Μαγαζια Οχυρου

  • Δημιουργός θέματος Ennio Moricone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μαζι με την εισοδο των οχυρων στο παιχνιδι , αναφερθηκαν και σε μαγαζι-α οχυρου που θα πωλουν μοναδικα αντικειμενα !! που ειναι αυτα και πότε θα μπουν επιτελους στο παιχνιδι ?

νομιζω οτι πρεπει να μπουν νεα ρουχα στο παιχνιδι, ειδικα για μαχες οχυρων !! οι μεγαλου επιπεδου παιχτες εχουν αγορασει ηδη τα περισσοτερα αντικειμενα-ρουχα και ξεπαραδιαζονται πλεον μονο στο σαμανο για μετατροπες !!

ξερει κανεις κατι επ'αυτου ?
 

DeletedUser

Guest
το μονο που ξερω ειναι πως αυτα που λες ισχυουν και τα ακουσα και εγω
 

DeletedUser

Guest
Α ναι αυτό το θέμα είχε ξεχαστεί
Υποτίθεται πως ήταν μόνο ένα bug και θα φτιαχνόταν
Επίσης συζητιέται και για παντελόνια
 

DeletedUser

Guest
τα παντελόνια είναι άλλη ιστορία.τα μαγαζιά των οχυρών είναι το ζητούμενο τώρα:d
 

DeletedUser

Guest
Ναι το ειχα ακουσει αυτο και εγω αλιος δεν μπορω να καταλαβω γιατι υπαρχουν τα οχυρα αμα ειναι να μην εχουν τιποτα:cool:
 

DeletedUser

Guest
δεν θελουμε παντελονια! τα εχουμε μεγαλα κ θελουμε να παιρνουν αερα:eek:
 

DeletedUser

Guest
γιατι δεν συγκροτουμαι μια ομαδα ,με την βοηθεια των διαχειριστων βεβαια , και να αναλαβουμε να συλλεξουμε ολες αυτες τις λογικες απαιτησεις και ερωτησεις , και να τις υποβαλουμε στους αρμοδιους ? μαγαζια οχυρων και νεα ρουχα ειναι απαραιτητα για ολους μας πια,θα δωσουν νεα πνοη και ενδιαφερον στο παιχνιδι .αν δεν κινητοποιηθουμε μην περιμενετε πολλα πολλα...
 

DeletedUser

Guest
δεν πιστευω πως ειμαστε οι μονοι που τα σκεφτομαστε παντως...ολο και καποιοι αλλοι στα ξενα φορυμ τα εχουν πει αυτα...
 

DeletedUser

Guest
οι δουλειες που υπαρχουν ειναι σχεδιασμενους απο τους υπευθυνους στα 99 λβλ να ανοιγουν ολες αν εχεις βαλει με συγκεκριμενο τροπο τα σκιλλ σου (κ μετα σετακια που εβγαλαν) οι μονοι λογοι να βαλουν ρουχα ειναι:
1) να μπουν νεες δουλειες
2) να βγαλουν ρουχα μονο για οχυρα που ειπατε
3) για να διευκοληνση των παιχτων
4) καταλαβαν επιτελους οτι υπαρχει μια μικρη ελλειψη στους παιχτους που παιζουν με σθενος!
 

DeletedUser

Guest
οτι να ναι...σε λιγο θα ζηταμε και καλτσες,εσωρουχα και καλτσοδετες (πως θα στηριζονται οι καλτσες?)
 

DeletedUser

Guest
ε μα ,κανα ρουχο για οχυρα θα χαλαγε κανεναν ?
η να προεξοφλησουμε οτι θα ζηταμε κι αλλα μετα οποτε αστο οπως ειναι..
 

DeletedUser

Guest
με αυτο τον τροπο θα ευνοουνται οι πολεις που εχουνε οχυρα και θα γινει ενα μονοπολειο μετα απο τις μεγαλες συμμαχιες που δημιουργηθηκαν στο παιχνιδι. βεβαια απο την μια πλευρα θα υπαρχει μεγαλυτερη δραση γιατι ολο και περισσοτερες πολεις θα προσπαθησουν να παρουν καποιο οχυρο αλλα υπαρχουν και οι πολεις που δεν μπορουν να το κανουν αυτο και ειναι λιγο αδικο προς αυτες. αρα οι ιδεες με τα παντελονια και οτιδιποτε αλλο θα ηταν καλο να εφαρμοστουν με διαφορετικο τροπο ετσι ωστε να μπορει ο καθε παικτης σε καποια φαση να αποκτα αυτα τα αντικειμενα. αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη αν ειναι να εφαρμωστει κατι τετοιο αν και θεωρω οτι θα αλλαξει ριζικα το παιχνιδι και θα γινει πολυ ευκολο
 

DeletedUser

Guest
καθε παικτης μπορει να παρει ανετα πασο απο μια πολη για να ψωνισει στα μαγαζια της, ειναι πολυ απλο.;)
 

DeletedUser

Guest
στα οχυρα εχεις δικιο.προβλεποταν νομιζω να μπουν τα μαγαζια σε αυτη την εκδοση αλλα φαινεται πως θα περιμενουμε κι αλλο.αλλα ειπαμε μαγαζι οχυρου και να πουλαει παντελονια σαν ιδεα τουλαχιστον σε μενα δεν παει.:)
 

DeletedUser

Guest
εγω θελω παντελονια! :eek:
φανταστειτε στην αληθινη ζωη να κυκλοφορουσαμε χωρις παντελονια......
το φανταζεστε?:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
οπως ειπε και ο σερα να αεριζονται τα ****** μας, καλο κανει, κακο δεν κανει.:d:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Παντος εγω πιστευω πως εκτος απο ρουχα και παντελονια κ.λ.π θα ηταν ποιο ωραιο εαν εβαζαν στο παιχνιδι παραπανω χαρηκτηρες, δουλειες, ρουχα και φυσικα σπανια αντικειμενα.Κατα την γνωμη μου το παιχνιδι ετσι θα τραβουσε ποιο πολυ κοσμο και θα ηταν πολυ ποιο ωραιο οποτε θα συνεφερε αυτους που εχουν το παιχνιδι γιατι θα αφξανονταν τα prenium οποτε περισσοτερα λεφτα απορω γιατι ολα αυτα δεν τα κανουν αφου τους τα λεμε εμεις οι ιδιοι που πεζουμαι πρεπει δηλαδη πρωτα να αλλαξει κατι στον αγγλικο server για να το κανουν και εδω? Προτοτυπηστε λιγο ξερω πως δεν ειναι ευκολο αλλα ομως με την δικια μας στηριξη αλλα και την δικια σας προτοβουλια το παιχνιδι θα γινει πολυ πιο πολυ διασκεδαστικο και θα εχετε περισσοτερα εσοδα απο οτι πριν...
 
Κορυφή