σχόλια για το 1ο τουρνουα του κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος WILD GUNS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ποσους αγωνες περιπου εχουμε ακομα να κανουμε μεχρι να τελειωσουμε;:confused:
 

DeletedUser

Guest
για αυτο το λογο τις μονομαχιες δεν τις στελνει μονο ενας απο τους 2..μπορουν και οι 2...και λογικο ειναι αν εμενα μου ερθουν περισσοτερες μονομαχιες να ρωτησω ποιες ειναι οι σωστες...αν απο εκει και μετα κανενας δεν διαμαρτυρηθει....

και αγαπητε vaggelis-7 μην παραπονιεσαι γιατι σου απαντησα και σου το εξηγησα σε πμ...

ναι και ρωτάω, ποιά μονομαχία είναι η ΄σωστή΄??
ποιό είναι το κριτήριο για τη σωστή μονομαχία. δεν υπάρχει κανένα στους κανονισμούς! :)
 

DeletedUser

Guest
οταν εγω θα βγαλω τα αποτελεσματα πχ της μονομαχίας joahna vs apoelli περναει στην επόμενη φαση η joahna με συνολικη ζημια 1500-1000 υπάρχουν τα εξής ενδεχόμενα

α. οι μονομαχίες ειναι σωστες και αρα ολα ειναι οκ...
β. οι μονομαχιες δεν είναι σωστες αλλά εσυ δεν μιλας αρα πάλι περναω εγω
γ. εχει συμβει αυτο που αναφέρετε πιο πάνω αλλα εσυ δεν παραπονιέσαι και δεν στελνεις στην διαχείριση ενα πμ να εξηγήσεις οποτε και πάλι περνάω εγω
δ. εσυ μιλας με τον υπεύθυνο και του εξηγείς τι έχει γίνει και εκείνος το τσεκάρει και βλέπει ότι όντως είναι έτσι και τότε η joahna αποκλείετε απο το τουρνουα και ίσως και απο το παιχνίδι και άρα περνάς εσύ..

δεν ξέρω ποσο πιο απλά θα μπορούσα να το εξηγήσω.
 

DeletedUser

Guest
monomaxies

Εχω στειλει τις μονομαχιες στο zatara αλλα δε τις εχει δει ακομα... ειμαι κομπλε ετσι? δε χρειαζεται να κανω τιποτα αλλο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
??

τι γινεται αν ο αντιπαλος μου ειναι σε κατασταση διακοπών??
 

DeletedUser

Guest
τι γινεται αν ο αντιπαλος μου ειναι σε κατασταση διακοπών??

Αυτή η ερώτηση έχει απαντηθεί.

Περνάς στον επόμενο γύρο.

Τσεκάρετε λίγο τα προηγούμενα topic πριν postarete. Γιατί έτσι γεμίζουμε το forum ανούσιες ερωτήσεις. Και δυσκολεύουμε την δουλειά των διαχειριστών..

Φιλικά Γιάννης,
Καλό Καλοκαίρι..
 

DeletedUser

Guest
γτ διάβασα πως δεν απαντάς στα μνμτ τζοάννα...

CrazyShooter Σήμερα η ώρα 8:17 μ.μ.
Γεια σου Τζο... Αυτός που θα χάσει (και τις δυο) μπορεί να στείλει τις μονομαχίες ή πρέπει να τις στείλει ο νικητής; Δεν νομίζω να προλάβω να δω την μονομαχία παρα μόνο να πατήσω το κουμπάκι "μονομαχία" (θα κάνω 1 μέρα να έρθω πίσω στην πόλη αλλά θα μπορώ να μπω μόνο την δευτέρα και μετά νομίζω καθόλου ως το σαββατοκυρίακο (σε 1 βδομάδα)) οπότε δεν νομίζω να προλάβω να στέιλω τις εικόνες. Ζήτησα από τον αντίπαλο μου να σου στείλει τις μονομαχίες όταν γίνουν όποιο και να είναι το αποτέλεσμα. Αν είναι οκ πες μου.

-C.S-
 

DeletedUser1712

Guest
για αυτο το λογο τις μονομαχιες δεν τις στελνει μονο ενας απο τους 2..μπορουν και οι 2...και λογικο ειναι αν εμενα μου ερθουν περισσοτερες μονομαχιες να ρωτησω ποιες ειναι οι σωστες...αν απο εκει και μετα κανενας δεν διαμαρτυρηθει....

και αγαπητε vaggelis-7 μην παραπονιεσαι γιατι σου απαντησα και σου το εξηγησα σε πμ...

ναι και ρωτάω, ποιά μονομαχία είναι η ΄σωστή΄??
ποιό είναι το κριτήριο για τη σωστή μονομαχία. δεν υπάρχει κανένα στους κανονισμούς! :)

οταν εγω θα βγαλω τα αποτελεσματα πχ της μονομαχίας joahna vs apoelli περναει στην επόμενη φαση η joahna με συνολικη ζημια 1500-1000 υπάρχουν τα εξής ενδεχόμενα

α. οι μονομαχίες ειναι σωστες και αρα ολα ειναι οκ...
β. οι μονομαχιες δεν είναι σωστες αλλά εσυ δεν μιλας αρα πάλι περναω εγω
γ. εχει συμβει αυτο που αναφέρετε πιο πάνω αλλα εσυ δεν παραπονιέσαι και δεν στελνεις στην διαχείριση ενα πμ να εξηγήσεις οποτε και πάλι περνάω εγω
δ. εσυ μιλας με τον υπεύθυνο και του εξηγείς τι έχει γίνει και εκείνος το τσεκάρει και βλέπει ότι όντως είναι έτσι και τότε η joahna αποκλείετε απο το τουρνουα και ίσως και απο το παιχνίδι και άρα περνάς εσύ..

δεν ξέρω ποσο πιο απλά θα μπορούσα να το εξηγήσω.


δεν νομιζω να χρειαζεται να κανουμε 10 μονομαχιες (επιθεση/αμυνα) και να διαλεξουμε την καλυτερη και να γινει η διαμαρτιρια
απο μια ο καθενας και οτι γινει!
αυτο ειναι το σωστο για μενα!

φυσικα ισχυουν αυτα που λεει η κυρα τζο (3η παραθεση) αν ειναι υπουλος ο αντιπαλος και κανει αρκετες μαχες και στειλει την καλυτερη κ φυσικα αν εισαι κ εσυ χαιβανι (που λεει κ ο βουτσας) και δεν στειλεις την δικη σου οπτικη στην περιπτωση που υπαρξουν παραπανω απο μια μονομαχια σε επιθεση/αμυνα
 

DeletedUser

Guest
καταλαθος εσβησα τις μονομαχιες και η ζαταρα μου ζηταει την αναφορα επισης ο αντιπαλος μου δεν ξερει πως να τις κανει διμοσιες

τη κανω τωρα
 

DeletedUser3473

Guest
καταλαθος εσβησα τις μονομαχιες και η ζαταρα μου ζηταει την αναφορα επισης ο αντιπαλος μου δεν ξερει πως να τις κανει διμοσιες

τη κανω τωρα

να του πεις εσυ πως να τις κανει δημοσιες και να τις στειλει,
αν και εχω μια υποψια οτι τις εσβησε κι αυτος..... :cool:
 

DeletedUser

Guest
να ρωτησω...τωρα που ο αντιπαλος μου ειναι σε κατασταση διακοπων κ υποτιθεται πως περναω...πρεπει να ενημερωσω τη zatara γι αυτο??ή δν κανω τπτ???
:confused:
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα

πραγματικα ορισμενοι πνιγεστε σε μια κουταλια νερο...

για να ξεκαθαρισουμε λοιπον ορισμενα πραγματα

1ον δεν ειπα οτι δεν διαβαζω τα μηνυματα στο παιχνιδι και δεν απανταω σε αυτα...απλα ειναι δυσκολο πολυ να διαβαζω καθε μερα 100+ μηνυματα και να απανταω σε ερωτησεις που ειναι ευκολο να βρει κανεις στο φορουμ με μια απλη αναζητηση.

2ον. ελπιζω το θεμα με τις περισσοτερες απο δυο μονομαχιες να λυθηκε...

3ον για εσενα pennytaki που εχεις ρωτησει πολλες πολλες φορες και σου εχουν απαντησει αλλες τοσες....θα το πω τελευταια φορα...αν ξαναρωτησεις παει να πει οτι απλα δεν διαβαζεις...οταν ερθει η ληξη της ημερομηνιας και δεν εχει βγει απο τις διακοπες ο αντιπαλος σου τοτε θα περασεις εσυ στην επόμενη φάση.

4ον. δεν θα κανω καμια μονομαχια δεκτη αν δεν συνοδευετε απο αναφορα μαχης. και οταν λεω αναφορα δεν εννοω απλα αντιγραφη του αποτελεσματος αλλα το λινκ αυτης. αν δεν ξερετε πως να την κανετε δημοσια μπορειτε να με ρωτησετε. καλου κακου μεχρι να δειτε το ονομα σας στον επομενο γυρο να μην διαγραφετε τις μονομαχιες.

και 5ον επειδη με ρωτατε παρα πολλοι σε πμ...ΟΧΙ επαληπτικη μονομαχία δεν θα γίνει καμια επειδη ο αντιπαλος σας επιασε στον υπνο...ή στην δουλεια...
ειπαμε και ξαναειπαμε μπορει ηθικα να μην ειναι σωστο αλλά αντικανονικο δεν είναι.

Την Τεταρτη που λιγει η προθεσμια για τον πρωτο γυρο θα σταλουν μηνυματα σε οσα ζευγαρια δεν εχουν στειλει αναφορα και μεχρι την παρασκευη θα εχουν βγει τα επομενα ζευγαρια
 

DeletedUser3944

Guest
μονομαχια tournoua welt 4

7000 (στρατιώτης) vs Songoku super sayiar ρε παιδια ο αντιπαλος μου βγηκε απο την πολλη και η μονομαχια δεν ειναι δυνατη τη γινεται τωρα
 

melenmaria

Μέλος
7000 (στρατιώτης) vs songoku super sayiar ρε παιδια ο αντιπαλος μου βγηκε απο την πολλη και η μονομαχια δεν ειναι δυνατη τη γινεται τωρα
πρωτα απο ολα διαβαζεις ολα τα παραπανω. μετα περιμενεις. αν δε μπει περνας εσυ. στο μεσοδιαστημα μπορειτε να επικοινωνησετε με το τηλεγραφειο. ουφ!
 

DeletedUser3944

Guest
μονομαχια tournoua welt 4

ΠΙΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

melenmaria

Μέλος
τηλεγραφειο γιου νοου? στειλ' του μηνυμα να δεις τι τρεχει.
επικοινωνησε... αλλιως περιμενε να περασουν οι μερες και να περασεις εσυ..
 

DeletedUser

Guest
και τι γινεται ρε παιδια αν καλη τη πιστη αφησεις τον αλλον να κανει 1ος την επιθεση και μετα παει για ψωνια, κοιμαται και γενικως αποφευγει την 2η(αρα αποκλειεσαι) (θελω να πω, πως αποδεικνυεις οτι δεν εισαι ελεφαντας? με screenshots?)
επισης αν σου την πεσουν και σε λιποθυμισουν "ασχετοι?" (παλι αφου σου εκανε την 1η επιθεση ο αντιπαλος σου) και δεν προλαβαινεις εντος προθεσμιας να κανεις την δικη σου επιθεση?

Μηπως ειναι καλυτερα να μιλαμε για τουρνουα "πονηρο"-"πολυ"-μονομαχιων?
(Παντα στα πλαισια του fair-play βεβαιως βεβαιως)
 

DeletedUser

Guest
αποκλειστηκα απο το τουρνουα διοτι πριν την 2η μαχη με κοπανησε 1 και με αφησε με 300 ζωη.... με αποτελεσμα να λιποθυμησω παρολο που ημουνα + 320 ζημια μεχρι τον 4ο γυρο....μπορει να εχανα μπορει να περναγα αλλα το αφεντικο δεχτηκε την μονομαχια ως κανονικη.....

δεν πειραζει παιχνιδι ειναι

αλλα επειδη μου αρεσει ο πανικος συγκροτησα μια 4μελης ομαδα μονομαχων ....
προσφερουμε τις υπηρεσιες μας στους πιο αδυνατους.....θα χτυπαμε τον αντιπαλο λιγο πριν την μονομαχια και μετα θα κοπαναει ο αλλος για το τουρνουα και θα περναει αερας και ξεκουραστα και κυριως χωρις αγχος....

χεχεχε

δεν ειναι παρανομο παιδια...ειναι καθολα νομιμο
 

DeletedUser3473

Guest
αποκλειστηκα απο το τουρνουα διοτι πριν την 2η μαχη με κοπανησε 1 και με αφησε με 300 ζωη.... με αποτελεσμα να λιποθυμησω παρολο που ημουνα + 320 ζημια μεχρι τον 4ο γυρο....μπορει να εχανα μπορει να περναγα αλλα το αφεντικο δεχτηκε την μονομαχια ως κανονικη.....

δεν πειραζει παιχνιδι ειναι

αλλα επειδη μου αρεσει ο πανικος συγκροτησα μια 4μελης ομαδα μονομαχων ....
προσφερουμε τις υπηρεσιες μας στους πιο αδυνατους.....θα χτυπαμε τον αντιπαλο λιγο πριν την μονομαχια και μετα θα κοπαναει ο αλλος για το τουρνουα και θα περναει αερας και ξεκουραστα και κυριως χωρις αγχος....

χεχεχε

δεν ειναι παρανομο παιδια...ειναι καθολα νομιμο

αν το κανετε για τους πιο αδυναμους (κατι σαν ρομπεν τις αγριας δυσης) ευγε νεοι μου!!!!

περα απ την πλακα τωρα... το τουρνουα ειναι πολυ καλο! αλλα πρεπει να μπουν
κανονες που να ισχυουν για ολους και να βαζουν πλαισια ωστε να μην μπορει
κανεις να παραπονεθει!
απ το αν επιτρεπετε να βγει καποιος απ την πολη του, οσο το τουρνουα ειναι
σε εξελιξη, μεχρι το να απαγορευτει να τον μονομαχουν τις ημερες που
θα εξελισετε το τουρνουα!
οσο για το αν επιτρεπετε να μονομαχισεις καποιον χωρις προειδοποιηση....
τα ειπαν αλλοι... εκτος απ το φερ πλει υπαρχουν και οι κανονες σε ολες τις διοργανωσεις,
γιατι αν περιμενετε μονο απ το φερ πλει...μαλλον ζειτε σε παραλληλο συμπαν...
υποτιθετε οτι ειναι τουρνουα για καλυτερο μονομαχο...
δεν μετραμε την εξυπναδα, την πονηρια, η οτιδηποτε θελει ο αλλος να μετρησει...
γι αυτο υπαρχουν αλλα τεστ :cool:

ευχαριστω για τον χρονο σας
 
Κορυφή