Lvl 25-Πετσί κάστορα και Παγίδες για κάστορες

  • Δημιουργός θέματος Phoinikas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
MΕΡΟΣ (1)

Στο lvl 25 δίνονται δύο αποστολές.
Η μία από τον Σερίφη που ονομάζεται "Πολλά λάφυρα" και η άλλη από τον Ινδιάνο τον Waupee που ονομάζεται "Δολιοφθορά".
O πρώτος μας ζητάει να του δώσουμε 5 πετσιά κάστορα και μας ανταμοίβει με 500 δολάρια.
Ο δεύτερος μας ζητάει μας του δώσουμε 5 παγίδες για κάστορες και μας ανταμοίβει με 100 XP και την πίπα ειρήνης (Calumet στα αγγλικά).

ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!
ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΑΠΛΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ.


ΜΕΡΟΣ (2)

Στο lvl 39 πρέπει να πάρουμε ξανά μία απόφαση ως προς το ποια αποστολή θα κάνουμε και συγκεκριμένα:
(Α) Ο Waupee μας ζητάει 3 ρολά υφάσματος και μας προσφέρει 800 δολάρια (αποστολή "Decision 1-Gold trade")
(Β-1) H Maya δεν μας ζητάει τίποτε και μας δίνει 1400 δολάρια (αποστολή Decision 2 - Offer)
και
(Β-2) Η Maya μας ζητάει 5 Σημαίες και μας δίνει 700 δολάρια (αποστολή Decision 2 - Commercialization)

ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (Α) ΤΟΥ WAUPEE Η ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ (Β-1) ΚΑΙ (Β-2) ΤΗΣ MAYA!!!
ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥ WAUPEE ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΗΣ MAYA (ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ)!


Σύμφωνα με τα όσα είναι γνωστά από τον αγγλικό server, αλλά και από το site http://www.weststats.com, ανάλογα με τις αποφάσεις που θα πάρουμε σε όλες τις παραπάνω αποστολές, θα ξεκλειδωθεί αργότερα, στο lvl 57, μία κρυφή αποστολή όπου θα μπορέσουμε να διεκδικήσουμε (εφόσον πληρούμε ΚΑΙ κάποιες άλλες προϋποθέσεις) το σπαθί του Hernando, που είναι το δυνατότερο μέχρι στιγμής όπλο.
Από αυτά λοιπόν που έχουν γραφτεί εκεί, ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΟΥ WAUPEE ΚΑΙ ΣΤΟ LVL 25 ΚΑΙ ΣΤΟ LVL 39, έχουν τη δυνατότητα να διεκδικήσουν το παραπάνω σπαθί.
Οι υπόλοιποι δεν μπορούν να το διεκδικήσουν (εκτός αν αλλάξει κάτι αργότερα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δε θελω να θεωρηθει σπαμ αυτο,ομως εμενα στα 25 δε μου εμφανιστηκε καμια απο τις 2 αποστολες...
ειναι προαπαιτουμενες αλλες μηπως?
 

DeletedUser315

Guest
mia protash
mias pou kserw oti psaxneis to kseno server kai oti plhroforia vriskeis sxetika me krymenes apotoles kai alla ta postareis
sygkentrose an einai osa topic exeis grapsei se ena kai as ginei upomnima kai pti neo vriskete as postarete ekei
 

DeletedUser

Guest
δε θελω να θεωρηθει σπαμ αυτο,ομως εμενα στα 25 δε μου εμφανιστηκε καμια απο τις 2 αποστολες...
ειναι προαπαιτουμενες αλλες μηπως?

Πολλές αποστολές προαπαιτούν την ολοκλήρωση άλλων αποστολών.
Π.χ. εγώ είμαι lvl 21 και οι δύο πρώτες αποστολές του lvl 18 δεν μου εμφανίστηκαν ακόμα (προφανώς επειδή δεν ολοκλήρωσα ακόμα κάποιες αποστολές των lvl 5 και 8) αν και τελείωσα αποστολές του lvl 20.
 

DeletedUser

Guest
mia protash
mias pou kserw oti psaxneis to kseno server kai oti plhroforia vriskeis sxetika me krymenes apotoles kai alla ta postareis
sygkentrose an einai osa topic exeis grapsei se ena kai as ginei upomnima kai pti neo vriskete as postarete ekei

Θα προσπαθήσω να το κάνω Anodine, το έχω σκεφτεί αυτό που είπες.
Θέλω λίγο χρόνο όμως για να τα κάνω μια σούμα :)
 

DeletedUser

Guest
συμφωνα με το στατ οι αποστολες που κανω ειναι λεβελ 14 και 15 εγω ειμαι λεβελ 22 γιατι δεν εχω ακομα καπια αποστολη εχω ανικση ολεσ τησ καλεσ εργασιεσ ( πολιτιμοι λιθοι- αποσυρσι αξιον -κατασκευη σιδιροδρομου -και αλλεσ .
τησ εργασιεσ που εκανα οταν ειμουν μικρο λεβελ ειναι καλο να τησ ξανα κανω? θα εχς αντικημενα καλητερα? λογο οτι ειμαι μεγαλητερο λεβελ και οι ποντοι εργασιασ σε αυτεσ τησ αποστολες ειναι μεγαλητεροι αν και σε ορισμενες δηπλασιοι ?
 

DeletedUser

Guest
Cover...αυτά που ρωτάς έχουν καμμιά σχέση με το λόγο που άνοιξα αυτό το topic???
Γιατί δεν ρωτάς στο αντίστοιχο topic με τις ερωτήσεις?
Ένα topic καθαρό δεν μπορούμε να κρατήσουμε τελικά???
 

DeletedUser

Guest
fysika kai mporoume. tha to deis! sygxwrese se parakalw ton amyalo prolalisanta kai dwstou afesi...
 

DeletedUser

Guest
Δηλαδή συνιστάς να επιλέξουμε τον Ινδιάνο;
Έχει κάποια λογική, σου δίνει χειρότερη αμοιβή στην αρχή, αλλά αμείβεσαι στο τέλος...:eek:
 

DeletedUser

Guest
Δηλαδή συνιστάς να επιλέξουμε τον Ινδιάνο;
Έχει κάποια λογική, σου δίνει χειρότερη αμοιβή στην αρχή, αλλά αμείβεσαι στο τέλος...:eek:

Εγώ θα προτιμούσα τον Ινδιάνο.
Στον server 4 στον αγγλικό server, κατά λάθος επέλεξα τον Σερίφη, οπότε εδώ θα πάω για τον Ινδιάνο.
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλά εγώ έχω αναπτύξει τις ικανότητες για όπλα εμβέλιας.άρα μου είναι άχρηστο.από την άλλη μπορώ να το πουλήσω ή αν μέχρι να φτάσω εκεί έχει ανοίξει το εμπόριο να το ανταλάξω....
 

DeletedUser

Guest
λίγο "χαζό" βέβαια καθώς για να πάρεις το κομμάτια σημειώματος 1 και 3 καθώς κ το βιβλίο τραγουδιών το μόνο που δεν χρειάζεσαι είναι δύναμη
 
Κορυφή