Συζήτηση για το 1ο τουρνουα μονομαχιών κόσμου 1

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

melenmaria

Μέλος
...και θελει προσοχη. υπαρχουν κατι λαμογια που σου κανουν χ ζημια
και μετα μενουν με ζωη λιγοτερη της χ ζημιας και περνανε...
 

DeletedUser

Guest
Λεει η Joahna : Το αν σας λιποθυμήσει κάποιος εκτός τουρνουά δεν είναι λόγος για παράταση μιας και εφόσον συμμετέχετε στο τουρνουά θέτετε τον εαυτό σας διαθέσιμο προς μονομαχία.
1.Αν τον λιποθυμησω εγω που περνω μερος στο τουρνου 2 ή 3 φορες και δεν προλαβει να μου κανει αυτος μονομαχια θα αποκλειστει ή θα παρει παραταση ;
2.Επισης αν εγω κανω 3 μονομαχιες με τον "αντιπαλο" μου γινετε να στειλω μια απο αυτες τις 3 ή θα στειλω την πρωτη ?
3.Και κατι τελευταιο αλλα λιγο "χαζο" και πιστευω οτι ειναι μονο για γυναικες.. τι κανουμε αν γινει μια μονομαχια και ο νικητης παει και κοιματε συνεχεια μεχρι να τελειωσει η διαρκεια του γυρου ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

melenmaria

Μέλος
Λεει η Joahna : Το αν σας λιποθυμήσει κάποιος εκτός τουρνουά δεν είναι λόγος για παράταση μιας και εφόσον συμμετέχετε στο τουρνουά θέτετε τον εαυτό σας διαθέσιμο προς μονομαχία.
Αν τον λιποθυμησω εγω που περνω μερος στο τουρνου 2 ή 3 φορες και δεν προλαβει να μου κανει αυτος μονομαχια θα αποκλειστει ή θα παρει παραταση ;
Επισης αν εγω κανω 3 μονομαχιες με τον "αντιπαλο" μου γινετε να στειλω μια απο αυτες τις 3 ή θα στειλω την πρωτη ?
Και κατι τελευταιο αλλα λιγο "χαζο" και πιστευω οτι ειναι μονο για γυναικες.. τι κανουμε αν γινει μια μονομαχια και ο νικητης παει και κοιματε συνεχεια μεχρι να τελειωσει η διαρκεια του γυρου ;

Μετραει η πρωτη μονομαχια που θα σου κανει ή θα του κανεις. Αν κοιμαται συνεχεια ενημερωνεις και αν δεν σηκωθει να κανετε τη μονομαχια περνας εσυ.
Αν και γυναικα ελπιζω να δεχτεις την απαντηση μου αλλιως περιμενε κανεναν "αντρα"...
 

DeletedUser

Guest
Ολες οι απαντησεις ειναι δεχτες απλα θελω να μου απαντησει η Joahna ή καποιος που θα ξερει 100% τι γινετε σε αυτες τις περιπτωσεις.. ευχαριστω παντως.
 

DeletedUser

Guest
εμενα ο δικος μου εδω και 2 μερες ειναι εκτος και κοιματε συνεχια δν ξερω τι να κανω... πρωτινετε κατι???

κατι ακομα
αν πανε 3 ατομα ποιο πριν σε αυτον και παω πχ εγω μετα και τον λυποθημησω εκει τη γεινετε???

(παραδειγμα ειναι οχι οτι θα το κανω\0
 

DeletedUser

Guest
Μονομαχιες

Ο George Armstrong Custer περναει στην επομενη φαση με αντιπαλο ενα παρα πολυ καλο μονομαχο τον carolo
 

DeletedUser2581

Guest
και γω τι ναπω ρε παιδια που ο δικος μου ο αντιπαλος ειναι σε κατασταση διακοπων.
 

DeletedUser4861

Guest
εγω εστειλα τις αναφορε στην joahna με το ονομα τουρνουα οπως λεει στο προφιλ της αλλα δεν το εχει διαβασει ακομα


στην μια εχασα και στην αλλη νικησα!....δεν ξερω αν περασα η αν τελειωσαι για εμενα το τουρνουα
 

DeletedUser5710

Guest
ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?
 

DeletedUser735

Guest
Σε περιπτωση που ο αντιπαλος σας ειναι σε διακοπες πρεπει να ενημερωσετε την joahna
 

DeletedUser

Guest
εγω εστειλα τις αναφορε στην joahna με το ονομα τουρνουα οπως λεει στο προφιλ της αλλα δεν το εχει διαβασει ακομα


στην μια εχασα και στην αλλη νικησα!....δεν ξερω αν περασα η αν τελειωσαι για εμενα το τουρνουα

Προσθεσε την ζημια που εκανες στην μια μονομαχια με την ζημια στην δευτερη.
Κανε το ιδιο για τις ζημιες του αντιπαλου.
Οποιος εκανε την μεγαλυτερη ειναι νικητης.
 

DeletedUser4725

Guest
τι να κανω

ο αντιπαλος μου ειναι ανενεργος τι να κανω??τον βαρεσα και νικησα!περναω?

:lf

αληθεια ετσι???
 

DeletedUser

Guest
απο οτι διαπιστωσα απο τα μηνυματα μπορουν να γινουν πολλες "μαμουνιες" στο τουρνουα..καλο θα ηταν να μην δινουμε ιδεες στους απανταχου απατεωνακους απο εδω μεσα..ας προσεχουμε λιγο τι λεμε και ας κερδισει ο καλυτερος (οχι sancho δεν λεω εσενα :D ) και δικαια!
 

DeletedUser5710

Guest
ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ενημερωσα την τζοαννα οτι ο αντιπαλος ειναι σε διακοπες και απαντηση καμια!!!
ξερει κανεις τιποτα? ευχαριστω!!!
 

DeletedUser3915

Guest
παιδια εκανα μονομαχια λυποθυμισε αλλα δεν ερχετε να με χτυπησει.τι γινετε παω παλι?????εστειλα και εγω μυνημα αλλα τιποτα ευχαριστω
 
Κορυφή