Νεο αντικείμενο -συζήτηση

DeletedUser

Guest
υπάρχει ένα νέο αντικείμενο που το βρίσκεις απο πυρομαχικά φορώντας μία αξίνα....
 

DeletedUser

Guest
ειδα τι ειναι

το θεμα ειναι οτι σιγουρα το βρισκεις στην μεταφορα πυρομαχικων ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
είναι αντικείμενο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2677

Guest
ρε παιδια,εχω αρχισει κ χανομαι σε αυτο το φορουμ..
τι αντικειμενο?
τι πυρομαχικα?
τι αξινες?
γιατι εμενα δεν μου εξηγει ποτε κανεις τιποτα?
ολα μονη μου πρεπει να τα κανω??
λοιπον,περιμενω σε πμ εξηγηση!
δεν μπορει να περιμενετε απο μενα να σας τα λεω ολα!
ηρθε η ωρα της ανταποδοσης!
ο πιο γρηγορος κερδιζει..
δεν ξερω τι αλλα κερδιζει!
 

DeletedUser2677

Guest
εγω δεν εχω αξινα!
υπαρχει εναλλακτικη?
 

DeletedUser

Guest
παιδια γιατι δεν μπορειτε απλα να μας δειξετε μια εικονα πλζ?
 

DeletedUser

Guest
5ydf9x.jpg


αυτο ειναι
 

DeletedUser

Guest
το νεο αντικιμενο λεγετε οτι συνδεετε με το χρυσο οπλο
 

DeletedUser

Guest
και βαριοπουλα
πρεπει να ειναι σε εκδοση 1.26-1.25 εκει
 

DeletedUser

Guest
ναι, συνεχιζει με τον ιδιο ρυθμο η σταματαει να πιστευει οτι βλεπει κ δοκιμαζει εναλλακτικες!
εγω που δεν εχω αξινα θα δοκιμασω με κατι αλλο.
κ αν δεν μπορω να κανω μεταφορα πυρομαχικων θα κανω αλλη δουλεια!

νομιζα οτι το θεμα ειναι το κομματι λασπης.
αυτη τη βρισκεις απο μεταφορα πυρομαχικων εχοντας αξινα πανω σου.
τουλαχιστον μεχρι τωρα οσοι εχουν βρει, ετσι τη βρηκαν.
επισης, μετρησα και στον κ2. εχω κανει 15 2ωρα με αξινα και εχω βρει οτιδηποτε μπορεις να φανταστεις εκτος απο κομματι λασπης...
στο τελος θα παταω να κανει μεταφορα πυρομαχικων και θα βγαζει μηνυμα "παλι εδω εισαι εσυ"?
 

DeletedUser3093

Guest
πρέπει να πάθεις και ζημιά για τη μπάλα και από ότι καταλαβαίνω πρέπει να είναι μεγάλη ζημιά...γιατί και εγώ και κάποια άλλα άτομα που έχω συζητήσει μαζί τους δεν βρίσκουν τίποτα με ζημιά του στύλ 15 ή 20 πόντους ζωής...
επίσης, υπάρχει κάποιο εργαλείο για να δω πόσους πόντους πρέπει να έχω για να μπορώ να παθω ζημιά π.χ >50 ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
O Redrum αναφερθηκε στη ζημια που πρεπει να παθεις απο την μεταφορα πυρομαχικων για να βρεις το κομματι λασπης. Εσυ παραθετεις μια αναφορα απο μια μαχη οχυρων.
Πώς τα συνδεεις αυτα τα 2 δεν πηρα χαμπαρι.... Χαθηκα!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
λοιπον ειπε 2 πραγματα ο redrum, 1 για ζημια και ενα για ενα αλλο που δεν θυμαμαι. στο ενα ειχε δικιο. πλζ ριμουβαρε το quote στο ποστ μου με το συμβαν
 

DeletedUser3093

Guest
ελπίζω πάντως αυτό που είπα με τη ζημιά να μην ισχύει!!
 

DeletedUser3057

Guest
lol αυτο εννουσα κ τωρα ougk.Μην καταληξει κ αυτο σαν ολα τα υπολοιπα που εχουμε βρει.Το βλεπω και ξενερωνω αφανταστα.Anyway,για οσους λενε οτι χρειαζεται ρουχα,εγω πιστευω οτι δεν χρειαζεσαι ειδικο ρουχο οπως αυτα που φοραει ο λυκος.Δεν βγαζει κ νοημα εξαλλου να φορας σετ υπναρα για να μπορεσεις να πλυνεις και να βρεις αυτο το πραγμα οπως και αν το λενε.Απλα νομιζω το φορεσε επιτηδες για δικους του λογους:D:D
 

DeletedUser

Guest
υπαρχουν τελικα κι αλλοι απελπισμενοι οπως εγω που εχουν φτασει 0 το κινητρο της μεταφορας πυρομαχικων και δεν εχουν βρει τιποτα...
η αξινα ειναι το μονο βεβαιο. καποιο στοιχειο ακομα λειπει ομως. ποιο να ειναι αυτο?
σκεφτομαι το γεγονος οτι μιλαει για λασπη.....λασπη=νερο+χωμα. αποφασιζω να κανω μερικα 2ωρα μεταφορας πυρομαχικων καπου διπλα σε ποταμι...
 

DeletedUser

Guest
αν ειναι μονο θεμα τυχης να βρεις τη λασπη τοτε ναι. παιζει ρολο το κινητρο.
αν ομως δεν ειναι θεμα τυχης παρα μονο θεμα σωστου εξοπλισμου και σημειου μεταφορας πυρομαχικων τοτε λογικα δεν παιζει ρολο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το έχουν βρει ελάχιστοι σε όλους τους σερβερς
 
Κορυφή