Αποστολή μάζεμα ζαχαροκάλαμου

  • Δημιουργός θέματος amartolos84
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
γεια σας παιδια.ειμαι καινουριος στο παιχνίδι κ ακομα το μαθένω..εχω μια αποστολή μάζεμα ζαχαροκάλαμου..παω να την ολοκληρώσω κ μου εμφανίζει αυτο το μήνυμα:

χρειάζεσαι τουλάχιστον ακόμα 1 πόντο εργασίας για να δουλέψεις σε αυτήν την δουλειά.

για να δουλέψεις σε μια δουλειά χρειάζεσαι τουλάχιστον έναν πόντο εργασίας.

εδώ κ μία μερα κάνω συνέχεια δουλείες για να ανεβάσω τις ικανότητές μου αλλα τίποτα..παραμένουν στο 0 κ δεν μπορώ να το μιράσω σε καμία ικανότητα για να μπορέσω να κάνω την αποστολή..μήπως ξέρετε τι μπορώ να κανω??
ευχαριστώ πολύ..
 

DeletedUser

Guest
φιλε το μαζεμα σου ζητα 5 ιανοτητες μολις παρεις λεβελ πανω αριστερα θα παρεις μια ιδιοτητα και 3ς ικανοτητες βαλτες κει που χρειαζετε δλδ να βαλεις τουλαχιστον μια απο αυτες στο
εμποριο
σθενος
ανθεκτικοτητα
εξερετικες κιν ικαν
επιδιωρθωση αυξησα αυτα τουλαχιστον κατα 1 ωστε να μορεις να τα κανεις

υ.γ. οχι 1 στο καθενα ενα σε οποιδηποτε
 

DeletedUser

Guest
ναι
να δωσεις ικανοτητα σε αυτο που χρειαζεται :)
 

DeletedUser

Guest
κ πως ψάχνω να βρω αποστολές που να δείνουν τις ικανότητες που χρειάζομαι..φαντάζομαι ότι επιλέγω μία αποστολή αλλά σε που θα γράφει ποιες δείνει??
 

DeletedUser

Guest
ποπο, μέχρι να του το γραψω εγω καταχωρίσατε ιδη 2 απαντήσεις την ιδια ώρα. αυτο θα πει προ σπαμμερς, τελικα δεν κανω εγω...
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια αφηστε τα weststats και τις βλακειες
εδω ειναι το σωστο Site για το west!
εμπιστευτειτε εναν Παλαιμαχο Elite Spammer :D
 

DeletedUser

Guest
οντος παιδιά δεν το βρήσκω.πατάς πανω σε αποστολές που μπορώ να κάνω για να δω που μπορει να μου δώσει ικανότητα που θέλω κ δεν βρήσκω..ουφ!που μπορώ να δω για παράδειγμα το ψάρεμα τι δείνει??
 

DeletedUser8

Guest
οντος παιδιά δεν το βρήσκω.πατάς πανω σε αποστολές που μπορώ να κάνω για να δω που μπορει να μου δώσει ικανότητα που θέλω κ δεν βρήσκω..ουφ!που μπορώ να δω για παράδειγμα το ψάρεμα τι δείνει??

καταντας σπαστικος...
διαβασε την βοηθεια και θα καταλαβεις τα παντα
 

DeletedUser

Guest
πατας πανω στην δουλεια και σου διχνει τις 5 ικανότητες που χρειάζεσαι διπλα απο τους ποντους εργασιας, αυτες και μονο αυτεσ πρεπει να εχεις για να παρεις ποντους εργασιας στην συνκεκριμενη δουλεια.
 

DeletedUser2677

Guest
αμαρτωλε καλημερα.το μαζεμα ζαχαροκαλαμου δεν μπορεις να το κανεις ακομα.για να μπορεσεις να την κανεις πρεπει να περασεις επιπεδο για να σου βγαλει 1 ιδιοτητα κ 3 ικανοτητες.αυτο γινεται καθε φορα που περναμε επιπεδο.επιπεδο περνας κανοντας οποιαδηποτε δουλεια αλλα δεν γινεται αυτοματως,δλδ δεν κανεις μια δουλεια κ αμεσως περνας επιπεδο.πρεπει να κανεις πολλες δουλειες.αφου δεν μπορεις να κανεις ακομα τα ζαχαροκαλαμα κανε καποια αλλη δουλεια που μπορεις.μολις περασεις επιπεδο θα σου βγαλει αριστερα κ πανω στις ικανοτητες 1 ιδιοτητα κ 3 ικανοτητες.αυτες τις χρησιμοποιεις οπου θες εσυ.αφου θες να κανεις τα ζαχαροκαλαμα μπορεις πχ ειτε να βαλεις 1 ιδιοτητα στην επιδεξιοτητα που ολα τα μπλε θα παρουν απο 1.αρα αφου το ζαχαροκαλαμο εχει 2 μπλε θα παρεις 2 ποντους κ θα μπορεις να την κανεις.η αλλη επιλογη ειναι να παρεις μια ικανοτητα κ να την βαλεις οπου θες εσυ παντα με βαση αυτα που σου ζηταει η δουλεια(ζαχαροκαλαμα).η εμποριο,η σθενος,η ανθεκτικοτητα,η επιδιορθωση,η εξαιρετικες κινητικες ικανοτητες.ετσι θα σου ανοιξει η δουλεια κ θα την κανεις.ελπιζω να βοηθησα κ οχι να σε μπερδεψα χειροτερα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή