Δημιουργία υπογραφών και Avatar

DeletedUser2581

Guest
ενατξει το περιμενω τα οπλα αν ειναι να βαλεις colt buntline αλλα οπως ειναι στο παιχνιδι the-west αν μπορεις.Ευχαριστω.Το περιμενω.
 

DeletedUser1050

Guest
Καλησπέρα! Πολύ ενδιαφέρον αυτό το topic. Θα ήθελα μια signature ως εξής:

Υπογραφή/Avatar

Φόντο: Όλο να φαίνεται σαν ξύλο (όχι ίσιο ίσιο, ατημέλητο σχήμα ξύλου) και στις γωνίες να έχει φύλλα.
Γράμματα: Στο κέντρο της φωτογραφίας να γράφει Teddy the GeneraL κάθετως οι λέξεις.
Γραμματοσειρά: Να μοιάζει σαν να σκαλίστηκε πάνω στο ξύλο.
Μπορείτε να προσθέσετε και λίγο σκοτεινότητα ή να μοιάζει με φωτεινό. Ό,τι μπορείτε! Ευχαριστώ πολύ!
 

DeletedUser

Guest
ενατξει το περιμενω τα οπλα αν ειναι να βαλεις colt buntline αλλα οπως ειναι στο παιχνιδι the-west αν μπορεις.Ευχαριστω.Το περιμενω.

80428683.png


Οριστε, έβαλα το όπλο απο το παιχνίδι αλλά την γραμματοσειρά, θα βάλω ποιο καλή μέχρι να βρώ την επιλογή στο photoshop που μπορεις να τις βλεπεις επειδη εχω πανω 500 γραματοσειρες και μεχρι να τις κοιταξω ολες θα φαω πανω απο 1 ωρα. αρα λιγη υπομονη μεχρι να την βρω!
 

DeletedUser2581

Guest
ενταξει.τωρα για το φοντο αν μπορεις βαλε να φαινεται ενα σαλουν ο εξωτερικος του χωρος.αν δεν μου αρεσει τοτε να αφησεις το φοντο που εχεις.
 

DeletedUser

Guest
ενταξει.τωρα για το φοντο αν μπορεις βαλε να φαινεται ενα σαλουν ο εξωτερικος του χωρος.αν δεν μου αρεσει τοτε να αφησεις το φοντο που εχεις.

επειδή δεν παίζω το παιχνίδι μπορεις να μου στείλεις την εικόνα;
 

DeletedUser2581

Guest
μα δεν εχω εικονα απο το google εννοω ενα σαλουν απως ειναι στα western.
 

DeletedUser1050

Guest
Καλά, αυτή που έφτιαξε ο rafaelos είναι πολύ καλή! Αυτή που έβαλες δεν είναι ωραία... Κατά την γνώμη μου πάντα...
 

DeletedUser2581

Guest
το ξερω αλλα εγω θελω να φαινεται το ονομα σαλουν αν μπορει με την ιδια φωτογραφια που εχει βαλει να την κανει να φαινεται το σαλουν τοτε ενταξει.
 

DeletedUser

Guest
Μετακίνισα την ταπελα του σαλουν απο κατω σε πανω και αλλαξα γραμματοσειρα.

Ιδου το αποτελεσμα:

55926678.png
 

DeletedUser2581

Guest
μπραβο ενταξει ωραιο πες το λινκ τωρα.ή μαλλον δεν μπορεις να την φερεις λιγο πιο δεξια να φαινεται λιγο καλυτερα το ονομα του σαλουν?
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα! Πολύ ενδιαφέρον αυτό το topic. Θα ήθελα μια signature ως εξής:

Υπογραφή/Avatar

Φόντο: Όλο να φαίνεται σαν ξύλο (όχι ίσιο ίσιο, ατημέλητο σχήμα ξύλου) και στις γωνίες να έχει φύλλα.
Γράμματα: Στο κέντρο της φωτογραφίας να γράφει Teddy the GeneraL κάθετως οι λέξεις.
Γραμματοσειρά: Να μοιάζει σαν να σκαλίστηκε πάνω στο ξύλο.
Μπορείτε να προσθέσετε και λίγο σκοτεινότητα ή να μοιάζει με φωτεινό. Ό,τι μπορείτε! Ευχαριστώ πολύ!

Να τονίσω ότι η υπογραφή είναι μικρή... Δοκίμασα να βάλω τα γράμματα στο κέντρο και κάθετα όπως είπες και δεν φαινόταν τίποτα... οπότε αυτοσχεδίασα! Τα φύλλα δεν μου άρεσα ντιπ... θα κοιτάξω αν βρω και πολύ ξεραμένα να δοκιμάσω...

Πες μου την άποψή σου...

 

DeletedUser

Guest
Ορίστε έκανα και εγώ μια TeDDyTheGeNeRaL...
Όντως τα γράμματα δεν γίνεται να μπουν κάθετα γιατί είναι πολύ μικρό το ύψος της υπογραφής...

teddythegeneral.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2581

Guest
ραφαελλο κανε κι εσυ αυτο που σου πα αν και μου εκανε ο λαοπαοκ θα την εναλασσω με την δικη σου.μια του λαοπαοκ μια την δικη σου.
 

DeletedUser

Guest
ραφαελλο κανε κι εσυ αυτο που σου πα αν και μου εκανε ο λαοπαοκ θα την εναλασσω με την δικη σου.μια του λαοπαοκ μια την δικη σου.

Φιλε καταλαθος εσβησα το .pdf και δεν το εχω. δεν πειράζει βάλτην έτσι!
 
Κορυφή