Καθημερινό πρόγραμμα ομολόγων Union Pacific

cord

Ex-The West Team
Καθημερινο προγραμμα για ομολογα Union Pacific για να ξερουμε τι χρειαζομαστε καθε ημερα, εβδομαδα.
Οι εικονες ειναι σε διαστασεις forum εντος παιχνιδιου για να μπορειτε να τις ενσωματωσετε ευκολα στα forum των πολεων/συμμαχιων σας.

1-40
[SPOIL]
e67u5l.jpg
[/SPOIL]
41-80
[SPOIL]
jfi7vs.jpg
[/SPOIL]
81-120
[SPOIL]
5fn6oo.jpg
[/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
το πρόγραμμα των επιπέδων 1-40 δεν εμφανίζονται! :sad
 

DeletedUser1129

Guest
Μήπως πρέπει να αλλάξουν οι εικόνες, που τώρα με την νέα έκδοση ζητάει διαφορετικά πράγματα για τα ομόλογα?
Και για τα εξρα ομόλογα που παίρνουμε κάθε μέρα, αρκεί να έχουμε 10 ψάρι σε καμάκι (1 ομόλογο), 10 μαλλί αρνιού (1 ομόλογο), 10 μπαχαρικά (να το και τ' άλλο).
Αυτά δεν τα είπε κανένας ή εγώ που ψάχνω τόση ώρα δεν ξέρω τι μου γίνετε? (καλά αυτό είναι γνωστό).
Είναι +3 ομόλογα κάθε μέρα, εύκολα αν σκεφτείς πως οι εργασίες αυτές θέλουν 15 sec για να σου δώσουν 1 ή και 2 αντικείμενα
Και πρέπει να τα έχεις για να σου ανοίξει η αποστολή, αλλιώς δεν γνωρίζεις πως υπάρχει.
ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 3 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ =3 ΟΜΟΛΟΓΑ!!!!!!!!!
Ωπα παλικαρια μολις πηρα χαμπαρι πως ειναι 4 οι αποστολες και οχι 3.
Ειναι και το καβουρδισμα καφε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4530

Guest
Μήπως πρέπει να αλλάξουν οι εικόνες, που τώρα με την νέα έκδοση ζητάει διαφορετικά πράγματα για τα ομόλογα?
Και για τα εξρα ομόλογα που παίρνουμε κάθε μέρα, αρκεί να έχουμε 10 ψάρι σε καμάκι (1 ομόλογο), 10 μαλλί αρνιού (1 ομόλογο), 10 μπαχαρικά (να το και τ' άλλο).
Αυτά δεν τα είπε κανένας ή εγώ που ψάχνω τόση ώρα δεν ξέρω τι μου γίνετε? (καλά αυτό είναι γνωστό).
Είναι +3 ομόλογα κάθε μέρα, εύκολα αν σκεφτείς πως οι εργασίες αυτές θέλουν 15 sec για να σου δώσουν 1 ή και 2 αντικείμενα
Και πρέπει να τα έχεις για να σου ανοίξει η αποστολή, αλλιώς δεν γνωρίζεις πως υπάρχει.
ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 3 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ =3 ΟΜΟΛΟΓΑ!!!!!!!!!
Ωπα παλικαρια μολις πηρα χαμπαρι πως ειναι 4 οι αποστολες και οχι 3.
Ειναι και το καβουρδισμα καφε.

βασικα δεν ειναι τοσο απλα! για να βρεις 10 αντικειμενα πρεπει να κανεις 10 συγκεκριμενες εργασιες. το καλο ειναι οτι εχω μηδενισει το κινητρο και βγαζει προιοντα. επισεις το καλο ειναι οτι θελει 15'' για να ολοκληρωθει αρα εναμιση λεπτο. ομως για να κανεις καθε εργασια θελει 2 ενεργεια αρα 20 για να σου βγαλει τα 10. για να παρεις ενα ομολογο δεν το θεωρω τοσο αξιο ωστε να χαλας τοση ενεργεια. για να παρεις δηλαδη 4 ομολογα χαλας 80 ενεργεια και για αναπληρωσεις θελεις 5-6 ωρες υπνου σε οχυρο με φουλ ξενοδοχειο. αρα χανεις πολυτιμο χρονο ενω θα μπορουσες να κανεις καποια αλλη εργασια για ολοκληρωση καποια αποστολης η να βρεις χρηματα η εμπειρια η αντικειμενα η προιοντα που μετα θα τα πουλησεις. μαλιστα αρκετες εργασιες δινουν και ομολογο ολοκληρονοντας την. τελικα συμφερει να καταναλωνεις τοση ενεργεια και τοσο πραγματικο χρονο αποκαταστωντας την για να παρεις 4 ομολογα; και καλα για καποιος οπως εγω που εχω τερματησει τα επιπεδα, εχω κανει ολες τις αποστολες και δεν εχω τι να κανω... ενας που πρεπει να τελειωσει και τις αποστολες του; που εχει να κοιταξει κι αλλα πραγματα;.... δεν ξερω αν αξιζουν τελικα σε αντιθεση με τις αλλες ημερησιες που οντως αξιζουν δινοντας πολλα λεφτα κι εμπειρια σε σχεση με την προηγουμενη εκδοση.
 

DeletedUser4356

Guest
Αξίζει και με το παραπάνω διότι ένας οχυρομάχος που κυνηγάει τα ομόλογα για να παίρνει ντόπες στην μάχη, έχει το μειονέκτημα ότι πολλές από τις ημερήσιες δεν τις ''έχει'' ώστε να κλείσει επιτυχημένα την μέρα του με αυτές.
Οπότε όσες του λείπουν τις κάνει από αυτές τις πανεύκολες αποστολές, εξάλλου ενέργεια έχει αρκετή διότι δεν κάνει και μονομαχίες παρά μόνο μαζεύει σαβούρες για τα ομόλογα!
Είναι μια χαρά και επιτέλους κάτι πάρα πολύ καλό μέσα στην νέα έκδοση!
 

DeletedUser4530

Guest
Αξίζει και με το παραπάνω διότι ένας οχυρομάχος που κυνηγάει τα ομόλογα για να παίρνει ντόπες στην μάχη, έχει το μειονέκτημα ότι πολλές από τις ημερήσιες δεν τις ''έχει'' ώστε να κλείσει επιτυχημένα την μέρα του με αυτές.
Οπότε όσες του λείπουν τις κάνει από αυτές τις πανεύκολες αποστολές, εξάλλου ενέργεια έχει αρκετή διότι δεν κάνει και μονομαχίες παρά μόνο μαζεύει σαβούρες για τα ομόλογα!
Είναι μια χαρά και επιτέλους κάτι πάρα πολύ καλό μέσα στην νέα έκδοση!

ισως να εχεις δικιο. ισως και οχι.
αν κοιταξουμε τα νουμερα μια ενισχυση η πιο χαμηλη θελει 20+ ομολογα. αυτο σημαινει οτι θελει 5+ τετοιες αποστολες αρα 100+ ποντους ενεργειας. την καταναλωσες και μετα; περιμενεις τι; 8 ωρες να γεμησεις για να κανεις αλλες ημερησιες (ολο και καποια θα μπορεις απ τις τοσες πολλες που υπαρχουν), η να κανεις καποιο μερος καποιας αποστολης; θα προλαβεις; με εργασιες πεφτους χρηματα που μπορεις με αυτα να αγορασεις κατασκευες που υπαρχουν για οχυρα στην αγορα. με τα ντροπς αν πουληθουνε η στον εμπορα η στην αγορα επισης βγαζεις χρηματα. υπαρχουν και τα ιδια τα προιοντα που πεφτουν φτιαχνωντας ο ιδιος αναλογες κατασκευες για τα οχυρα και ανεβαινει και το κραφτ η δινοντας τα σε συμμαχο σας τα φτιαχνει εκεινος οποτε ανεβαινει το δικο του κραφτ και τον βοηθατε. οποτε υπαρχουν περισσοτερα ωφελη.
βεβαια δεν παραλειπω οτι οι ενυσχυσεις στο καταστημα ειναι πολυ καλυτερες! ομως για να παρεις μια καλη τοτε θελεις κοντα στα 100 ομολογα για να μην πω οτι υπαρχει και με 239 (ημαρτον) αν θελεις να επωφεληθεις μια σχετικη εκπτωση ομολογων! σε τετοιες περιπτωσεις ποσες τετοιες εργασιες πρεπει να κανεις και ποση ενεργεις θα ξοδεψεις και ποσο χρονο πραγματικο θα χασεις;
δεν νομιζω οτι αξιζει τελικα....
ισως να ειναι λιγο καλυτερα για τους χαρακτηρες που εχουν τελειωσει τις αποστολες τους και δεν εχουν κατι αλλο να κανουν.
 
Κορυφή