USN Σόδομα vS OMONOIA

  • Δημιουργός θέματος avrianos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ενα θα πω ελεοσ......
θελεται να δειξετε το ποσο <<δυνατοι>> ειστε..?
απλος ελατε μια βολτα απο το οχυρο μας και αφηστε τις αερολογιες περι συμμαχιας και περι πειρατων...

εσυ λες πολλα!!!

αν εχετε τα κοτσια ελατε εσεις...εμεις βαρεθηκαμε να ασχολουμαστε με ενα που λεη ''ειναι ζητημα που δεν σας αφορα'' ο αλλος ''ελατατε να δηξετε οτι δεν φοβαστε'' ε ρε ελεος πια δηλαδη...
 

DeletedUser

Guest
απορώ γιατί ασχολείστε μαζί του!!
θυμάμαι παλιά διάβαζα στις υπογραφές σας:
"μην λογομαχείς ποτέ με έναν βλάκα, θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα νικήσει λόγο πείρας"
χαχαχα
 

DeletedUser

Guest
απορώ γιατί ασχολείστε μαζί του!!
θυμάμαι παλιά διάβαζα στις υπογραφές σας:
"μην λογομαχείς ποτέ με έναν βλάκα, θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα νικήσει λόγο πείρας"
χαχαχα

οι βλακες ομως σας νικισαν.
 

DeletedUser

Guest
εγω περιμενω να πει ο αβριανος πως τον λενε στο παιχνιδι αλλα για να μην απανταει θα ειναι κανας ακυρος και τωρα δεν εχει να πει κατι και το βουλωσε
 

DeletedUser

Guest
οι "βλακες" νικησαν γιατι και κουτσοι να ηταν παλι θα κερδιζαν σαν αμυνομενοι,το μισο west μαζευτηκε σε ενα οχυρο ως αμυνομενοι,τα παιδια γουσταραν μαχη και εμπειρια και την εκαναν,ποιο το προβλημμα σας?


εσυ λες πολλα!!!

αν εχετε τα κοτσια ελατε εσεις...εμεις βαρεθηκαμε να ασχολουμαστε με ενα που λεη ''ειναι ζητημα που δεν σας αφορα'' ο αλλος ''ελατατε να δηξετε οτι δεν φοβαστε'' ε ρε ελεος πια δηλαδη...

αρα εσεις δεν εχετε τα κοτσια να πατε στο οχυρο των usn(αν εχουν,δεν γνωριζω)

και τελος,αβριανε,πηρες μερος στην μαχη?
 

DeletedUser

Guest
ρε μα ειστε ολοι βλακες????απορω τη εννοειτε αν ελαβα μερος στην μαχη και πος με λενε????

1. εννοειτε πος ελαβα μερος στην μαχη

2. αν εννοειτε πος ονομαζομαι λοιπον

στον κοσμο 1 avrianos

στο κοσμο 2 ishmerinos

στον κοσμο 3 avrianos 3
 

DeletedUser

Guest
απορώ γιατί ασχολείστε μαζί του!!
θυμάμαι παλιά διάβαζα στις υπογραφές σας:
"μην λογομαχείς ποτέ με έναν βλάκα, θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα νικήσει λόγο πείρας"
χαχαχα

εννοεις εμενα βλακα ρε ηληθιε???
 

DeletedUser

Guest
ρε μα ειστε ολοι βλακες????απορω τη εννοειτε αν ελαβα μερος στην μαχη και πος με λενε????

1. εννοειτε πος ελαβα μερος στην μαχη

2. αν εννοειτε πος ονομαζομαι λοιπον

στον κοσμο 1 avrianos

στο κοσμο 2 ishmerinos

στον κοσμο 3 avrianos 3

τρελο μπορει να με κανεις εσυ βλακας δεν ειμαι
εγω παντως δεν μπορουσα να ξερω πως σε λενε στο κ2 αφου δεν το λες (μυρισα τα νυχια μου αρχικα αλλα δεν το καταλαβα σορρυ :D )

αφου δεν εισαι στην ομονοια μην εκφερεις γνωμη για την πολη αυτη και πες για την δικια σου πολη που ουτε καν οχυρο δεν εχει

συμπερασματα
1) εισαι ενας τεραστιος σπαμμερ που δεν εχει τι να κανει και ανοιγει ακυρα θεματα παντου γιατι το θεμα αυτο το ανοιξες εσυ που ουτε καν στην ομονοια δεν εισαι
2)πρεπει να εχεις τεραστια κοντρα μαζι μας γιατι ανοιξες θεμα επειδη καναμε επιθεση δεν ειχες σχεση με ομονοια αρα το ανοιξες απο κοντρα για μας
3)μονο λογια εισαι αμα θες μαζεψε 10000 βαλτα στη wanted και ελα για επιθεσουλα

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Free spam και μπινελικια και λειπω εγω??????:confused:
Ορε βλακες ολοι σας, βουρλα, ζωα, animals, νουμπαδες χαζοι!!!
Καθεστε και βριζεστε μονοι σας ρε???
:p:p

Avrianos μην ασχολησε..
Το αποτελεσμα μετραει!!
Νικησατε και αυτο δεν αλλαζει!
Οταν χασαμε εμεις στο οχυρο βγηκα εγω να δικαιολογηθω???
ηρεμηστε!!!
ενα παιχνιδι ειναι
 

DeletedUser

Guest
δεν είπα πως είσαι βλάκας είπα κάτι που θυμάμαι από υπογραφές και ταιριάζει στην περίσταση!και μόνο από τα λόγια σου καταλάβει κανείς τι είσαι!!
τέσπα δεν ασχολούμαι μαζί σου!
 

DeletedUser

Guest
ενα παιχνιδι?τι λες τωρα?ειναι σοβαρο το ζητημα!
η μαχη τελειωσε πριν ποσο καιρο και ακομα το ερευνανε τα παιδια!λειπει η λαμπιρη να το κουτσομπολεψει δυστυχως!

μωρε δεν μαλωνετε καλυτερα για εκλογες??
 

DeletedUser

Guest
σωστος!!!!!!:d:d

οχι γουγουλινο δεν ειναι σωστος επειδη το ονομα μου το εγραφα στην αρχη, μολις ανοιξα το θεμα.και τολι απλα βγηκα σημερα απο την πολη μου για να αγορασω εκεινο το οπλο που εχο στο προφιλ μου που δεν το εχει η ομονοια (αν προσεξες), απλα ελεος...
 

DeletedUser

Guest
εγω βλεπω οτι η wanted σε εχει στο προφιλ σαν σεριφη για αυτο καταλαβα οτι εισαι εκει
τωρα αν αυτη τη στιγμη εισαι συμβουλος στην ομονοια δεν με νοιαζει γιατι οταν ειχε γινει η μαχη δεν ησουν τιποτα
 

DeletedUser

Guest
εγω βλεπω οτι η wanted σε εχει στο προφιλ σαν σεριφη για αυτο καταλαβα οτι εισαι εκει
τωρα αν αυτη τη στιγμη εισαι συμβουλος στην ομονοια δεν με νοιαζει γιατι οταν ειχε γινει η μαχη δεν ησουν τιποτα

σε αυτους ημουν παλια...πριν καμια εβδομαδα εγινα συμβουλος, πιο ειναι το προβλημα σου?
 

DeletedUser

Guest
Παντως εγω μετα απο τοση συνομιλια πανω σε αυτο το ζητημα καταλαβα πως θα βγει το ΠΑΣΟΚ:rolleyes:
Σωθηκαμε Ελληνες!!!
Θα τρωμε με χρυσα κουταλια!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή