Δημιουργία υπογραφών και Avatar

DeletedUser1050

Guest
Ευχαριστώ πολύ Tsele & lawpaok! Μου άρεσε πιο πολύ του lawpaok! Ευχαριστώ, να είστε καλά :))
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον θελω μια υπογραφη.Καντε την οπως θελετε...:wk
 

DeletedUser

Guest
λοιπον...
θελω να γραφει στο κεντρο zarko33 αριστερα και δεξια να εχει αυτο
symbol_soldier.png

το backround θελω να ειναι ενα οχυρο αυτα...
 

DeletedUser3810

Guest
γεια συγνωμη που ξαναεμφανιζομαι εγω ο εννοχλητικος τυπος
αλλα χρειαζομαι μια νεα υπογραφη
λοιπον
θελω να εχει την ιδια γραμματοσειρα με την νυν μου υπογραφη
να λεει
Jorge Builder...from The-West(πρασινα)
να εχει απο πισω ενα σαλουν οπως σε κατι ταινιες που δειχνει το σαλουν απο μπροστα
και να εχει απο εξω στον τοιχο τον στρατιωτη(μισθοφορος) να καθετε σε μια καρεκλα εξω απο το παραθυρο οπως και στη φοτο του στο game και διπλα στη πορτα του σαλουν ενα σακι με χρυρο και δολλαρια το οποιο σακι να λεει απο εξω
Jorge Builder
The
Thief(με μαυρα γραμματα και γραματοσειρα της αρεσκειας σας, αν γινετε μια με τετραγωνικα γραμματα)
και αν γινετε το Jorge Builder...from The-West
να ποιανει λιγο τη γωνια την απεναντι απο αυτη που θα ειναι ο μισθοφορος και το σακι και να ποιανει λιγο χωρο ωστε να μην κρυβει τον μισθοφορο και το σακι του.
και αν γινετε το χρωμα της γραμματοσειρας να ειναι ανοιχτο πρασινο ωστε να φαινεται και στο σανιδι του σαλουν και στο χωμα μπροστα απο αυτο
με την ησυχια σας παιδια:))

και sorry αν λεω πολλα ε?:sad
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά επειδή δεν ασχολούμαι πια με υπογραφές και τα σχετικά στο ελληνικό φόρουμ όποιος θελήσει να φτιάξει την υπογραφή του Jorge Builder, η γραμματοσειρά που χρησιμοποιήθηκε για την προηγούμενη υπογραφή του είναι η Special Type...:))
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3810

Guest
κριμα ρε γιατι σταματησες εκανες πολυ ωραιες υπογραφες:sad
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά επειδή δεν ασχολούμαι πια με υπογραφές και τα σχετικά στο ελληνικό φόρουμ όποιος θελήσει να φτιάξει την υπογραφή του Jorge Builder, η γραμματοσειρά που χρησιμοποιήθηκε για την προηγούμενη υπογραφή του είναι η Special Type...:))

Άσχετο είδα την υπογραφή σου... Παίζεις Grepolis? Στείλε μήνυμα για να μην μας βρίζουν οι υπόλοιποι αν είσαι σε ελληνικό ή ξένο σέρβερ...
 

DeletedUser3810

Guest
γεια συγνωμη που ξαναεμφανιζομαι εγω ο εννοχλητικος τυπος
αλλα χρειαζομαι μια νεα υπογραφη
λοιπον
θελω να εχει την ιδια γραμματοσειρα με την νυν μου υπογραφη
να λεει
Jorge Builder...from The-West(πρασινα)
να εχει απο πισω ενα σαλουν οπως σε κατι ταινιες που δειχνει το σαλουν απο μπροστα
και να εχει απο εξω στον τοιχο τον στρατιωτη(μισθοφορος) να καθετε σε μια καρεκλα εξω απο το παραθυρο οπως και στη φοτο του στο game και διπλα στη πορτα του σαλουν ενα σακι με χρυρο και δολλαρια το οποιο σακι να λεει απο εξω
Jorge Builder
The
Thief(με μαυρα γραμματα και γραματοσειρα της αρεσκειας σας, αν γινετε μια με τετραγωνικα γραμματα)
και αν γινετε το Jorge Builder...from The-West
να ποιανει λιγο τη γωνια την απεναντι απο αυτη που θα ειναι ο μισθοφορος και το σακι και να ποιανει λιγο χωρο ωστε να μην κρυβει τον μισθοφορο και το σακι του.
και αν γινετε το χρωμα της γραμματοσειρας να ειναι ανοιχτο πρασινο ωστε να φαινεται και στο σανιδι του σαλουν και στο χωμα μπροστα απο αυτο
με την ησυχια σας παιδια:))

και sorry αν λεω πολλα ε?:sad


παιδια αμα φτιαχνει καποιος ας μου πει για να ξερω:gl
 

DeletedUser

Guest
Θα ασχοληθώ εγώ απλά παιδιά είμαι σε διακοπές τώρα...:wk
 

DeletedUser3810

Guest
ok δεν πειραζει αμα χωραει μονο το $ πανω στο σακι:))
 

DeletedUser

Guest
Μιας και δεν εχετε δουλεια...και βαρεθηκα την δικη μου....

θελω κατι χριστουγενιατικο:D

Ypografh
απο φοντο...θελω ενα ωραιο χωριοyδακι με ενα δεντρο στολισμενο κι ωραια κι απο πισω(απνω παο το χωριο) να πεταει ενας αι βασιλης με το ελκηθρο απο το σετ τυχης!
κειμενο:Merry Christmas!!!


Για αβαταρ
θελω εναν χιονανθρωπο με το χριστουγενιατικο κασκολ να κρατα ενα ice revolver Και να εχει το καπελο του χιονανθρωπου!Ακομα για κουμπια θελω μινι μπισκοτακια βουτηρου και για ματιακ αι μυτη κατι κλασσικο!
και για κειμενο στο κατω μερος να λεει Καλα Χρισοτυγεννα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή