τρεις λαλουν κ δυο χωρευουν

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6637
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6637

Guest
επανηλιμενα εχω παραπονεθει για συγχωνευση του μπαφαλο με αλλον κοσμο
η την μεταφορα παιχτων που επιθυμουν σε αλλους ποιο ενεργους

για καποιους δικους σας λογους με γειωσατε κανονικοτατα

οκ εσεις ξερετε καλυτερα για ποιον λογο κρατατε εναν πεθαμενο κοσμο

που για να κανεις 5-6 μονομαχιες θα πρεπει να περιμενεις 3 ωρες

που ακομα κ τα μικρα οχυρα δεν γεμιζουν πλεον

που για να βρεις κατι στην αγορα μπορει να περιμενεις κ μηνες

θα εστιασω στο δικο μου θεμα που ειναι οι μονομαχιες

εφυγα απο την τελευταια σημμαχια που ημουν για να μπορω να βλεπω περισοτερους μονομαχους για μονομαχιες
(μικρη η διαφορα)

παλι βαραω τους ιδιους κ τους ιδιους
αν εξαιρεσεις κ μερικους που δεν αξιζει να μονομαχω για τον λογο οτι δεν δινουν ουτε χπ ουτε εμπειρια μονομαχιας
οι καθημερινες επιλογες μου για να ευχαρηστιθω το παιχνιδι ειναι πολυ λιγες

ετσι εχω κατσει κ εχω παρατηρισει 2 πραγματα που με ενοχλουν κ θεωρω οτι παραβιαζουν καποιοι τους κανονες του παιχνιδιου
(για τα μποτ δεν ανοιγω συζητιση γιατι το θεμα αυτο ειναι για πολλα γελια)

1ον απο οτι εχω καταλαβει υπαρχουν καποιοι πονηροι που εσκεμενα κ συνεχομενα παιρνουν 48ωρα απο εργασιες ωστε να μην ειναι ποτε ανοιχτοι σε μονομαχιες........αυτο ειναι παρανομο κ κατα των κανονισμων του παιχνιδιου
καπου το ειχα διαβασει οτι απαγορευεται
(διορθωστε με αν κανω λαθος η καντε κατι να σταματισει αυτο με τα εσκεμενα 48ωρα που επιδιοκουν καποιοι πονηροι)


2ον υπαρχουν παρα πολλοι που κανουν στημενες μονομαχιες συζητοντας μεταξυ τους τα σημεια κ κανουν ανταλαγη χπ κ εμπειριας
(μπορειται πολυ ευκολα να τους βρειτε αυτους διοτι το κανουν συχνα)


με ολλα τα παραπανω που προαναφερα κ τις 2 παρατυπιες - πονηριες που γινονται το παιχνιδι εχει καταντησει αηδια

καντε κατι σας παρακαλω πολυ!!!!!
 

DeletedUser6637

Guest
ΕΚΔΟΣΗ 2.04


Η λιποθυμία από δουλειές δεν προστατεύει από μονομαχίες πλέον. Η 48ωρη προστασία αφαιρέθηκε από αυτή τη συγκεκριμένου τύπου λιποθυμία.


κ ομως καποιοι συνεχιζουν κ το κανουν εσκεμενα κ επανελημενα
δεν ξερω γιατι μπορουν κ το κανουν κ το παιχνιδι τους το επιτρεπει!!!!!
 

DeletedUser4356

Guest
ΕΚΔΟΣΗ 2.04


Η λιποθυμία από δουλειές δεν προστατεύει από μονομαχίες πλέον. Η 48ωρη προστασία αφαιρέθηκε από αυτή τη συγκεκριμένου τύπου λιποθυμία.


κ ομως καποιοι συνεχιζουν κ το κανουν εσκεμενα κ επανελημενα
δεν ξερω γιατι μπορουν κ το κανουν κ το παιχνιδι τους το επιτρεπει!!!!!

Αυτό ναι μεν αναγράφεται στο τελευταίο update, αλλά δεν ισχύει!
Η λιποθυμία από δουλειές με υψηλό βαθμό επικινδυνότητας δεν είναι παράνομη.

Οσον αφορά τώρα τις συζητήσεις περί σημείων κτλπ και αυτή δεν είναι παράνομη εφόσον τηρούνται οι κανονισμοί (να φοράς όπλο -το καλύτερο που έχεις-ρούχα κτλπ).

Τέλος, η ένωση κόσμων και ειδικά των Premium -όπως είσαι εσύ- δεν είναι εφικτή γιατί θα λιγοστέψουν τα σβώλια και αυτό δεν συμφέρει την "μαμά".

Πάντως αν ψάχνεις ενεργό κόσμο για μονομαχίες σου συνιστώ ανεπιφύλακτα τον κ1 που είναι "γεμάτος" από δαύτες....ειδικά τώρα που πλέον τα οχυρά είναι αδρανή σε όλους τους κόσμους!
 

DeletedUser6637

Guest
Αυτό ναι μεν αναγράφεται στο τελευταίο update, αλλά δεν ισχύει!
Η λιποθυμία από δουλειές με υψηλό βαθμό επικινδυνότητας δεν είναι παράνομη.

Οσον αφορά τώρα τις συζητήσεις περί σημείων κτλπ και αυτή δεν είναι παράνομη εφόσον τηρούνται οι κανονισμοί (να φοράς όπλο -το καλύτερο που έχεις-ρούχα κτλπ).

Τέλος, η ένωση κόσμων και ειδικά των Premium -όπως είσαι εσύ- δεν είναι εφικτή γιατί θα λιγοστέψουν τα σβώλια και αυτό δεν συμφέρει την "μαμά".

Πάντως αν ψάχνεις ενεργό κόσμο για μονομαχίες σου συνιστώ ανεπιφύλακτα τον κ1 που είναι "γεμάτος" από δαύτες....ειδικά τώρα που πλέον τα οχυρά είναι αδρανή σε όλους τους κόσμους!



καταρχας αναγραφεται στο προτελευταιο update κ οχι στο τελευταιο απλως στο τελευταιο δεν αναγραφει κατι που να ανερει σε αυτο το θεμα των λυποθιμιων απο εργασιες,αυτα που γραφει στο προτελευταιο

οσο για τις μονομαχιες τις στημενες ναι μεν δεν κανεις καποια παρατυπια αλλα κλεβεις αυτους που δεν το κανουν,με την λογικη την δικια σου ,ολοι θα επρεπε να παιζουν ετσι.....για σκεψου το λιγο.....

για την συγχωνευση των κοσμων θα συμφονισω μαζι σου,γραφω παραπανω οτι εχουν τους λογους τους που δεν το κανουν

δε θελω αντιλογο μαζι σου,περιμενω μια θεση απο καποιον υπευθινο
οχι οτι περιμενω να βγαλω ακρη
ειναι κ πουσουκου κ την δευτερα ειναι του αγιου πνευματος βλεπεις

να τα παιρνουν το πουσουκου κ τις αργιες μια χαρα γινεται
να παιρνουν ομως θεση αυτες τις μερες ρεπαρουν......

παιζω μονο σε εναν κοσμο για να μην χασω την ουσια
δεν κανω αυτα που κοροιδευω να παιζω σε ολους τους κοσμους....
 
Κορυφή