δακτιλιδια

  • Δημιουργός θέματος gmmo
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
θα ηταν ωρεα να ειχαμε δακτιλιδια στο παιχνιδι!!
 

DeletedUser2905

Guest
θα ηταν ωρεα να ειχαμε δακτιλιδια στο παιχνιδι!!

images


δεν το πιστευω πως πηρες στα σοβαρα το ποστ του Μητου:D:p

πολλοι νουμπαδες δεν μαζευτηκανε τελευταιως??
να φερουμε τον Elmyr?? :D ^^

για να καταλαβετε τι εννοω κοιταξτε το πρωτο ποστ σε αυτη τη σελιδα:
http://forum.the-west.net/showthread.php?p=300105&highlight=noobits#post300105
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2905

Guest
χαχαχα! ομως που θα φας ινφρακσιον για double-posting θα σου πω εγω!

για να μην λετε οτι απλα σπαμμαρω:
τα δακτυλιδια δεν χρειαζονται, χρειαζομαστε πιο πολυ τα παντελονια! δεν γινεται πια να κυκλοφοραμε μισογυμνοι στους δρομους!
και αν μπουνε τα παντελονια εχω μια ιδεα για ενα κουλ μπονους - οταν δεν φορας παντελονια η εμφανιση σου αυξανεται κατα 90%:eek:! η εμφανιση δεν ειναι αυτη που τρομαζει τον αντιπαλο στις μονομαχιες αν εισαι ο επιτηθομενος;:eek: με πιανετε;:D
 

DeletedUser2905

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χαχαχα! ομως που θα φας ινφρακσιον για double-posting θα σου πω εγω!

για να μην λετε οτι απλα σπαμμαρω:
τα δακτυλιδια δεν χρειαζονται, χρειαζομαστε πιο πολυ τα παντελονια! δεν γινεται πια να κυκλοφοραμε μισογυμνοι στους δρομους!
και αν μπουνε τα παντελονια εχω μια ιδεα για ενα κουλ μπονους - οταν δεν φορας παντελονια η εμφανιση σου αυξανεται κατα 90%:eek:! η εμφανιση δεν ειναι αυτη που τρομαζει τον αντιπαλο στις μονομαχιες αν εισαι ο επιτηθομενος;:eek: με πιανετε;:d


μπορει να χρησιμοποιηθει σαν τακτικες για τον αμυνομενο(ολα αυτα αν δεν εισαι ομοφυλοφιλος)
 

DeletedUser

Guest
ακριβώς, όπως φοράμε φανέλες, πουκάμισα κ.τ.λ. να δημιουργήσουν φούστες, παντελόνια που θα δίνουν διάφορες ικανότητες κι ιδιότητες, φυσικά θα πρέπει να γίνουν και κάποιες διαδικασίες στην δυσκολία που έχουν οι δουλειές για να μην γίνουν υπερβολικά εύκολες.
 

DeletedUser

Guest
δεν νομιζω να ειναι τοσο καλη ιδεα για το παιχνιδι:D8α ειναι λιγο δυσκολο να τα βαλουν:p
 
Κορυφή