USN Σόδομα vS OMONOIA

  • Δημιουργός θέματος avrianos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Λοιπον, επειδη εχουμε επισκεπτες στο οχυρο, πρεπει να δοσουμε ενα μα8ημα...
Οποιος 8ελει μπορει να ερ8ει να τους διαλυσουμε, και 8α μπορει να μπαινει στα μαγαζια της πολης μας δορεαν για ενα μηνα.οποιος ειναι να ερ8ει να το γραψει εδο, και οποιος δεν ειναι γραμενος στο φορουμ να επικοινονησει μαζι με εμενα στο παιχνιδι(στο κοσμο 2 με λενε ishmerinos) η με τον Tommy Gun.ακουω!!!
 

DeletedUser

Guest
παιδιά εγώ ευχαρίστως να βοηθήσω αλλά δεν έχω πόλη :(
 

DeletedUser

Guest
Loool

μηπως η omonoia δεν μπορει να κερδισει μονη της;;μηπως εχει μεγαλη αναγκη απο βοηθεια;;

κατι τετοιο μου φαινετε εμενα...
 

DeletedUser

Guest
ναι, ρε χτεσινέ στείλε μια πρόσκληση πρόχειρα, δεν είμαι κατάσκοπος, απλά αν δεν έχω πόλη δεν παίρνω μέρος και είναι κρίμα :)
 

DeletedUser

Guest
ειστε πολυ απελπισμενοι και ειστε και αμυνομενοι
πρεπει να φοβαστε πολυ

εμεις δεν χρειαζεται να κανουμε ανακοινωση στο φορουμ ειναι πολλοι που στελνουν μηνυματα σε μενα για να μπουν στην πολη για την επιθεση

καποιοι φοβουνται
 

DeletedUser

Guest
ειστε πολυ απελπισμενοι και ειστε και αμυνομενοι
πρεπει να φοβαστε πολυ

εμεις δεν χρειαζεται να κανουμε ανακοινωση στο φορουμ ειναι πολλοι που στελνουν μηνυματα σε μενα για να μπουν στην πολη για την επιθεση

καποιοι φοβουνται

οποιος 8ελει ερχετε, οποιος 8ελει οχι, ποιο ειναι το προβλημα σου???εχει ανταμιβη οποιος ερ8ει.
 

DeletedUser

Guest
αλήθεια, πες το ρε! στείλε μια πρόσκληση! είμαι στο τετράγωνο black pirates
 

DeletedUser

Guest
Ρε μια χαρά είστε, αφήστε τους να λένε
και οι dollars το ίδιο έκαναν
 

DeletedUser

Guest
αν δεν εχετε καταλαβει η πολη usn σοδομα κανει επιθεση μαζι με ολη την υπερσυμμαχια usn μονο εμεις εχουμε τολμησει επιθεση στον κ2 και εμεις κανουμε επιθεση και γουσταρουμε δεν ειμαστε χεστηδες
 

DeletedUser

Guest
βασικά άσ'το τώρα, απέχω 4:09' ενώ η μάχη αρχίζει σε 4:03' :mad::(
 

DeletedUser

Guest
αν δεν εχετε καταλαβει η πολη usn σοδομα κανει επιθεση μαζι με ολη την υπερσυμμαχια usn μονο εμεις εχουμε τολμησει επιθεση στον κ2 και εμεις κανουμε επιθεση και γουσταρουμε δεν ειμαστε χεστηδες

δεν ειστε μονο εσεις..και αν 8ελετε ελετε και με ολες της πολης το γοεστ.:d
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή