μεγαλύτερη ζημεία σε μάχη οχυρού

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3157
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3157

Guest
Ποιά είναι η μεγαλύτερη ζημεία που έχετε κάνει σε μάχη οχυρού? Έιχα φοβερή ευστοχία χθες στην μάχη Fort of Pirates Κ2 και βάζω ψηλά τον πήχη.
4190 ζημειές!
 

DeletedUser

Guest
στον κοσμο1 ειχα κανει 4243 ζημιές! τοτε που η CCP πηρε για πρωτη φορα το οχυρο των Dead man,στην αμυνα του ccp headquarters.
Αν θυμαμαι καλα ο athan ειχε βγαλει κατι παραπανω απο μενα σε ζημιες(4500)!
 

DeletedUser

Guest
οχι σπουδαια πραγματα, 2179 με 5 λιποθυμιες στην επιθεση στο πρωην dmu and allies.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αληθεια λεει,βρισκεις το οχυρο,πας στην ημερα που εγινε η μαχη,και θα το βρεις
 

lucian13

Νέο Μέλος
ρε συ και που ξερουμε εμεις οτι ειναι αληθια?

να και η δικια μου

999999

βαλε ρε συ και κανενα screenshot(αν γραφεται και ετσι..)

σου απαντησε ο απο πάνω μου...

999.999 να φανταστώ είναι το όριο ε?
παντως για να σε πληροφορήσω εχει γίνει και 7 χιλιαδες καμποσο damage σε μάχη οχυρού...
 

DeletedUser

Guest
ρε συ και που ξερουμε εμεις οτι ειναι αληθια?

να και η δικια μου

999999

βαλε ρε συ και κανενα screenshot(αν γραφεται και ετσι..)

Άμα ο άλλος είναι n00bas τι περιμένεις???? Ε άμα δεν πιστεύεις εκείνο δες αυτό:

μέγιστη συνολική ζημιά σε μάχη οχυρού:

7394 ζημιές -Athan Lioneye απο CCP - Desperados στο οχυρο CCP - headquarters 21 Νοεμβριου 2009

τώρα άιντε στο καλό...
 

DeletedUser

Guest
Άμα ο άλλος είναι n00bas τι περιμένεις???? Ε άμα δεν πιστεύεις εκείνο δες αυτό:

μέγιστη συνολική ζημιά σε μάχη οχυρού:

7394 ζημιές -Athan Lioneye απο CCP - Desperados στο οχυρο CCP - headquarters 21 Νοεμβριου 2009

τώρα άιντε στο καλό...

κοιτα πως αμεσως στο αλλαζω:
9782 ζημιές -Athan Lioneye απο CCP - Desperados στο οχυρο CCP - headquarters 21 Νοεμβριου 2009

και δεν ειναι οτι δεν σε πιστευω αλλα δεν ειναι δυνατον να ειμαι 100% σιγουρος οτι ειναι αληθεια για αυτο βαλε screenshot!
 

lucian13

Νέο Μέλος
κοιτα πως αμεσως στο αλλαζω:
9782 ζημιές -Athan Lioneye απο CCP - Desperados στο οχυρο CCP - headquarters 21 Νοεμβριου 2009

και δεν ειναι οτι δεν σε πιστευω αλλα δεν ειναι δυνατον να ειμαι 100% σιγουρος οτι ειναι αληθεια για αυτο βαλε screenshot!

Καλα τόσο δύσκολο σου είναι να πας στο οχυρό "CCP - headquarters" να βρεις τη μάχη της ημερομηνίας 21 Νοεμβριου 2009 και να δεις ότι η μέγιστη ζημιά είναι 7394???
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδιά η λύση είναι απλή.Ο καθένας μπορεί να λέει τη μάχη και τη ζημιά που έκανε και αυτός που έφτιαξε το θέμα θα πηγαίνει στο νεκροταφείο του οχυρού και θα βλέπει τις αναφορές...Είναι απλό και ότι αντιρρήσεις υπάρχουν περί μη ύπαρξης αποδείξεων είναι καθαρά post hunting
 

DeletedUser

Guest
ε, έχεις δίκιο δηλαδή. γιατί ο άλλος να λέει ψέματα, ενώ είναι τόσο εύκολο να ανακαλύψουμε την αλήθεια;
 

DeletedUser3622

Guest
κοιτα πως αμεσως στο αλλαζω:
9782 ζημιές -Athan Lioneye απο CCP - Desperados στο οχυρο CCP - headquarters 21 Νοεμβριου 2009

και δεν ειναι οτι δεν σε πιστευω αλλα δεν ειναι δυνατον να ειμαι 100% σιγουρος οτι ειναι αληθεια για αυτο βαλε screenshot!

ssssssssb.jpg



ΑΠΛΆ ΈΛΕΟΣ!!!ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΟΧΥΡΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΗ ΖΗΜΙΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΥΤΟΣ????????ΠΟΛΥ Ε??:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Επίμονος σαν γαϊδούρι βλέπω ρε revolousion
 
Κορυφή