Σφεντονια=Οπλο γροθιας=ελεινο?

  • Δημιουργός θέματος Lalalapunky
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια....εχω μια σφεντονα και κατω απτο ονομα της μου λεει πως ειναι οπλο γροθιας :p Πως στο καλο τους κοπαναω με το σφεντονα δηλαδη? Υπαρχει κατι το οποιο παραβλεψα? Ακομα και θεμα ειδικοτητας φανταστηκα πως ειναι. Καμια λογικη απαντηση?
 

DeletedUser

Guest
Λογική απάντηση Νο 1:
Κάνεις τον αδιάφορο κι όταν πλησιάσουν αρκετά κοντά,
τους κοπανάς με την σφεντόνα στο κεφάλι.:rolleyes:

Λογική απάντηση Νο 2:
Πετάς την σφεντόνα και τους αρχίζεις στο μπουνίδι!:eek:


Λογική απάντηση Νο 3:
Ρώτα κανέναν άλλον, γιατί εγώ,
μόνο μλκιες θα σου πω...:eek:
 

DeletedUser

Guest
λογική απάντηση No 4:
κόπηκε η σφεντόνα και κοπανάς από κοντά
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι οπλο γροθιας, αν πας στη μονομαχια ενω εχεις επιλεγμενη τη σφεντονα θα δεις οτι χρησιμοποιεις το σημαδι και οχι το σθενος.
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια....εχω μια σφεντονα και κατω απτο ονομα της μου λεει πως ειναι οπλο γροθιας :p Πως στο καλο τους κοπαναω με το σφεντονα δηλαδη? Υπαρχει κατι το οποιο παραβλεψα? Ακομα και θεμα ειδικοτητας φανταστηκα πως ειναι. Καμια λογικη απαντηση?

Γενικότερα, μην ψάχνεις για λογική, για Η/Υ μιλάμε!:cool:
 

DeletedUser

Guest
na rwtisw kai egw kati... opws lete gia tin epithesi oti metraei i to simadi i to sthenos analoga me to oplo etsi kai stin amina metrane ta antanaklastika an exei sfentona o antipalos anti i anthektikotita?diladi ta antanaklastika me tin anthektikotita leitourgoun eite to ena eite to allo opws to simadi me to sthenos i leitourgoun kai ta dio mazi aneksartita apo to oplo tou epitithemenou?
 

DeletedUser

Guest
Παιδια νομιζω πως βρηκα γιατι το λεει αυτο. Αν περνατε το mouse πανω απτο εικονιδιο του οπλου λεει τη ζημια που προκαλει, το ονομα του και αν ειναι οπλο γροθιας(χρησιμοποιει σθενος) ή πυροβολο και χρησιμοποιει σημαδι κλπ στη μονομαχια για να χτυπησει. Επειδη λοιπον οπως διαβασα στην βοηθεια αν δεν κανω λαθος, τα πυροβολα οπλα ειναι εκτος λειτουργιας ή κατι παρομοιο αυτη την στιγμη, ετσι και οι σφεντονες ειναι οπλα γροθιας.

Υ.Γ ενας απτην πολη μου ειχε το ιδιο θεμα το τουφεκι του εγραφε οπλο γροθιας απο κατω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή