτό δεν έχει γίνει. Και ναι, αν συνεχισετε στους ίδιους τόνους θα βρεθείτε εκτός forum.

Μπορείτε να συζητάτε χωρίς να προσβάλλετε κανένα.
 

DeletedUser4530

Guest


Την κόκκινη κάρτα την λάβατε όχι για αυτά που λέτε αλλά για τον τρόπο που τα λέτε. Διαφορετικά το post σας θα είχε αφαιρεθεί, όπως όμως βλέπετε αυτό δεν έχει γίνει. Και ναι, αν συνεχισετε στους ίδιους τόνους θα βρεθείτε εκτός forum.

Μπορείτε να συζητάτε χωρίς να προσβάλλετε κανένα.

τζοανα στο παρακατω ποστ πες μου ποιον και πως τον προσβαλω;

δεν ειναι θεμα επαναστσης ντογκ... ειναι θεμα αξιοπρεπειας και κοροιδιας!
ας λενε απ την αρχη τουλαχιστον τι σκοπους εχουν και να μην αλλαζουν στην πορεια μεχρι την υλοποιση τους... (απ την εταιρεια μιλαω παντα. οι διαχειρηστες φανταζομαι οτι ενημερωνονται λενε!)


αμα πχ εσυ πεις ενα ψεμα και σου το πω, σε προσβαλω; τοτε εσυ που λες το ψεμα τι κανεις; το να πω μια αληθεια που ισχυει για καποιον οτι αθετει αυτο που εχει πει ειναι προσβολη; το οτι λεει αναληθειες τοτε τι ειναι; ετσι θα μεγαλωσουμε τα παιδια μας; τιμωροντας την αληθεια κι επιβραβευοντας το ψεμα; εκει φτασαμε; να τιμωρουμε τις αληθειες; να μου πεις οτι ξεσηκωνω τους αλλους το καταλαβαινω... να μου πεις οτι προσβαλω θα πρεπει να μου εξηγησεις και με ποιον τροπο κι οχι απλα ποσταροντας το ποστ μου!
εχω μαθει οπως μου φαιρονται να φαιρομαι! αν εχουν καποιοι το δικαιωμα να κανουν κι εγω να μην μπορω τα ιδια τοτε αυτο κρινεται! οταν μαλιστα μου στερουν να κανω αυτο που κανουν κι εκεινοι τοτε καπως λεγεται!...

τελικα αρκετα ασχοληθηκα με καποιους που εχουν μονο ενα στοχο κι εναν σκοπο! (μηπως κι αυτο προσβαλει η μηπως δεν φαινεται;)

καλες γιορτες να εχετε!!!
 

DeletedUser

Guest
Σε όλα τα post έχεις ειρωνικό ύφος. Αυτό από μόνο του είναι προσβλητικό για όλους εμάς που είμαστε στην ομάδα.
Όταν μιλάς για κοροϊδία και εσκεμμένα ψέμματα και οτιδήποτε άλλο επίσης προσβάλλεις.
Κανένας δεν σε υποχρεώνει ούτε να αγοράσεις σβόλους, ούτε να χαλάσεις τα χρήματα σου στην λοταρία.
Η εταιρία δίνει επιλογές και σε αυτούς που παίζουν χωρίς σβόλους και σε αυτούς που παίζουν με σβολους.
Το αν θα βγάλει κέρδος και πόσο και με τι τρόπο, λυπάμαι αλλά δεν θα το αναλύσω εγώ.
Εγώ φροντίζω αυτά που γράφονται εδώ να είναι σωστά και κόσμια. Και προς τους άλλους παίχτες και προς τους διαχειριστές του παιχνιδιού.
Είχες την πρόταση για αποχή, την είπες και δεν είχαμε κάποιο πρόβλημα να σε αφήσουμε να συζητάς για αυτό.
Όταν αρχίζεις όμως τα περί κοροϊδίας, απάτης και εγώ δεν ξέρω τι άλλο τότε υπάρχει πρόβλημα. Έλαβες προειδοποίηση και ποινή και δεν σταμάτησες.
Ίσως λοιπόν μερικές ημέρες εκτός forum να σε κάνουν να καταλάβεις πως δεν έχουμε κανένα πρόβλημα με αυτά που λες, παρά μόνο με τον τρόπο που τα λες.

Καλες γιορτές και σε εσένα.
 

DeletedUser3157

Guest
Οι εταιριες γινονται για να βγαλουν χρηματα. Το θεμα ειναι τα χρηματα που ξοδευεις να ειναι αντιστοιχα με τι σου προσφέρει, και να μην τα στερήσε απο κατι αλλο. Όπως και κάθε χομπυ δηλαδή.

Εγω χρησιμοποιώ πρέμιουμ ναι, αλλά ξέρω πως δεν ειναι το πρεμιουμ που κανει τον παίκτη. Τον σεβασμο απο συμμαχους και αντιπαλους τον κερδίζεις με τον χαρακτήρα και τις πράξεις σου. Η θέση στις καταταξεις - γενικης, μονομαχιας, οχυρων, πολης, συμμαχιας, επιτεύγματα, λεφτά και οτι εχει να κάνει με τον ατομικό παίκτη δεν επηρεάζετε τόσο απο το πρέμιουμ που χρησιμοποιήτε αλλα να ξέρει ο παικτης να το χρησιμοποιήσει σωστά.

Ρισπεκτ στους παικτες που δεν χρησιμοποιουν πρεμιουμ και έστησαν καλο χαρακτηρα. Όσοι μπαινουν μια φορα καθε 2 μερες και θέλουν να μας την πουν κι ολας, αδιαφορώ. Το παιχνιδι χρειάζεται έρευνα, ανάλυση και χρονο. Και μετά ερχετε το πρεμιουμ.
 

DeletedUser

Guest
συμφωνώ
εγώ ποτέ δεν χρησημοποίησα πρέμιουμ και πιστεύω πως έχω στήσει έναν πολύ καλό μονομάχο
επίσης τώρα πια κατάλαβα πως...
δεν μπορείς να πεις κάτι σε κάποιον που χρησημοποιέι πρέμιουμ, γιατί αυτό επιτρέπεται απο την εταιρεία και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα
ο καθένας θα κάνει ότι θέλει αφού μπορεί και έτσι θέλει να παίζει, με κάποιες φορές περισσότερες ευκολείες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χρυμα,ακομα απορω γιατι ρε φιλε συνεχειζεις να παιζεις, αν ειχα οσα προβληματα εχεις εσυ απο την εταιρια ουτε καν στο φορουμ δε θα εμπαινα να διαβασω!!


ΥΓ. ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΧΑΡΑΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΞΙΑ....Η ΛΟΤΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΟΥΕΣΤ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ...ΕΛΕΟΣ
 

DeletedUser4530

Guest
χρυμα,ακομα απορω γιατι ρε φιλε συνεχειζεις να παιζεις, αν ειχα οσα προβληματα εχεις εσυ απο την εταιρια ουτε καν στο φορουμ δε θα εμπαινα να διαβασω!!


ΥΓ. ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΧΑΡΑΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΞΙΑ....Η ΛΟΤΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΟΥΕΣΤ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ...ΕΛΕΟΣ

οχι ρε ασπα δεν με πειραξε η λοτταρια και την βρησκω πολυ ενδιφερον ΣΑΝ ιδεα. αυτο που με πειραξε ειναι η αντιμετωπιση της εταιρειας ως προς του παικτες και τελικα και καποιον αλλων που τυχαινει να προσβαλουν με το γαντι!
αν εισαι σ ενα εστιατοριο και πληρωσεις ενα υπορογκο ποσο για ενα απλο γευμα θα σε πειραξει; αν το γευμα τυχαινει να ειναι και για πεταμα θα σε πειραξει; αν διαμαρτυρυθεις για αυτα και σε δειρουν κι απο πανω θα σε πειραξει; αν τελικα σε γδυσουν και σε πεταξουν εξω επειδη συνεβησαν τα παραπανω θα σε πειραξει; αν την ωρα που εισαι μεσα στις λασπες ελθει κι ενας περαστικος και σου πει "καλα να παθεις δεν εισουν υποχρεωμενος να πας εκει για φαγητο", θα σε πειραξει; (ασχετα αν μεχρι να πας σε παρενοχλουσαν συνεχεια με τις δαιφημησεις τους για το εστιατοριο τους).
αν ολα τα παραπανω δεν σε πειραζουν τοτε δικαιως βαζουν τα χαρατσια.
δεν θα σου απαντησω στα υπολοιπα διοτι θα πουν οτι προσβαλω, ενω εγω δεν προσβαλομαι με συμπεριφορες και λογια σαν τα δικα σου η αλλων που σχετιζονται αμεσα η εμεσα με το παιχνιδι! :w
 

DeletedUser3157

Guest
xryma εισαι κι εσυ μαζι μας αλλα χανεις το δικαιο σου με τον τροπο που γραφεις. Παρε μια ανασα και γραψε κοσμια για να μπορουμε να κανουμε σωστη συζητηση. Ετσι κι αλλιως ομως η δυναμη μας ειναι περιορισμενη. Μονο οργανωμενοι μπορουμε να κανουμε κατι (μιλαω σαν συντεχνιακος :p).

Εμενα μ αρεσει να σε διαβαζω αλλα δες και το δικαιο των διαχειριστων που πρεπει να κρατησουν μια ταξη.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή