ερωτηση περι εγκαταλειμενες πολεις.

  • Δημιουργός θέματος yimmy
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Αν καποιοσ παει σε μια εγκατελελιμενη πολη τοτε η πολη γινετε οπως πριν με οτι πραματα ειχε κτλ;:confused:
 

DeletedUser2737

Guest
οχι βεβαια
φευγουν τα λεφτα το φορουμ και ολα τα κτιρια πανε 1επιπεδο κατω
(stick out tongue)
 

DeletedUser

Guest
Εγω εχω απορια τη γινετε οταν μια πολη ειχε οχυρα.:confused:
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω απορια τη γινετε οταν μια πολη ειχε οχυρα.:confused:

πηγαινουν τα φαντασματα της πολης στο οχυρο και το στοιχιωνουν και πρεπει να παρεις το οχυρο απο τα φαντασματα και οι αμυνομενοι ειναι 1000 και μπορει να παει μονο ενας επιτιθομενος
 

DeletedUser2737

Guest
εμμμ.... αμα ανηκει και σε αλλες πιγενει σε αυτες αλλιως νομιζω ξαναχτιζετε
 

DeletedUser

Guest
ο μορσιαλ κανει χαβαλε, αλλα καποιος να μαζεψει τον αργοτετοιον.

Οταν η πολη γινεται φαντασμα οτι λεφτα ειχε μεσα παραμενουν, οτι κτιρια ειχε παραμενουν. Απλα μενει εκει μεχρι να την παρει καποιος αλλος. Για το φοορυμ δεν γνωριζω. Ειναι πιθανο να διαγραφεται

Οταν η πολη εχει οχυρο και γινεται γκρι, παραμενει ετσι οπως ειναι. Δες στην κομμητεια των sitting bull. η πολη που εχει το οχυρο ειναι γκρι. Το οχυρο δνε παραδοθηκε στης επομενες πολεις. Αρα θα περασει στα χερια εκεινου που θα παρει πρωτος την πολη
 

DeletedUser

Guest
οκ πηρα την απαντηση μου ας κλεισει
 

DeletedUser2737

Guest
ειναι mortial=μορτιαλ

τρεχω να παρω την ποληηηηηη ιχαααααα
 

DeletedUser

Guest
ο μορσιαλ κανει χαβαλε, αλλα καποιος να μαζεψει τον αργοτετοιον.

Οταν η πολη γινεται φαντασμα οτι λεφτα ειχε μεσα παραμενουν, οτι κτιρια ειχε παραμενουν. Απλα μενει εκει μεχρι να την παρει καποιος αλλος. Για το φοορυμ δεν γνωριζω. Ειναι πιθανο να διαγραφεται

Οταν η πολη εχει οχυρο και γινεται γκρι, παραμενει ετσι οπως ειναι. Δες στην κομμητεια των sitting bull. η πολη που εχει το οχυρο ειναι γκρι. Το οχυρο δνε παραδοθηκε στης επομενες πολεις. Αρα θα περασει στα χερια εκεινου που θα παρει πρωτος την πολη

αυτο για την πολη σωστα το ειχα γραψει ααα ρε mortial με μπερδεψες και ντραπηκα σε λιγο darkfox θα με πεις και αργοστροφο
 

DeletedUser

Guest
απαντηθηκε και κλειδωνει





threadclosedbf1.gif
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή