Ζητούνται κάτοικοι για την πόλη New Mexico

  • Δημιουργός θέματος wint3r
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ζητούνται κάτοικοι για την πόλη New Mexico ανεξαρτήτως επιπέδου και ιδικότητας χαρακτήρα αρκεί να έχουν θέληση να βοηθήσουν την πόλη και ομαδική θέληση.

Στοιχεία πόλης:

Όνομα Πόλης: New Mexico

Δήμαρχος: wint3r

Κόσμος 1

Πόντοι: 8.409

Αριθμός Κατοίκων: 4

Κτίρια: Δημαρχείο------Επίπεδο 3
Κατοικίες-------Επίπεδο 5
Τράπεζα--------Επίπεδο 5
Ράφτης--------Επίπεδο 3
Μπακάλικο-----Επίπεδο 4
Ξενοδοχείο-----Επίπεδο 4
Οπλοποιός------Επίπεδο 3
Νεκροθάφτης---Επίπεδο 1

Κενές Θέσεις Κατοίκων: 21 (μέχρι στιγμής)


Νομίζω ότι σας έδωσα όλες τις πληροφορίες, οπότε όσοι πιστοι προσέλθετε.

Υ.Γ: Εκτός αν κάποια μέλη δεν θέλουν να αλλάξουν πόλη αλλά να κάνουν καμιά χορήγηση είται στο χτίσιμο της πόλης είτε κάποιο χρηματικό ποσό. Όλα καλοδεχούμενα είναι ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
κανείς??? αντε παιδιά ελάτε, χρειαζόμαστε άτομα για την ολοκλήρωση της πόλης για να μπορεί να γίνει πιο ενεργή και μπορέσει να γίνει ανταγωνιστική.
 

DeletedUser3409

Guest
λοιπόν προτείνω να μεταφέρει κάποιος το θέμα στον κ4... μπας και πάει κάνας άνθρωπος στην πόλη των παιδιών κ αγαπητέ κύριε **ουγκ** λέτε ότι
μηπως εχει πολη στον κ1 και ζηταει κατοικους απ τον κ4
επειδη ειμαστε ποιο εξυπνοι και ποιο ομορφοι???
αν παρω παραδειγμα απο μενα...:eek:
ο φίλος ΄γουιντ3 έχει πόλη στον κ4 και ζητά από τον κ1 γιατί διαπίστωσε πόσο συγκροτημένοι είναι οι παίκτες του κ1, τέρατα(γενικώς) εξυπνάδας και πόσο πολύ τυχεροί είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα εγώ... (το μόνο ντροπ που έχω είναι ψάρι κι αυτό γάβρος που δε μου χρησιμεύει σε καμιά αποστολή το πήρα από την εργασία ψάρεμα στο πηγάδι)
 

DeletedUser

Guest
λοιπόν προτείνω να μεταφέρει κάποιος το θέμα στον κ4... μπας και πάει κάνας άνθρωπος στην πόλη των παιδιών κ αγαπητέ κύριε **ουγκ** λέτε ότι

ο φίλος ΄γουιντ3 έχει πόλη στον κ4 και ζητά από τον κ1 γιατί διαπίστωσε πόσο συγκροτημένοι είναι οι παίκτες του κ1, τέρατα(γενικώς) εξυπνάδας και πόσο πολύ τυχεροί είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα εγώ... (το μόνο ντροπ που έχω είναι ψάρι κι αυτό γάβρος που δε μου χρησιμεύει σε καμιά αποστολή το πήρα από την εργασία ψάρεμα στο πηγάδι)

παιδιά στον κ1 ειναι η πόλη μου!!! οπότε μην το μεταφέρεται το θέμα.
 

DeletedUser3409

Guest
ωχ!!! ρε γουιντ3 με έχεις μπερδέψει... ας μην μεταφερθεί το θέμα...λοιπόν.... ας μεταφερθεί ο παίχτης από τον κ4 στον κ1 τώρα εντάξει...?
και όχι τίποτα άλλο θα βγει ο **ουγκ** και θα καμαρώνει σαν παγόνι
 

DeletedUser3473

Guest
ωχ!!! ρε γουιντ3 με έχεις μπερδέψει... ας μην μεταφερθεί το θέμα...λοιπόν.... ας μεταφερθεί ο παίχτης από τον κ4 στον κ1 τώρα εντάξει...?
και όχι τίποτα άλλο θα βγει ο **ουγκ** και θα καμαρώνει σαν παγόνι

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχ
:cool::cool::cool::cool:
 
Κορυφή