γιατι δεν μπορουμε να πουλησουμε τα χρυσα οπλα?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3504
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3504

Guest
μπηκα σε μια τυχαια αγορα και μολις συνηδητοποιησα πωσ το χρυσο μου οπλο δεν πουλιεται!

γιατι ομωσ αφου ειναι quest item οπωσ το hernando ομωσ εκεινο πουλιεται κανονικα!
 

DeletedUser3436

Guest
επειδη 1ον.το περνεις μονο μια φορα το hernando βρισκεται και σε οχυρα
2ον ειναι κομματι απο σετ που το περνεις μονο 1 φορα
3ον αμα τα πουλουσαν αυτοι με σθενος θα επερναν το οπλο και θα το ανταλαζαν με αυτους που ειχαν το χρυσο σπαθι
 

DeletedUser3504

Guest
Απο τη στιγμη ομως που και αυτο εχει τιμη πωλησης και αγορας τοτε μπορει και αυτο να βρεθει απο drop οχειρου οποτε?
 

DeletedUser2993

Guest
Απο τη στιγμη ομως που και αυτο εχει τιμη πωλησης και αγορας τοτε μπορει και αυτο να βρεθει απο drop οχειρου οποτε?

εε , όχι...πόσο φάρδος [συγνώμη κιόλλας] μπορεί να έχει κάποιος ???:eek:m:!
 

DeletedUser

Guest
παιδια να πω κατι και παρακαλω απαντηστε μου!
ειναι τυχαιο ή οχι εχω κανει πανω απο 20 2 ωρα και δεν εχω βρει την αξινα απο την εξορυξη πετρωματος!!
τι γινετε ρε παιδια ???
ποτε θα την βρω εχω βαρεθει να ψαχνω εχω κανει γυρω στα 20-22 2 ωρα!!!!!
 

DeletedUser

Guest
απο τη στιγμη ομως που και αυτο εχει τιμη πωλησης και αγορας τοτε μπορει και αυτο να βρεθει απο drop οχειρου οποτε?


ολα τα αντικειμενα εχουν τιμη πωλησης και αγορας αλλα καποια δεν μπορουν να βρεθουν απο δουλειες ουτε απο μαχες. παραδειγμα το σημειωμα 3
 

DeletedUser3586

Guest
οποτε καποιος που θελει να παρατησει το παιχνιδι,και εχει οποιοδηποτε χρυσο οπλο δεν μπορει ποτε να το πουλησει??διλαδη να το βαλει στην αγορα!!και αν δεν γινεται γιατι?κουεστ αιτεμ το χερναντο κουεστ αιτεμ και το χρυσο!!και τελος αν δεν γινεται,υπαρχει περιπτωση να γινει?η δεν προκειται ποτε να γινει!!!ευχαριστω!!:grr:grr
 

DeletedUser3436

Guest
το hernando το βρισκεις και απο οχυρα plus δεν ειναι κομματι απο σετ το οποιο μπορεις να το παρεις ΜΟΝΟ 1 φορα
 

DeletedUser482

Guest
από μια μικρή έρευνα που έγινε, βγήκαν τα εξής συμπεράσματα:

δεν πωλούνται :
* όλα τα προϊόντα από εργασίες εκτός αυτών που συμμετέχουν σε σετ πχ ελιξίριο, βιβλίο, τεκίλα, δίκρανο
* τα κομμάτια από τα "ειδικά & εορταστικά" σετ
* τελικά προϊόντα αποστολών που δεν υπάρχουν στα καταστήματα ή σε drops
* τα προϊόντα που συμμετέχουν σε αποστολές (κλειδιά, βούρτσες, σπίρτα κλπ)

αν κάτι πέσει στην αντίληψή σας πως μας ξέφυγε πείτε το να το ψάξουμε κι άλλο.
 

DeletedUser3436

Guest
το κλειδι 3 πωλειτε

επειδη μπορει να βρεθει αρκετες φορες+δεν το περνεις (πια..) απο αποστολη
 

DeletedUser482

Guest
το κλειδι 3 πωλειτε

επειδη μπορει να βρεθει αρκετες φορες+δεν το περνεις (πια..) απο αποστολη

Είναι βέβαιο? το δοκίμασες στον beta?
Αν έχεις και άλλα προϊόντα που δεν υπάρχουν προς το παρόν στον ελληνικό μπορείς να βρεις και άλλες εξαιρέσεις?
 

DeletedUser3436

Guest
τα υπολοιπα(απο'σω ξερω και οσοι τα εχουν δοκιμαση) δεν μπορουν να πωληθουν...οσο για το τριτο κλειδι υπαρχει και αναφορα πωλησης


παιχτης marlusha( απο προφιλ)

3rd key
[Job report: Grave robber]
Labor points: 905
[Auction ended]
Auction ended
The item 3. Key was sold for $ 3750. You can pick up the money at the market where it was sold.
 

DeletedUser4592

Guest
καλο ειναι βρε παιδια καπου να το γραφει...δεν γινεται καποιος να το βγαλει για να το πουλησει και να την πατησει :sad
 
Κορυφή