Συζήτηση για το 1ο τουρνουα μονομαχιών κόσμου 1

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4725

Guest
τι να κανω

ξαναρωτω


τι να κανω??ο αντιπαλος μου ειναι ανενεργος!(ετσι νομιζω)τον βαρεσα,τον νικησα και τωρα δεν ερχεται!τι να κανω??εστειλα και μυνημα στην τζοαννα καμια απαντηση!

βρισκομαι σε απογνωση
:sad

ΥΓ. τον εχω βαρεσει εδω και 5 μερες
 

DeletedUser2581

Guest
ξαναρωτω


τι να κανω??ο αντιπαλος μου ειναι ανενεργος!(ετσι νομιζω)τον βαρεσα,τον νικησα και τωρα δεν ερχεται!τι να κανω??εστειλα και μυνημα στην τζοαννα καμια απαντηση!

βρισκομαι σε απογνωση
:sad

ΥΓ. τον εχω βαρεσει εδω και 5 μερες

ρε φιλε τι απογνωση ρε εμενα που ειναι διακοπες εχω ενημερωσει την joahna απο την πρωτη στιγμη και στο φορουμ και στο παιχνιδι αλλα καμια απαντηση!!
 

DeletedUser

Guest
ξαναρωτω


τι να κανω??ο αντιπαλος μου ειναι ανενεργος!(ετσι νομιζω)τον βαρεσα,τον νικησα και τωρα δεν ερχεται!τι να κανω??εστειλα και μυνημα στην τζοαννα καμια απαντηση!

βρισκομαι σε απογνωση
:sad

ΥΓ. τον εχω βαρεσει εδω και 5 μερες

...Τέλος αν κάποιος παίχτης δεν κάνει την επίθεση του ακόμα και αν έχει κερδίσει στην άμυνα θα αποκλείεται του διαγωνισμού και θα περνάει στην επόμενη φάση ο αντίπαλος του... αρα αν δεν σου κανει επιθεση περνας οτι και αν εχει γινει !
 

DeletedUser

Guest
η διωρια για τις μονομαχιες ειναι μεχρι ΚΑΙ το σαββατο ή μεχρι παρασκευη βραδυ? ρωταω γιατι ο αντιπαλος μου λιποθυμισε και μπορω να του κανω επιθεση το σαββατο το πρωι... (δεν εχουμε κανει ακομα καμμια μονομαχια)
 

DeletedUser

Guest
έχει ανοίξει κανενός το μήνυμα από τις μονομαχίες η joahna? γιατί εμένα δεν το έχει ανοίξει ακόμα. θα τα δει όλα με το που λήξει ο πρώτος γύρος?
 

DeletedUser

Guest
Ouτε το δικο μου το εχει ανοιξει...Ισως δεν εχει προσβαση σε υπολιστη για ενα χρονικο διαστημα...
 

DeletedUser3915

Guest
αν καποιος δεν γνωριζει και δεν μπορει να βοηθησει ας μην μιλαει καλο θα ηταν......περασαν και οι 48 ωρες και ολα........ αλλα δεν τον βλεπω να κανει κινηση.....μονο εργασιες κανει.αν μπορει καποιος να βοηθησει καλως τα περιττα σχολια δεν βοηθουν κατα την γνωμη μου....
 

DeletedUser4861

Guest
το σαββατο θα τα ανοιξει ολα τα μηνυματα παιδια


υπομονη μεχρι αυριο....και περαστικα της γιατι θα εχει πολυ δουλεια αυριο!
 

DeletedUser5084

Guest
Έκανα τον κόπο να διαβάσω όλα τα μηνύματα του θέματος αυτού και παρατήρησα τόσες πολλές ερωτήσεις από τους παίκτες σχετικά με τους κανονισμούς, όπου αναρωτιέμαι… τα προηγούμενα τουρνουά είχαν αίσιο τέλος ή μήπως τόσο μικρή συμμετοχή (άρα και μεγαλύτερο κοντρόλ)…

Μου κάνει δε εξαιρετική εντύπωση που δεν υπάρχουν σαφείς και ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΣ κανόνες εξ αρχής, αποτυπωμένοι με «μεγάλα γράμματα» (όχι ότι δεν υπάρχουν καθόλου). Αντιθέτως, έχω την αίσθηση πως οι περισσότεροι παίκτες ψάχνονται σχετικά με αυτό. Ρωτάνε συνέχεια δεξιά και αριστερά και απαντήσεις παίρνουν όταν και άμα… Και το δυστύχημα για αρκετούς είναι ότι δεν έχεις πολλά περιθώρια λάθους. Άπαξ και το έκανες, την έκανες.

Η προσπάθεια σας σεβαστή και ευχαριστούμε… αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει φανεί. Διδεται η εντύπωση έλλειψης εμπειρίας και πως αντίστοιχο τουρνουά δεν έχει ξαναγίνει στο παρελθόν…

Διατυπώνω φιλικά την γνώμη μου δίχως να είμαι ερειστικός μήτε είρων.

Η γνώμη των υπολοίπων παικτών ποια είναι… ? :lr
 

DeletedUser

Guest
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποια ασάφεια ικανή να δυσκολέψει την εξέλιξη του τουρνουα...ή τουλάχιστον εγώ δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα...:w:w:w
 

DeletedUser1024

Guest
Καλησπέρα και εγώ έχω πρόβλημα με τον αντίπαλο μονομαχίας που έχει οριστεί είναι εκτός πόλης συνεχώς…
 

DeletedUser

Guest
αν δεν κανει μονομαχια κανενας απο τους δυο τοτε τι γινεται?
 

DeletedUser

Guest
Kalispera, emena o antipalos mou koimatai 24 wres ti mera.. to mono p exw kataferei einai mia anafora oti koimithike oso pigaina na ton monomaxisw,enw autos dn exei erthei katholou.. se auti tin periptwsi ti ginetai?
 

DeletedUser

Guest
Kalispera, emena o antipalos mou koimatai 24 wres ti mera.. to mono p exw kataferei einai mia anafora oti koimithike oso pigaina na ton monomaxisw,enw autos dn exei erthei katholou.. se auti tin periptwsi ti ginetai?

με αλλα λογια αυτο που ρωτησα εγω ρωτας και εσυ. αν για οποιοδηποτε λογο δεν γινει καμια απο τις δυο μονομαχιες τι γινεται?
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα.

Λόγω ενός ταξιδιού δεν είχα πρόσβαση στο ιντερνετ τις προηγούμενες ημέρες.

Θα κοιτάξω να δω τα μηνύματα σας το συντομότερο δυνατόν και να απαντήσω όποια χρειάζεται. Η προθεσμία λήγει ούτως ή άλλως με το πέρας και της αυριανής ημέρας. Σαφώς και όπου χρειαστεί θα δοθεί και παράταση.

Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι δεν υπάρχει λόγος να αγχώνετε κανένας. Το τουρνουά το διοργανώνουμε για εσάς και δεν αποκλείουμε κόσμο χωρίς λόγο και αιτία.

Κοιτάξτε λοιπόν να το διασκεδάσετε!!
 

DeletedUser

Guest
Αυτοί που συμμετέχουν στο διαγωνισμό καλό θα είναι να επικεντρωθούν σε αυτόν.Περίμενα 5μέρες τον αντίπαλο μου στην πόλη του, συνήθως ήταν λιπόθυμος, κοιμόταν ή έκοβε βόλτες.Όταν τελικά τον μονομάχησα και κέρδισα είχα χάσει τόσο πολύ το ενδιαφέρον μου που δεν έκανα ούτε τον κόπο να μπω να δω τι έγινε,με αποτέλεσμα στην μονομαχία που μου κανε αυτός 30λεπτά μετά να χάσω(αφού δεν άλλαξα αποφυγές και στόχευση).100φορές να μονομαχούσαμε δεν γινόταν να χάσω.Δε διαμαρτύρομαι αφού ήταν μέσα στα πλαίσια του παιχνιδιού και εγώ ευθύνομαι για τον αποκλεισμό μου,αλλά όσο ενδιαφέρον και να 'χει κάποιος δεν γίνεται να μη το χάσει έτσι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θα συμφωνησω..θεωρω πολυ κουραστικο να περιμενουμε τοσες μερες τον αντιπαλο..εμενα ο δικος μου αν και ενεργος μιας και τον βλεπω να κανει διαφορες δουλειες δεν εκανε τον κοπο να ερθει να με μονομαχησει αν και ημουν συνεχεια γυρω απο την πολη του και περιμενα..
 

DeletedUser3915

Guest
αν τον μονομαχουμε και αυτος δεν ερχετε πχ εμενα,τον κερδισα και ακομα τον περιμενω τι γινετε ποιος περναει?????καποιος να μας ενημερωσει καλο θα ηταν με την πρωτη ευκαιρια
 
Κορυφή