login

  • Δημιουργός θέματος mikertms
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
προσπαθώ να κάνω login στο παιχνίδι αλλά δεν με βάζει..τι παίζει??
 

DeletedUser

Guest
το ιδιο προβλημα εχω και εγω :grr
έστειλα στην Υποστήριξη παιχνιδιού αλλά ουτε e-mail μου ηρθε :grr
 

DeletedUser

Guest
Καντε ανανεωσεις καθαρισμο cookies και ισως πιασει :)
 

DeletedUser

Guest
μπηκα και απ το λαπτοπ μπηκα και απο το σταθερο
δεν γινεται τιποτα
πηγα να στειλω e-mail και μου λεει λαθος κωδικος εκανα αιτηση και ακομα να εθει το μήνυμα
coocies κτλ τα εχω καθαρίσει δεν εγινε τιποτα:nw
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6180

Guest
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ

Συγχωρηστε με για το νεο θεμα, αλλα εχω προβλημα να συνδεθω στον λογαριασμο μου *κοσμος 1
δινω ονομα και κωδικο, αλλα το παιχνιδι δεν φορτωνει καν και με επιστρεφει στην αρχικη σελιδα.. δηλαδη στην σελιδα που βρισκομαι ηδη

αυτο συμβαινει πριν απο 4 ωρες περιπου που προσπαθησα να συνδεθω, και πριν απο μιση περιπου ωρα προσπαθησα ξανα να συνδεθω και απο διαφορετικο υπολογιστη, καμια τυχη

ουτε καν φορτωνει το παιχνιδι, απλα βγαζει το παραθυρο αναμονης και παραμενω στην αρχικη σελιδα, σαν να μην πληκτρολογησα κωδικο (και χωρις να βγαζει μηνυμα οτι πληκτρολογησα λαθος κωδικο)


επειτα, παρα το γεγονος προσπαθησα να στειλω αιτηση υποστηριξης, οπου μου ζηταει να δωσω ονομα και κωδικο, και δεν αναγνωριζει τον κωδικο μου *τον οποιο και δεν υπαρχει περιπτωση να πληκτρολογω λαθος

επισης ζητησα να μου σταλει στο μειλ νεος κωδικος, οπου και δεν εχω λαβει κανενα αναλογο μηνυμα στο ηλεκτρονικο μου ταχυδρομειο το τελευταιο μισαωρο

μπορει καποιος που εβγαλε ακρη απο οσα εγραψα ειτε απο την διαχειριση ειτε οχι να βοηθησει?
 

DeletedUser852

Guest
στελλα μου υπαρχει γενικο προβλημμα στο λογκιν σε ολους τους κοσμους :sad και αλλο παιχτες δν μπορουμε να κανουμε λογικν
 

DeletedUser6180

Guest
δεν θα με παρεξηγησετε που ανακουφιστηκα ε Πεπη μου?
γιατι οταν συμβαινουν ολα τα κουλα της τεχνολογιας σε μενα μονο αισθανομαι καπως περιεργα :D

οκκ! ευχαριστω!
 

cord

Ex-The West Team
Υπαρχει ενα σοβαρο προβλημα το οποιο προσπαθουμε να επιλυσουμε το συντομοτερο δυνατο.
Μεχρι τοτε δεν ειναι δυνατον να γινονται συνδεσεις στο παιχνιδι.
Το προβλημα ειναι γενικο και υφισταται σε ολες τις χωρες.
Ζητουμε συγνωμη για την αναστατωση και κανουμε οτι μπορουμε για την επιλυση του προβληματος.
Ευχαριστουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser852

Guest
χααχχα εχουν γραψει και στο ιδεες και μπαγκς οτι υπαρχει προβλημμα...μαλλον κατι θα φτιαχνουν. οποτε χαλαρωσε ποιες καφε και απλα μενουμε σε αναμονη :lf
 

DeletedUser

Guest
και σε εμενα, ουτε στο κεντρο υποστιριξης μπαινω
 

DeletedUser66

Guest
Συνδεδεμένοι Χρήστες : 71 (23 μέλη & 48 επισκέπτες)

πω πωωωω ουτε στο γενικο 1 τοσος κοσμος....:w
 

DeletedUser66

Guest
το ειπε ο cord υπαρχει σοβαρο προβλημα..οποτε δεν χρειαζετε να προσπαθειτε να μπειτε στο κεντρο υποστιριξης..:tmbl
 

DeletedUser6919

Guest
και εγω προσπαθω να συνδεθω αλλα τιποτα :dr :dr
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή