Δωρα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5052
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5052

Guest
Η ιδεα ειναι οτι θα μπορουμε να περνουμε κουτια (δωρεαν) με εναν φιογκο και μετα θα βαζαμε ενα αντικειμενο και θα το στελναμε σε εναν παικτη !(δωρεαν)
Επισεις μπορουμε να βαλουμε και χρηματα . Οταν ο παικτης ανοιξει το δωρο παιρνει το αντικειμενο που βαλαμε μεσα ! Τι λετε ;;;:w:mexican::mariachi::south:
 

DeletedUser

Guest
Τότε θα μπορεί ένας λέβελ 99 να στείλει του κόσμου τα ρούχα και τα λεφτά σε εναν με λέβελ 10, και να γίνει ο καλύτερος παίκτης!!! -1
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ενδαξη καλη ιδεα μα υπαρχει ιδι η αγορα τι να τα κανουμε τα δορα η αμα το θεσ τοσο να βοροθμε να στελνοθμε μια φορα τον μινα
 

DeletedUser

Guest
Διπλοι λογαριασμοι,δεν εχω fb,διπλοι λογαριασμοι,κακη ιδεα,διπλοι λογαριασμοι,αδικο παιχνιδι!
Α,επισης να πω οτι ειμαι ακαταδεκτος και τσιγγουνης οποτε και αν μπει (οχι,δεν πιστευω στα θαυματα) δεν θα μου ειναι καθολου χρησιμο.
 

DeletedUser4399

Guest
Εσυ Μαρία φαντάζομαι τι δωρο θές να σου στείλω!!
 

DeletedUser5052

Guest
Πολυ Facebook παιζεις νομιζω... (free gifts)
Επισης ειναι και αυτο που λεει και ο Patikol.Ειδη με την αγορα εχουμε μπερδεψει τα μπουτια μας με το τι επιτρεπετε και τι οχι...
Οι περισσοτεροι φιλοι μου εχουν 2 λογαριασμους στο fb και το westwars ειναι της innogames σε πληροφορω ! Αν θελω φτιαχνω ενα e-mail μετα facebook no2
και καν μεταφορες αντικειμενων! Επισεις κατα εμενα τροποποιηθηκαν οι κανονες της αγορας και εγιναν πιο κατανοητοι και στην αγορα πληρωνεις !Τα δωρα ηταν (στη ζωη) ,ειναι (στη ζωη) , και θα ειναι (στο παιχνιδι αν μπουν αλλα και στη ζωη ) FREE

Διπλοι λογαριασμοι,δεν εχω fb,διπλοι λογαριασμοι,κακη ιδεα,διπλοι λογαριασμοι,αδικο παιχνιδι!
Α,επισης να πω οτι ειμαι ακαταδεκτος και τσιγγουνης οποτε και αν μπει (οχι,δεν πιστευω στα θαυματα) δεν θα μου ειναι καθολου χρησιμο.
αν θελουμε να ευχαριστησουμε καποιον που νικησε καποιον εχθρο μας σε μονομαχια ;
 
Κορυφή