proseyxh

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser270
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser270

Guest
h proseyxh anaplirwnei energeia h moy fainetai??kapoios na apanthsei plx:confused:
 

DeletedUser

Guest
brite mia pollh kai brite thn eklisia patiste pano sthn eklisia kai patiste prosexh
 

DeletedUser

Guest
... μετά εννώνετε τις παλάμες σας, σκύβετε το κεφάλι ή εναλλακτικά κοιάτε το ταβάνι της εκκλησίας και μουρμουράτε

:)
 

DeletedUser280

Guest
... μετά εννώνετε τις παλάμες σας, σκύβετε το κεφάλι ή εναλλακτικά κοιάτε το ταβάνι της εκκλησίας και μουρμουράτε

:)

μμμμμμμμ τι εχουμε εδω; μια πηγη χιουμορ το διχως αλλο.
προσεχε ασσος θα σε παρακολουθω. για να δουμε τι επιπεδα μπορει να πιασεις σαρκαστικο γουρουνι.:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
... με κολακεύεις και θα αρχίσει να στραβώνει η γυναίκα μου :p
 

DeletedUser315

Guest
magkes deite
Η εκκλησία είναι ένα μέρος για προσωπικές προσευχές. Η συνέπειες της προσευχής είναι κρυφές και δεν θα αποκαλυφθούν σε κανέναν. Ακόμα και το κέντρο υποστήριξης δεν ξέρει την απάντηση.
Η προσευχή παίρνει 15 λεπτά. Δεν είναι χρήσιμη η συχνή προσευχή.

gt psiliazome oti an prosefxese synexia tha gineis thriskos kai meta den tha mporeis oute oplo na kratiseis kai na polemas
xaxaxax
 

DeletedUser

Guest
φήμες λένε ότι όταν προσεύχεσαι έχεις ή 50% επιπλέον τύχη ή 50% επιπλέον ατυχία. γι αυτό και πολλοί είτε βρίσκουν αντικείμενα, είτε χαντακώνονται στις δουλειές. τι λέτε; έχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;
 

DeletedUser

Guest
εγω το εχω παρατηρησει αυτο αλλα σε ποσοστο 90% τυχη και 10% ατυχια....μπορει να ειμαι εγω τυχερος γενικα...βεβαια αλλες φορες H προσευχη δε με βοηθησε ΚΑΘΟΛΟΥ :p
 

DeletedUser

Guest
φήμες λένε ότι όταν προσεύχεσαι έχεις ή 50% επιπλέον τύχη ή 50% επιπλέον ατυχία. γι αυτό και πολλοί είτε βρίσκουν αντικείμενα, είτε χαντακώνονται στις δουλειές. τι λέτε; έχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;

το ιδιο παρατηρησα κ εγω.. προσευχομαι 1 φορα καθε 3-4 μερες κ δεν εχω καταλαβει τιποτα διαφορα
αλλες μερες τα items πανε βροχη:) αλλες τζιφος:(

Πιστευω οτι βοηθαει ψυχολογικα τον παιχτη(οχι τον χαρακτηρα παιχνιδιου)
τωρα αν υπαρχει κρυφος μετρητης προσευχων ... δεν ξερω:confused:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή