Άδικος Αποκλεισμός

  • Δημιουργός θέματος GoDD
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
χαίρετε!!!
(μήνυμα προς τους παίχτες)
έγινε ένας αποκλεισμός σήμερα στον χαρακτήρα μου,και αυτό είναι το μήνυμα που έστειλα στους διαχειριστές..επειδή όμως σήμερα το βράδυ έχουμε 10 μάχες οχυρών πρέπει το θέμα να λυθεί σήμερα.αυτός είναι ο λόγος που στέλνω μήνυμα και εδώ,να το δούν και οι παίχτες και οι κύριοι διαχειριστές...
επειδή υπάρχουν και πονηρά μυαλά,και δεν θέλω να υπάρξουν παρεξηγήσεις,το οτι οι χαρακτήρες κάποιον διαχειριστών είναι στις πόλεις που μας κάνουν επίθεση στα οχυρά μας δεν έχει καμία σχέση με τον αποκλεισμό μου...
πιστεύω οτι ήταν απλά ένα λάθος το οποίο θα λυθεί οσονούπω...

(μήνυμα προς τους διαχειριστές)
ο αποκλεισμός που μου κάνατε πιστεύω οτι είναι κάποιο λάθος σας :)
1ον,απο τον υπολογιστή μου δεν έχει μπεί κανένας εκτός απο εμένα,έχει μπεί η γυναίκα μου απο τον δικό της υπολογιστή... (κοινή σύνδεση...)
απλά και με την κοινή σύνδεση προσέχουμε και δεν κάνουμε μάχες την ίδια μέρα,στα ίδια άτομα,ούτε πάμε στις μάχες οχυρών μαζί...εννοώ με την ίδια σύνδεση!!!
είναι ο λόγος που χωριζόμαστε για 1-2 ώρες για να αποφύγουμε τις κοινές συνδέσεις στις μάχες...
έχω αποκλειστεί και στο παρελθόν και είναι ο λόγος που προσέχω πολύ περισσότερο απ'οτι προσέχει ο οποιοσδήποτε.δεν έγινε καμία κοινή σύνδεση.και αν έγινε,θα ήταν μόνο για να γίνουν κάποιες εργασίες και όχι μονομαχίες ή μάχες οχυρών!!!
σε περίπτωση κοινής σύνδεσης...είμαστε μαζί όταν κάνουμε τις δουλειές.(και τα ξαναλέω μόνο στις δουλειές έχουμε κοινή σύνδεση)
δεν κάνω τις δουλειές της γυναίκας μου ούτε εκείνη τις δικές μου αν δεν είμαστε μαζί.
παρακαλώ να γίνει αναίρεση του άδικου αποκλεισμού!!!

(ερώτημα προς όλους...)
αν δεν είναι λάθος τα λεγόμενα μου...
ή την χωρίζω την γυναίκα μου ή σταματάω να παίζω;;;
ή πρέπει να σταματήσω να την έχω στα γόνατα μου καθώς παίζουμε;
αυτό είναι το συμπέρασμα;
 

DeletedUser

Guest
σαν παικτες, δεν μπορουμε να κανουμε κατι
σαν παικτες, αυτη η πληροφορια ειναι μας ειναι αχρηστη
σαν μελη του φορουμ, δεν μπορουμε να κανουμε κατι
σαν μελη του φορουμ, αυτη η πληροφορια μας ειναι αχρηστη

so wheres the point? :grr
 

DeletedUser

Guest
ερώτημα προς όλους...

αν δεν είναι λάθος τα λεγόμενα μου...
ή την χωρίζω την γυναίκα μου ή σταματάω να παίζω;;;
ή πρέπει να σταματήσω να την έχω στα γόνατα μου καθώς παίζουμε;
αυτό είναι το συμπέρασμα;
 

DeletedUser4433

Guest
πρεπει να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας...θα επρεπε να υπηρχε οπως στις φυλετικες κοινος λογαριασμος....τα εχουμε πει πολλες φορες αλλα δεν...καλα ξεμπερδεματα.
 

DeletedUser

Guest
σαν παικτες, δεν μπορουμε να κανουμε κατι
σαν παικτες, αυτη η πληροφορια ειναι μας ειναι αχρηστη
σαν μελη του φορουμ, δεν μπορουμε να κανουμε κατι
σαν μελη του φορουμ, αυτη η πληροφορια μας ειναι αχρηστη

so wheres the point? :grr

darkfox for the win!
 

DeletedUser

Guest
οπως σωστα σου απαντησαν κ οι χρηστες το φορουμ δεν ειναι για τα παραπονα αποκλεισμων. αυτα μπορεις να τα κανεις στην αιτηση υποστηριξης. το θεμα κλειδωνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή