Crafting

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4509
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5052

Guest
Ζητω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Zητω !!!!!!!!!Μαλλον για αυτο δεν ειναι διαθεσιμος ο Alamogordo ! Εχω μια απορια ! Υπαρχει level που αρχιζουμε να craftαρουμε ;;; Υπαρχουν συνταγες για μικρα λεβελ ; -> για να καταλαβεται την τελευταια ερωτηση επειδη παω στοιχημα οτι το 99% δεν το καταλαβε , για αυτο εχω ενα παραδειγμα

Συνταγη για μαγειρεμενες μπριζολες T-Bone
5 μπριζολες T-Bone​
Νοte -> μπριζολες T-Bone βρισκουμε απο μικρα επιπεδα . Η εργασια εχει λιγους ποντους δυσκολιας
Συνταγη για τροφη αλογων
5 σανο
Note-> Την εργασια δεν την μπορουν μικρα λεβελ εκτος και αν εχουν κανει επικεντρωση στα skills
Αυτο που θελω να πω ειναι αν θα υπαρχουν συνταγες με ευκολα προϊοντα ή θα θελουν προϊοντα που βρισκονται σε δυσκολες εργασιες ?

Επισης θα πουλουνται τα αντικειμενα που θα φτιαχνουμε?
 

DeletedUser

Guest
recipe_cook.png

auctionavle
δηλαδη πωλειτε στην αγορα...
αυτο εβγαλε σε εναν αλλο παιχτη
για οσους παιζουν alamogordo
[report=109426552fa306b1c1]Job report: Granite mining[/report]
ειναι αλλου παιχτη δεν ειναι δικια μου η αναφορα...
καιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι το καλυτερο....
ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΕΜΠΟΡΟ!
edit_preview.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5052

Guest
που ειναι να κανω crafting εχω ψαξει σχεδον παντου !
 

DeletedUser184

Guest
Πας χαρακτηρας κατω απο τα bonus οσο και φαινετε...
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ολα μια χαρα ακουγονται αλλα για το inventory αν περασει αυτο θα γινει επανασταση...οκ αντιλαμβανομαι το βαρος που δημιουργειται στα τερματικα αλλα απο εκει και περα θα εχουμε θεμα μεγαλο...
 

DeletedUser5052

Guest
Παιδια μπηκα ειμαι lvl 16 και μου εβγαζε κατι γερμανικα οποτε το αντεγραψα και στη μεταφραση μου εγραψε :

[spoil]Ο χαρακτήρας σας δεν έχει αρκετή εμπειρία ζωής.

Χρειάζεται επίπεδο 20 να ασκήσει το εμπόριο.[/spoil]

Aρχικο κειμενο :

[spoil]Dein Charakter besitzt nicht genug Lebenserfahrung.

Du musst Stufe 20 um ein Handwerk ausüben zu können. [/spoil]

Γιαυτο εξαλου δεν ηταν εγχρωμο
[spoil]
103h1qq.jpg
[/spoil]

Mεταφραση οδηγου :

Το crafting βρισκετε στην κατηγορια "Χαρακτηρας" και ειναι με κυκλικο σημαδι (3ο spoil)
Πρεπει να εισαι επιπεδο 20 για να κανεις crafting
Οταν εισαι επιπεδο 20 υπαρχουν 4 ειδικοτητες για να διαλεξεις :
Field Cook : Κατι σαν μαγειρας . Εχει την ικανοτητα να φτιαξει ενα νοστιμοτατο γευμα με σχεδον οτι του δωσει η φυση.Αυτα τα γευματα δινουν ενεργει για ολη την ημερα
Charlatan :-Δεν πολυκαταλαβα τι λεει- Ο τσαρλατανος πειραματιζετε με οτι βρει .Πουλαει τα προϊονατ σαν βοηθεια .-Μην πολυεμπιστευτειτε αυτα που εγραψα το ειπα , δεν καταλαβα τι εγραφε.
Smith : Εχει την ικανοτητα να μετατρεψει τα μεταλα σε χρησιμα πραγματα ή να τα βελτιωσει .
Saddler : - H επιλογη δεν εχει μπει
Οταν διαλεξεις δεν μπορεις να αλλαξεις την επιλογη σου , σαν τον χαρακτηρα και το avatar
Καθε ειδκοτητα αρχιζει με 3 βασικες συνταγες . Πατας το "+" για να δεις τα υλικα που χρειαζονται . Αν τα εχεις πατας το κουμπι : "Herstellen"
Καθε συνταγη θελει 12 ενεργεια (οσο 1 ωρα δουλεια στους κ1,2,3,4,5 ή 30 λεπτα δουλεια στον κ6) και 10 λεπτα . Μετα τα 10 λεπτα βλεπεις αν πηρες ποντους εμπειριας και αν πηρες ποντους crafting .
Στους 50 ποντους μπορεις να μαθεις μια καινουργια συνταγη που αγοραζετε απο τον εμπορο , απο δημοπρασια (αγορα) , αμεση αγορα (αγορα) ή σαν drop απο δουλεια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αντε παιδια να μπει η νεα εκδοση να χαρουμε και λιγο:p
 

DeletedUser

Guest
θα περιμένω να βγει και rc μήπως πάρω cape εκεί...
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
crafting.png

δικιες μου εικονες απλα τις εγραψα με αγγλικα γιατι τις εβαλα στο αγγλικο φορουμ...:p
 

DeletedUser

Guest
ε και? το ξερω εκανα βλακεία αλλα τελος παντων...
 

DeletedUser

Guest
Οχι χαπακι,φαρμακαποθηκη ολοκληρη...αλλος μαλλον τα χρειαζεται κυριε Ναπολεων Βοναπαρτη.
 

DeletedUser

Guest
παιδια απο τη μια ειναι καλο γιατι θα δωσει πιο πολλα μπονους αλλα απο την αλλη απομακρυνομαστε απο την κεντρικη ιδεα του παιχνιδιου!
 
Κορυφή