Προβλημα με ΙΕ ή με the west?

  • Δημιουργός θέματος PaloukiLuke
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Μολις εκανα update to ΙΕ σε 8.Δεν μπορω να επιλεξω τοποθεσοες στον χαρτη,τι να κανω?
 

DeletedUser

Guest
Καλό θα ήταν να χρησιμοποιήσεις κάποιον καλύτερο και πιο αξιόπιστο browser όπως ο firefox η ο google chrome,που είναι και πιο "ελαφρύς".Τον δεύτερο μάλιστα τον προτείνει και η innogames.
 

DeletedUser

Guest
καλσσικα

ανανεωση σβησιμο μπισκοτων.....:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
σωστος ο mu8os

Εχω google chrome και ειναι παρα πολυ καλος...
 

DeletedUser

Guest
Φιλε PaloukiLuke , εχω κατεβασει τον Internet Explorer 8 και εγω και εχει αυτο το προβλημα....Εχω αλλαξει τον browser μου σε Firefox και ειναι πολυ σταθερος και πολυ καλος...Σου τον πρωτεινω...Με τον firefox δεν εχω κανενα προβλημα...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
μπορει να ειναι λιγο ασχετο

ναι οπωσδηποτε ειναι στα8ερος ο φαϊρφοξ αλλα εμενα δεν μου παιζει κα8ολου ηχο ρε παδια μηπως 3ερει κανεις τι να κανω???:(:(
 

DeletedUser

Guest
Μηπως εχεις βαλει καποιο add on και εχεις κλεισει τον ηχο??

(Ξεφυγαμε λιγο) :p
 

DeletedUser

Guest
???????

3ερω γω ρε φιλε εγω βσκ τιποτα δεν πειρα3α αλλα παλι καλα που μου το 8ημησες να παω να δω τα αντσ ον...ευχαριστω...:)
 

DeletedUser

Guest
τζιφος

ολα τα αΝΤΣ ον ειναι μια χαρα αλλα ο ηχος δεν δουλευει και εχς αναμενο τον ηχο απο τον μεικτη ηχου :cool: λειτουργικο συστημα ''Svista'':D:D
 

DeletedUser

Guest
Και εγω vista εχω και ολα ειναι οκ...Δοκιμασε να κανεις uninstal τον firefox και μετα παλι instal μηπως δεν εγγατασταθηκε σωστα...
 

DeletedUser

Guest
γκουχου γκουχου

Το εχω κανει ηδη 2 φορες αλλα επειδη ειμαι και λιγο ατυχος θα το 3ανακανς αλλη μια...:eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
Κανε instal το καινουριο updete του firefox αφου σβησεις πρωτα ολα τα adds ons...
 

DeletedUser

Guest
Μαζί με τον firefox κανε uninstall και τα s-vista και βάλε xp...όλα θα δουλεύουν μια χαρά μετά!:p
 

DeletedUser

Guest
xexexexe

3ερεις εχω λαπτοπ και δν γινεται να βγαλεις το λειτουργικο συστημα και μετα να βαλεις αλλο χρειαζεσαι ειδικο cd απο την εταιρια κατασκευης του υπολογιστη...και ενα που 3ερεις ειναι οτι ζουμε στην ελλαδα αρα ολα ειναι ενα μεγαλο κλικ πιο αργα...
 

DeletedUser

Guest
Εγω παλι δεν θελω να τα αποχωριστω τα βιστα...Εχω δουλεψει πολυ και τα xp αλλα τα βιστα μου λειτουργουν τελεια χωρις κανενα προβλημα ....
 

DeletedUser

Guest
Ok το προβλημα λυθηκε,κατεβασα τον Chrome. Γιατι στο Firefox αφου κανω log in μου λεει οτι η συνδεση εχει λυξει και δεν με βαζει μεσα?
 

DeletedUser

Guest
πάντως για τον ie 8 (το έχω πάθει και εγώ) κάνε απλά προβολή συμβατότητας δίπλα απ' την ανανέωση
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή