ΑΠΟΣΤΟΛΗ ''Ο ΦΟΝΟΣ''

  • Δημιουργός θέματος nikosf7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ο φόνος (ήταν φόνος)

Ο φόνος (Ήταν φόνος)
Σερίφης John Fitzburn: Ενδιαφέρον, πού βρήκες αυτό το κομμάτι ύφασμα; Χμ, στο δάσος... Νομίζω ότι μάλλον πρέπει να του ρίξω μια ματιά.

Ανταμοιβή:
+ Βοηθός σερίφη


τι ξερουμε για αυτην την αποστολη παιδια?????????
 

DeletedUser184

Guest
πολλα αλλα δεν μπορουμε να πουμε..
 

DeletedUser

Guest
είπαμε δεν λέμε τις λύσεις των αποστολών...όχι σήμερα και όχι αυρίο τουλάχιστον...

σκεφτείτε και λιγάκι...

κλειδωνει
 

DeletedUser

Guest
Ο Φονος

θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καμια εναλλακτικη δουλεια για να βρουμε το αντικειμενο που δινει ο τσαρλατανος στην αποστολη ο φονος μιας και μερικοι απο μας που παιζουμε χωρις επιδεξιοτητα -μπλε δεν μπορουμε να την κανουμε!!!
 

DeletedUser184

Guest
δεν υπάρχει εναλλακτική.δεν γινετε τετιο πράγμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2217

Guest
θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καμια εναλλακτικη δουλεια για να βρουμε το αντικειμενο που δινει ο τσαρλατανος στην αποστολη ο φονος μιας και μερικοι απο μας που παιζουμε χωρις επιδεξιοτητα -μπλε δεν μπορουμε να την κανουμε!!!


και τι μας νοιαζει εμας ρε "ντερβιση",θες για παρτη σου να αλλαξουμε το παιχνιδι?
βαλε και λιγα μπλε,κακο δεν κανει.....;)
 

DeletedUser3788

Guest
θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καμια εναλλακτικη δουλεια για να βρουμε το αντικειμενο που δινει ο τσαρλατανος στην αποστολη ο φονος μιας και μερικοι απο μας που παιζουμε χωρις επιδεξιοτητα -μπλε δεν μπορουμε να την κανουμε!!!

δεν χρειάζεται να παίζεις με επιδεξιότητα απλά να αγοράσεις το σετ τσαρλατάνου...
 

DeletedUser

Guest
καλημερα..εχει κανει κανεις την αποστολη ''ο φονος'' ????
 

DeletedUser3788

Guest
το 60% των παιχτών το έχει κάνει...
το θέμα υπάρχει ήδη αν δεις...:p
 

DeletedUser

Guest
δεν χρειάζεται να παίζεις με επιδεξιότητα απλά να αγοράσεις το σετ τσαρλατάνου...

το εχω το σετ και την κανω τη δουλεια αλλα με ολοκληρο βαζοντας την φωτο του κερατα ειμαι πολυ μειων ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

και τι μας νοιαζει εμας ρε "ντερβιση",θες για παρτη σου να αλλαξουμε το παιχνιδι?
βαλε και λιγα μπλε,κακο δεν κανει.....;)

δε θελω μπλε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

DeletedUser

Guest
σορρυ δεν το ειδα..η8ελα απλα να μα8ω ποια ειναι τα 2 κρυφα που δινει η χορευτρια...αν 8ες μπορεις να μου πεις φιλε?ευχαριστω..
 

DeletedUser1475

Guest
Και δλδ χωρις την φωτο δεν βρισκεις τιποτα???χμμμ ενδιαφερον
κανε σαμανο βρε Bioanni :p
 

DeletedUser3788

Guest
το πρώτο είναι η ομπρέλα από το σετ της χορεύτριας και το δεύτερο το ξύλο περπατήματος από το σετ κυρίου
 

DeletedUser1475

Guest
οχι αλλο σαμανο πια ελεος
δεν αντεχει η τσεπη πια.....


κατι μου λεει οτι με παρακολουθουν;)

αφου θελεις τοσο πολυ να βρεις τη φωτο κανε σαμανο.
δεν γινεται αλλιως.αλλιως προσευχησου στον μεγαλο μανιτου να στην δωσει ετσι
:p:p:p
(περα απο την πλακα.λεφτα μαζευεις ευκολα.κανε υπομονη και μαζεψε τα)
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια,μετα απο την ιδιοκτησια και τους 3 τυπους που πας,μετα τι γινεται?που παμε?τι κανουμε?
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια,μετα απο την ιδιοκτησια και τους 3 τυπους που πας,μετα τι γινεται?που παμε?τι κανουμε?

δεν ειναι 3 ειναι 5 οι αλλοι 2 ειναι στο πανω τετραγωνο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε παιδια που ειναι η ιδιοκτησια? δεν ειναι με το ασπρο της αποστολης?

edit:ναι ειμαι πανω απο πενηντα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή